7., sobota 8.10.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - Chotěboř ZNS - CHT
SKLH Žďár nad Sázavou: Halamka (Hrnčíř) - Rosecký, Kment, Krčál, Popela - Benc, Kratochvíl, Dostál, Mařata, Špaček, Bukáček, Marek.
Chotěboř: Kváček - Benák O., Plašil, Brzek, Moravcová, Vochyán, Šafránek - Culek, Balada, Benák M., Bačkovský, Kolář, Doležálek, Chamrád, Pavlas.
Branky a nahrávky: 5. Špaček (Kment, Benc), 6. Mařata (Marek), 10. Dostál (Marek), 15. Kment, 15. Špaček, 31. Kment, 33. Marek, 34. Benc (Kment), 35. Bukáček (Marek), 42. Kratochvíl, 47. Benc - 8. Bačkovský (Chamrád), 12. Pavlas (Benák), 20. Balada, 43. Kolář (Balada), 43. Pavlas, 54. Benák.

Béčko starších žáků se v sobotu na Bouchalkách utkalo s Chotěboří. Zápas bohatý na góly nakonec vyšel lépe domácím, kteří zvítězili 11:6. Hosté přitom ještě v první třetině relativně drželi krok, ale Plamínkům se díky vydařené druhé třetině podařilo odskočit do vysokého rozdílu, který domácímu týmu nakonec stačil. Přesto ale trenéři po zápase s výkonem svých svěřenců příliš spokojeni nebyli.

David Pazourek (SKLH Žďár nad Sázavou): "I přes výhru nejsem vůbec spokojený s předvedeným výkonem. Až na pár střídání se mi naše hra vůbec nelíbila, máme rozhodně na čem pracovat."