Poslední domácí příprava - odveta proti Kolínu

Zveřejněno 25.08.2017 | Tomáš Masař
SKLH Žďár nad Sázavou SC Kolín
P6, pátek 25.8.2017 18:00
SKLH Žďár nad Sázavou - SC Kolín ZNS - KOL
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Druhé přípravné utkání proti kolínským Kozlům během jednoho týdne odehrají Plameny tentokrát doma. Podaří se jim odveta za prohru v prodloužení na soupeřově ledě a navážou tak na slibné výkony z předchozích přípravných zápasů? Hosté z Kolína jistě nebudou chtít svojí kůži prodat lacino, a tak lze očekávat tvrdý boj o každý centimetr ledu. Doufejme, že tentokrát se šťastnějším koncem pro Plameny.

Úterní utkání na ledě Kolína nabídlo hokej ve vysokém tempu a s velkým nasazením. Oba týmy si nic nedarovaly a spíše než přípravu, zápas připomínal regulérní ligové střetnutí. Z výhry se nakonec radovali domácí Kozlové díky brance z přesilovky v prodloužení. Stejně jako většina ostatních utkáních v posledních sezónách, skončil zápas velice těsným výsledkem, lze tedy očekávat, že ani páteční odveta nevybočí nijak ze zaběhnuté tradice a opět půjde o velice vyrovnané střetnutí, které se bude rozhodovat až v posledních minutách.

První prohra v přípravě s druholigovým soupeřem

Po jasných výhrách nad Moravskými Budějovicemi a Pelhřimovem se v poslední přípravě Plameny musely spokojit pouze s pomyslným bodem z ledu Kolína. Jak sám trenér Konečný naznačil, nebylo to ze strany jeho týmu úplně povedené utkání, a především začátek zápasu Plamenům utekl. I tak se na výkonu mužstva určitě dají nalézt některá pozitiva, mezi něž jistě patří bojovnost, která nakonec vedla i k vyrovnání v posledních minutách základní hrací doby.

Kolín posílený první výhrou v přípravě

Vzhledem k tomu, že Kozlové odehráli v přípravě zatím pouze dva zápasy a v prvním jednoznačně podlehli Táboru, je pro ně úterní vítězství jistě cenou psychologickou vzpruhou do další přípravy. Kolínský trenér byl dle svých slov s výkonem svých svěřenců, a především s jejich herním nasazením velmi spokojený a nedá se očekávat, že by Kozlové v odvetě chtěli z nastoleného tempa polevit. Jestli se jim podaří získat skalp žďárských Plamenů i na jeho hřišti, nebo se na Bouchalkách budou radovat domácí můžete sledovat v pátek od 18:00.