VIDEO: Předsezonní tisková konference 2020/2021

Zveřejněno 17.09.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
Čtyři dny před startem druhé hokejové ligy uspořádal klub Žďár nad Sázavou tiskovou konferenci pro veřejnost. Mezi tématy byla ekonomická stránka klubu, sportovní ambice, oznámení čerstvé posily Petra Štěpánka či sbírka iniciovaná ultras Šakal Patriots. A my Vám nyní přinášíme záznam.
Tiskové konference se zúčastnil generální manažer klubu Martin Nečas, sportovní manažer Miloslav Šimon, obchodní manažer Aleš Koželuh, dále také hlavní trenér "A" mužstva Radek Haman a kapitán Plamenů Martin Pleva.

Na tiskové konference došla řeč i na sbírku iniciovanou ultras Šakal Patriots, která vynesla celkem krásných 80 500 Kč. Tento výtěžek bude kompletně ze 100 % poukázán na účet SKLH Žďár nad Sázavou. „V té době to udělalo, kdy nebylo jisté, jestli tu hokej vůbec bude, strašně moc, když fanoušci udělali tuto sbírku. I vedení města toto vnímalo, že ten hokej ti fanoušci v tom městě chtějí a že je baví,“ rozpovídal se o této věci obchodní manažer Plamenů Aleš Koželuh. A Martin Nečas jeho slova jenom potvrzuje. „Jsem strašně rád, co se tu ve finále událo. Je to pro nás i takový hnací motor. Nejde ani až tak o tu finanční situaci, ale spíš o tu morální podporu,“ říká nově zvolený generální manažer Plamenů, který do funkce nastoupil v březnu letošního roku.

Předání šeku od ultras Šakal Patriots proběhne před prvním mistrovským zápasem letošní sezony, které se odehraje již tuto sobotu od 17:30 proti Opavě. Tak neváhejte a přijďte alespoň potleskem poděkovat těm, kteří se o tuto sbírku zasloužili.

VIDEO