5., sobota 1.10.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - BK Havl.Brod ZNS - HBR
SKLH Žďár nad Sázavou: Halamka (Hrnčíř) - Kment, Krčál, Havlíček, Popela - Benc, Kratochvíl, Dostál, Špaček, Bukáček, Marek.
BK Havl.Brod: Moučka - Stejskal, Doležal, Schwartz - Klemák, Krejčí, Hála, Rakušan, Bošacký, Kotlas, Pilař, Hanauer, Miglec.
Branky a nahrávky: 4. Dostál (Špaček), 7. Bukáček (Havlíček), 14. Špaček (Krčál), 28. Špaček (Benc), 31. Dostál, 51. Kratochvíl - 4. Rakušan (Miglec), 15. Miglec, 16. Miglec, 19. Doležal (Bošacký), 20. Miglec (Rakušan), 22. Pilař (Klemák), 29. Rakušan (Miglec), 36. Klemák (Rakušan), 43. Bošacký, 46. Rakušan (Miglec), 48. Rakušan (Krejčí), 48. Miglec (Doležal), 48. Miglec (Rakušan), 49. Bošacký, 50. Bošacký (Kotlas), 50. Kotlas (Bošacký), 59. Krejčí.

Béčko starších žáků přivítalo v sobotu na Bouchalkách Havlíčkův Brod. Dvě třetiny mladí plamínci odehráli v rámci sil a možností slušně, bohužel třetí třetina se hrubě nepovedla. Po odevzdaném výkonu ve třetí třetině, v níž domácí inkasovali 9 gólů během 7 minut, museli domácí skousnout porážku 6:17.