Zveřejněno 13.09.2023 | Anna Daňsová
HHK Velké Meziříčí SKLH Žďár nad Sázavou
přát., čtvrtek 14.9.2023 18:00
HHK Velké Meziříčí - SKLH Žďár nad Sázavou VEL - ZNS
Po čtyřech nepovedených zápasech v úterý Plameny konečně zapsaly první vítězství, byť konec třetí třetiny nabídl dramatickou podívanou, když se hosté přiblížili na rozdíl jediné branky. Hned ve čtvrtek mají svěřenci trenérů Slámy a Plachého příležitost přidat druhou výhru v přípravě, když zajíždí do Třebíče, kde sehrají odvetu s Velkým Meziříčím.

Ani vstup do pátého přípravného zápasu proti Technice Plamenům nevyšel příliš dobře, když po první třetině prohrávaly 0:2. Do druhé třetiny ale domácí hokejisté vstoupily daleko lépe, díky čemuž se jim podařilo otočit skóre ve svůj prospěch. Nadějný stav 6:3 pro domácí se ve třetí třetině hostům podařilo ještě výrazně zdramatizovat a dotáhnout se na rozdíl jednoho gólu, Plameny ale dokázaly svoje tenké vedení nakonec udržet až do konce a připsat si tak první výhru v letošní přípravě. Zejména vysoký počet inkasovaných branek ale není ideální, což si uvědomuje i asistent trenéra žďárského celku, Jiří Plachý: „Děláme pořád spoustu chyb v obraně, v útočné třetině situace zbytečně přehráváme, chybí mi tam více střelby. To je potřeba do startu sezony určitě zlepšit,” komentoval výkon svých svěřenců po úterním zápase Plachý.

Sestava pro zápas s Velkým Meziříčím zůstává velmi podobná vítězné sestavě z úterního duelu s Technikou. Do hry se ani tentokrát nezapojí zranění Jan Wasserbauer a Václav Macek, z pracovních důvodů se omluvil také Miroslav Kukla.

HHK VELKÉ MEZIŘÍČÍ

Velké Meziříčí přípravu na novou sezonu nezahájilo vůbec špatně, když ze čtyř dosavadních odehraných zápasů prohrálo pouze v tom prvním, v němž se střetlo s Technikou Brno. V následujícím utkání pak přišla výhra s Havlíčkovým Brodem 2:1. Z předchozího vzájemného zápasu s Plameny, který se odehrál na Bouchalkách v úterý 5. září, vyšel Horácký hokejový klub vítězně, když v prodloužení vstřelil rozhodující branku Jiří Doležal. Stejný hráč vystřelil Velkému Meziříčí výhru také v posledním odehraném přípravném utkání v úterý na ledě Vyškova. Přestože byl Vyškov po většinu času aktivnějším celkem, hostující tým podrželi oba brankáři a v prodloužení se jim podařilo strhnout zápas na svoji stranu.

Nyní v dočasném azylu Horáckého hokejového klubu na stadionu v Třebíči čeká Plameny odveta za předchozí porážku na domácím ledě, zápas ve čtvrtek začíná v 18:00.

PERMAMENTKY V PRODEJI

Prodej permanentních vstupenek na utkání A-týmu žďárských Plamenů byl zahájen v pátek 4. srpna 2023. Koupit si jej můžete osobně v Klubové prodejně a fanshopu (vedle vchodu do zimního stadionu).

AKČNÍ PERMANETNKA
Dospělí:1650,-22 domácích zápasů základní části
JAKÉ JSOU VÝHODY POŘÍZENÍ AKČNÍ PERMANENTKY?
  • Finanční úspora oproti nákupu vstupenky
  • 200 Kč kupon na nákup v klubovém fanshopu
  • Zdarma klubová šála (v hodnotě 199 Kč)
  • Žádné fronty u pokladen

Akce platí do ZAČÁTKU prvního DOMÁCÍHO mistrovského zápasu A-týmu (3. kolo ZČ, 30. září 2023). Po uplynutí této doby prodej permanentky pokračuje, ale již bez kuponu a šály.

PERMANENTKA PRO AKTIVNÍ FANOUŠKY
Dospělí:1320,-22 domácích zápasů základní části
JAKÉ JSOU VÝHODY POŘÍZENÍ PERMANENTKY PRO AKTIVNÍ FANOUŠKY?

Zde je podmínka předložení platné fanouškovské karty. Akce platí do ZAČÁTKU prvního DOMÁCÍHO mistrovského zápasu A-týmu (3. kolo ZČ, 30. 9. 2023). Po uplynutí této doby prodej permanentky pokračuje, ale již bez kuponu.