Plameny vyzvou v důležitém utkání Kopřivnici

Zveřejněno 10.01.2020 | Redakce
HC ISMM Kopřivnice SKLH Žďár nad Sázavou
31., sobota 11.1.2020 17:00 Zimní stadion Kopřivnice
HC ISMM Kopřivnice - SKLH Žďár nad Sázavou KOP - ZNS
Po nepovedeném středečním utkání proti Drtičům z Hodonína zajíždí naši hokejisté v rámci 31. kola druhé ligy skupiny Východ do daleké Kopřivnice, kde se pokusí získat své první body v novém roce. Proti moravskoslezskému týmu se bude jednat o velice klíčový souboj, protože právě oni jsou konkurenti Plamenů v souboji o play-off. Utkání začíná v 17:00.

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

O důležité body v boji o postup do play-off se střetly domácí Plameny s hostujícími Drtiči z Hodonína. Soupeř se před zápasem nacházel na 5. místě tabulky, přičemž na třetí Valašské Meziříčí ztrácel jen 2 body. Předchozí zápasy v této sezoně vždy skončily velice těsně a dvakrát se dokonce muselo rozhodovat až v prodloužení. Tentokráte však konečné skóre jasně hovoří pro Drtiče. Významný podíl na tom měly především dvě branky, které v druhé třetině hosté vsítili ve vlastním oslabení. Výsledek utkání pak soupeř pojistil v posledních pěti minutách dalšími dvěma góly. „Gratuluji Hodonínu. Dnes byl určitě lepším mužstvem. Víc to asi dnes komentovat nebudu,“ uvedl po utkání viditelně zklamaný trenér Plamenů Radek Haman.

30. kolo, středa 8. 1. 2020
SKLH Žďár nad Sázavou - SHK Drtiči Hodonín 2:5 (0:0, 2:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 25. Medek (Kunstmüller, Adam), 30. Adam (Medek, Kadleček) – 22. Charvát (Miklík), 26. Hložánek (Leška), 29. Komínek (Bulín), 56. Čejka (Ševčík, Horák), 59. Charvát (Jurča, Komínek). Rozhodčí: Daniel Reich - David Urubčík, Marek Čelechovský. Vyloučení: 3:5, navíc Komínek (HOD) OT na 10 minut. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 565. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:5.

Sestava z minulého utkání: Sláma (Čáp) – Pleva (C), Lojek, Koželuh, Spálovský, Kadleček, Kališ – Gregar, Kovářů, Heinrich, Bureš, Jícha, Wasserbauer, Prokš, Adam, Chlubna, Medek, Kunstmüller

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Svěřence Radka Hamana netrápí žádné zdravotní potíže, a tak by měli nastoupit v kompletní sestavě.

"
„Sami víme, že se nám poslední zápas s Hodonínem vůbec nevydařil. Z Kopřivnice musíme dovézt body, i když víme, že to bude hodně těžké. Ale nám už prostě nic jiného nezbývá.“
Obránce Plamenů Martin Pleva

HC ISMM Kopřivnice

Počátky hokeje: 1932
Stadion: Zimní stadion Kopřivnice (kapacita 3 034 míst)
Klubové barvy: žlutá a modrá
Trenéři: Jaroslav Kofroň

HC ISMM Kopřivnice je český klub ledního hokeje, který sídlí ve městě Kopřivnice v Moravskoslezském kraji. Založen byl v roce 1932 pod názvem SK Kopřivnice. Svůj současný název nese od roku 2017. Od sezony 2015/16 působí ve 2. lize, třetí české nejvyšší soutěži ledního hokeje. Klubové barvy jsou žlutá a modrá. Své domácí zápasy hraje na zimním stadionu Kopřivnice s kapacitou 3 034 diváků.

Napínavé utkání až do samotného konce. Velkou přetahovanou nakonec dovedli do vítězného konce domácí hráči Valašského Meziříčí.

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ISMM Kopřivnice 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Vašenka (Martinik, Paťava), 31. Dvořák (Weintritt), 43. Pořízek (Běhal) – 18. Gebauer (Suchý), 21. Suchý (Krzak, J. Mach). Rozhodčí: Novák – Bartek, Konvička. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 333. Střely na branku: 36:23. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

Sestava z minulého utkání: Hromada (Kučera) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, T. Fojtík, Stříž, M. Mach, Gebauer, Daron, Sluštík (A), J. Mach (C), Pěnčík, Suchý (A), Hrubý, Gola, F. Fojtík, Marek.