13., neděle 6.11.2022
SKLH Žďár nad Sázavou - Mountfield HK ZNS - HKR
SKLH Žďár nad Sázavou: Holý - Pavelka, Kment, Teml D., Bartoň - Plachý, Řehoř, Klíma, Teml M., Marek, Lorenc.
Mountfield HK: Luňák (Exner) - Franc, Vondruška, Novotný, Mach - Šedivý, Sedláček, Svoboda, Fedencius, Sokol, Martinec, Pikola, Dostálek, Flechtner, Machovec.
Branky a nahrávky: 48. Řehoř (TS) - 12. Sedláček (Machovec), 13. Flechtner (Svoboda), 20. Šedivý, 24. Martinec (Sedláček), 26. Šedivý (Dostálek), 33. Martinec, 37. Sokol, 37. Fedencius (Šedivý), 46. Flechtner (Svoboda, Sokol), 54. Dostálek (Šedivý).

Také v neděli čekal Áčko starších žáků velmi těžký zápas s favoritem, tentokrát na Bouchalkách přivítali žďárští Hradec Králové. Mladí Plamínci drželi s hosty krok pouze 10 minut první třetiny, pak již hradečtí začali potvrzovat roli favorita utkání. Domácí dostali za stavu 0:3 trestné střílení, které ale bohužel neproměnili, což asi definitivně zlomilo snahu žďárského celku. Jediný gól na straně domácích vstřelil Jakub Řehoř, který se postavil k trestnému střílení za již rozhodnutého stavu. Za zmínku stojí skvělý výkon Ondry Holého v brance, díky jehož zákrokům se konečný výsledek zastavil “pouze” na 10 inkasovaných gólech.