Plameny poprvé doma, přijede Kolín

Zveřejněno 15.08.2019 | Ondřej Krásný
SKLH Žďár nad Sázavou SC Kolín
P2, čtvrtek 15.8.2019 18:00
SKLH Žďár nad Sázavou - SC Kolín ZNS - KOL
Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárští hokejisté se po úterním rozehřívacím kole hned ve čtvrtek postaví do dalšího utkání. Na Bouchalky přijede již tradiční druholigový soupeř z Kolína. Utkání začíná v 18 hodin.

KOLÍN ČEKÁ NA VÝHRU

Hokejisté Kolína zvolili variantu, naskočit do přípravy hned z ostra a pro první dva přípravné duely si vybraly velmi těžké protivníky. V prvním přípravném zápase nestačili na posilněnou Kobru Praha, když svěřenci Martínka prohráli vysoko 1:5.

V úterý se strhla přestřelka kolínských Kozlů proti Havlíčkovu Brodu. Bruslaři vedli po první třetině již 3:0, nicméně Kolínu se podařilo vrátit do zápasu. Nakonec se ale ani ve druhém přípravném zápase z výhry Kozlové neradovali, neboť prohráli 5:7.

PLAMENY ZNOVU S OBMĚNOU V SESTAVĚ

Po úterním utkání na ledě Třebíče, ve kterém si Radek Haman pochvaloval výkon svého týmu, ačkoliv zároveň přiznal, že je stále na čem pracovat, čeká jeho svěřence utkání doma proti Kolínu. Na ledě Horácké Slavie chybělo pár hráčů základní sestavy, proto dnes Plameny naskočí znovu trochu v jiné sestavě.