Semifinálová série se dnes stěhuje na Bouchalky. Srovnají Plameny krok?

Zveřejněno 16.03.2016 | mk
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Vstup do semifinálové série se žďárským hokejistůM nevydařil ani trochu. Po zpackané první třetině již nedokázali se zápasem nic udělat a tak se podle očekávání Táborští ujali vedení. Dnes se boj o postup do kvalifikace o první ligu přesune pod Zelenou horu, kde se odehraje zřejmě klíčový duel celé série, ve kterém se Smejkal a spol. pokusí její stav vyrovnat.

PLAMENY TĚ POTŘEBUJÍ! JDE O HODNĚ

Případné vítězství Plamenů, by celou sérii neskutečně nakoplo a naděje obou rivalů hodně vyrovnalo. Kohouti by pak doma „museli“ a dramatický vývoj čtvrtfinále by byl zřejmě na světě. Ovšem pokud dnes uspějí na Bouchalkách Jihočeši, budou mít tři mečboly, naprostou pohodu a postup na dosah ruky.

Pokud jsme před týdnem „mobilizovali“ na čtvrtý zápas proti Kolínu, tak nyní je tím zlomovým, ten dnešní a „mobilizace“ platí dvojnásob. V prvním zápase už byla na žďárských hokejistech znát únava z dvojnásobné porce utkání oproti soupeři. Ale doma, to je něco jiného. Magická síla zaplněných Bouchalek už dokázala ledacos. Hokejisté melou z posledního, ale fanoušci je dokážou dobíjet neskutečnou energií.

Foto: René Rámiš

Proto vyzýváme všechny fanoušky, příznivce i diváky, aby dnes určitě přišli a pomohli ještě hokejistům Žďáru prodloužit sezónu a všem nám znovu protáhnout tuhle úžasnou euforickou hokejovou atmosféru, kterou v těchto dnech dýchá celé město. A kdyby to přeci jen nevyšlo a měl by to být poslední domácí zápas sezóny, tak se určitě přijďte s Plameny i s touto sezónou rozloučit!

První utkání sice ukázalo, že Tábor bude tvrdší oříšek, než Kolín. Dokonce to chvílemi vypadalo, že je ještě silnější než vloni. Žďárští však ještě neřekli poslední slovo a Plameny se nenechají jen tak uhasit. V kabině panuje odhodlání a bojovná nálada a přes všechny úbytky sil a ztráty hráčů, budou Plameny chtít Kohoutovi, na případnou cestu do kvalifikace, minimálně pořádně sežehnout peří.

UTKÁNÍ ZAHÁJÍ FOTBALOVÉ LEGENDY PRAŽSKÝCH "S"

Foto: TN.cz

Dnešní semifinálový zápas Plamenů proti Táboru zahájí fotbalové ikony dvou tradičních rivalů Pavel Kuka a Horst Siegl. Na své si tak přijdou fanoušci Slávie i Sparty. Přijďte na stadion včas, ať vám slavnostní zahájení neunikne. Obě fotbalové hvězdy budou pak večer besedovat a komentovat utkání Ligy mistrů v nedaleké restauraci "SPORT CENTRUM FORD".

PŘIJĎTE VČAS, VYUŽIJTE PŘEDPRODEJ

Jako vždy v těchto zápasech znovu vyzýváme diváky, aby jednak využili možnosti předprodeje vstupenek, nebo si je alespoň zakoupili s předstihem a vyhnuli se tak frontám u pokladny před samotným začátkem zápasu. Předprodej vstupenek probíhá v prodejně hokejových potřeb "SOBISPORT", která je hned vedle (vpravo) hlavního vchodu na ZS. Otevírací doba je 9:30 -12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu 9:00 – 11:30.

Pokladna na zimním stadionu pak bude otevřená v den zápasu od 15:30. Jednotná cena vstupenek na semifinále byla stanovena na 70,- Kč. Dítě do 120 cm v doprovodu dospělé (platící) osoby má vstup zdarma. Na zápasy play-off neplatí sezónní permanentní vstupenky. Jedině včasný nákup vstupenek a také včasný příchod na stadion vám zajistí, že nepřijdete o slavnostní nástup k zápasu nebo dokonce o jeho úvodní chvíle. Pro motorizované diváky, budou opět posílené parkovací plochy o prostor autocvičiště.

Věříme, že poté, co už žďárští hokejisté dokázali, si nikdo tento vrchol sezóny nenechá ujít a přijde si užít skvělý hokej a neopakovatelnou atmosféru závěrečných vyřazovacích bojů. Duel začíná na žďárském zimním stadionu na Bouchalkách ve středu 16.března v 18:00. V případě, že přeci jen nebudete moci dramatický duel sledovat na vlastní oči, bude připraven obvyklý onlajn přenos.

PLAY-OFF

Výsledky čtvrtfinále - Západ
Hockey Club Tábor – BK Havlíčkův Brod 3:1 (4:3sn, 1:8, 6:3, 6:2)
HC Stadion Vrchlabí – HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:3 (3:0, 1:6, 2:4, 4:6)
SHC Klatovy – HC Kobra Praha 1:3 (2:3, 4:5p, 7:3, 0:6)
SC Kolín – SKLH Žďár nad Sázavou 2:3 (1:2, 9:2, 2:1sn, 0:1, 2:3)

Výsledky semifinále – Západ
Hockey Club Tábor– SKLH Žďár nad Sázavou 1:0 (6:2)
HC Kobra Praha – HC Vlci Jablonec nad Nisou 1:0 (5:4)

Výsledky semifinále - Východ
VHK Vsetín - VSK Technika Brno 3:1 (3:2, 3:0, 3:4sn,3:2sn)
HC Frýdek-Místek - HC RT TORAX Poruba: 3:0 (5:0, 6:2, 5:2)

Program semifinále play-off

1.zápas HC Tábor – SKLH Žďár nad Sázavou pondělí 14.3.2016 18:00
2.zápas SKLH Žďár nad Sázavou - HC Tábor středa 16.3.2016 18:00
3.zápas HC Tábor – SKLH Žďár nad Sázavou pátek 18.3.2016 18:00
4.zápas SKLH Žďár nad Sázavou - HC Tábor neděle 20.3.2016 17:30 (nebude-li rozhodnuto)
5.zápas HC Tábor – SKLH Žďár nad Sázavou úterý 22.3.2016 18:00 (nebude-li rozhodnuto)

VYBAVTE SE NA PLAY-OFF VE FANSHOPU

Fanshop

Pro fanoušky bude opět připraven stánek s programy a klubovými suvenýry. Nyní jsou nově v sortimentu slušivé zimní čepice, ručníky a módní polokošile, vše samozřejmě i s logem Plamenů. Kromě toho najdete v našem fanshopu tradiční šály, kšiltovky, dresy, puky, hrníčky, atd. Speciální akci pro Vás připravil SKLH ve spolupráci s generálním partnerem firmou CooperStandard - PARTNERSKÁ ŠÁLA – 120,-.

.

.

--> 2. semifinále play-off - SKLH Žďár nad Sázavou vs. HC Tábor

2. liga mužů - SF2

SKLH Žďár nad Sázavou

16.03.2016

18:00

HC Tábor