Opava opanovala zápas a zaslouženě bere tři body!

2., sobota 21.9.2024
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Slezan Opava ZNS - OPA
SKLH Žďár nad Sázavou: Sejpal (střídání 14. min Vít) - Půža, Kukla, Pleva (C), Ludvík, Svoboda, Jícha, Beran - Půhoný (A), Koukal, Dušek - Mlynář, Wasserbauer (A), Štola - Chlubna, Gregar, Maštera - Šantora
HC Slezan Opava: Sliž (Nowak) - Gřesík, Štěpánek, Thiel, Šindelář (C), Ficek, Adamec, Ludvík - Havel, Beránek, Káňa - Kadula, Hradil, Wendelin - Krejsa, Štindl, Brodek - Häring, Stuchlík, Rousek
Branky a nahrávky: 37. Šantora (Maštěra, Gregar), 53. Gregar (Chlubna, Svoboda), 58. Svoboda (Gregar, Maštera) - 1. Brodek, 5. Štindl (Beránek, Adamec), 14. Káňa (Rousek, Stuchlík), 22. Häring, 22. Krejsa (Káňa, Stuchlík), 23. Kadula (Häring, Wendelin), 24. Rousek (Stuchlík, Brodek), 57. Kadula (Adamec, Krejsa). Rozhodčí: Čelechovský - Hájková, Landsmann. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 583. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:7, 1:7, 2:7, 2:8, 3:8.
První domácí zápas Plamenům zhořknul hned v první třetině, kterou prohráli jednoznačně 0:4, bohužel ani druhé dějství se herně nezměnilo a tak už jenom kosmetická úprava skóre přišla v závěru třetí třetiny. Jestli si měli Plameny vybrat den blbec, tak by to mohl být právě tento naprosto nepodařený zápas. Jediným pozitivem je na začátku zápasu předaný šek na pomoc zaplavené Opavě ve výši 50.000 Kč.