N17, pátek 2.2.2018, 17:30

Olomouc

5:0

(1:0, 3:0, 1:0)

SKLH Žďár nad Sázavou

Branky a nahrávky: 11. Indrák (Liška), 26. Dvořák (Hlaváč, Rosecký), 29. Handl (Štědrý, Krátký), 30. Hlaváč, 50. Kořenek (Štefka, Kalač). Rozhodčí: Hykel - Adamec, Poruba . Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 5:0.

Olomouc

Hasala - Rutar A., Mader, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko, Pírek - Kalač, Šafránek, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Dvořák.

SKLH Žďár nad Sázavou

Vít - Korec, Čermák, Klodner, Poizl, Filip, Budín - Konečný, Dospěl, Vlk, Malenovský, Jindra, Kuluris, Mihulka, Marguš.
 

Reportáž

Už v prvních minutách si mohli Kohouti vyzkoušet své dovednosti v přesilové hře, tu se jim však tentokrát využít nepodařilo. První branky se tak domácí dočkali až v jedenácté minutě, kdy skóre utkání otevřel přesnou střelou Daniel Indrák.

Žďár nad Sázavou však s Hanáky dlouho držel krok, a tak se na další změnu skóre čekalo až do začátku prostřední části, kdy výběr kolem kapitána Madera poslal do dvoubrankového náskoku Tomáš Dvořák. O chvíli později vedli Hanáci už o tři góly, když kotouč nasměroval za záda Víta Tobiáš Handl.

Neuběhla ani minuta od Handlova zásahu a síť za hostujícím brankářem se rozvlnila znovu. Už na čtyřbrankový rozdíl navýšil skóre zápasu Matúš Hlaváč. V posledních deseti minutách utkání pak na konečných 5:0 zvýšil Matěj Kořenek, a rozhodl tak o tom, že tři body si do tabulky připíšou Hanáci.