12., neděle 1.11.2009
SKLH Žďár nad Sázavou - Tábor ZNS - TAB
SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma – Adam, Kolda, Sedlák, Černý - Plch, Hron, Šír – Dobiáš, Klíma, Fúzik – Horký, Šimon, Mahel
Tábor: Vácha - Čunát, Hastrman, Hrůša, Šelepa, Vlk, Valík, Perník, Babka, Vild, Němec M., Kropík, Pechánek, Kolomý, Drda, Tůma, Němec L.
Branky a nahrávky: 12. Plch (Hron,Kolda), 14. Adam (Hron), 26. Fúzik (Adam), 32. Adam (Dobiáš) - 5.Tůma (Hastrman,Kropík), 12. Perník (Čunát), 26. Vild (Tůma), 31.Tůma (Hastrman,Kropík), 31. Kolomý (Valík), 48. Němec, 51. Pechánek (Vild,Kolomý), 58. Drda (Kolomý,Hastrman). Rozhodčí: Kareš - Buček,Kobr. Vyloučení: 11 : 11 + 1 x 5+OK. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1,1:1,1:2,2:2,3:2,3:5,4:5,4:8.

Utkání sousedů v tabulce skončilo nečekaně vysokou porážkou domácích, jejichž výkon byl tentokrát opravdu špatný. Řada neproměněných vyložených příležitostí včetně trestného střílení a školácké chyby v obraně byly hlavní příčinou ostudné porážky. I přesto hráli po dvě třetiny s hosty zcela vyrovnanou partii, když se střídavě přetahovali o vedení v zápase. Bohužel je zlomila jejich vlastní dvojnásobná přesilovka ve třetí třetině, při které sami inkasovali. Od té chvíle se jejich hra víceméně rozpadla a zbytek utkání už byl jen otázkou skóre.