STAŇ SE NOVÝM PLAMENEM! Nábor začíná již tuto sobotu

Zveřejněno 31.08.2020 | Redakce, foto: Petr Nedvěd
Děti a rodiče pozor! Pokud doma stále dokola slyšíte větu „já chci hrát hokej“, teď je k tomu ta nejlepší možnost! Od soboty 5. září totiž startuje nábor nových Plamenů. Přijít může každé dítě (kluci i holky) od čtyř let a rozhodně nepotřebuje ani hokejové vybavení, stačí si vzít brusle, jakoukoliv přilbu a rukavice a jdeme na to. Pod vedením zkušených trenérů udělají první krůčky na bruslích a třeba nastartují slibnou kariéru ve stopách Rolinka nebo Nečase!

PRVNÍ TRÉNINK NÁBORU JIŽ V SOBOTU A NEDĚLI

O něco málo starší kategorie přípravky se pilně připravuje na další sezonu. Hokejisté však potřebují projít úplně prvními krůčky a k tomu slouží nábor. První trénink náboru začne v sobotu 5. září v 8:45 hod. Děti bude bavit nejen bruslení, ale skvělí a zkušení trenéři se budou starat také o to, aby se malí hokejisté co nejvíce bavili.

Věříme, že hokej vaše ratolesti nadchne, proto budou tréninky náboru pokračovat vždy každou sobotu a neděli (občas i ve středu) dle rozpisu ledu.

Nejmenším začínajícím hokejistům ani není třeba kupovat výstroj, stačí brusle, jakákoliv přilba (např. lyžařská nebo cyklistická), rukavice (např. lyžařské) a pak se už jen poprvé postavit na led. K dispozici bude opět i možnost bezplatného zapůjčení opravdové hokejové výstroje. Přijďte se vy i vaše děti bavit hokejem!

NÁBOR BUDE ZPOPLATNĚN

Od letošního roku bude na žádost města nábor zpoplatněn, a to 1000 Kč za celou sezonu. Díky tomu děti dostanou volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A-týmu a bude jim v případě potřeby zapůjčena hokejová výstroj. Členský příspěvek se začne vybírat až od října. Měsíc září tak bude pro všechny zkušebním měsícem, kdy budou moci děti navštěvovat tréninky bezplatně.