Klub spouští nový systém prodeje permanentek a vstupenek, bude ONLINE

Zveřejněno 16.08.2019 | Ondřej Krásný
Ž Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U – Žďárský hokejový klub ve spolupráci s firmou Enigoo spouští prodej permanentek na novou sezonu. A co víc, letos poprvé si můžete zakoupit nejen celosezonní vstupenku, ale i jednotlivou vstupenky na utkání z pohodlí vašeho domova. A to vše na jedné stránce.

LÍSTEK NA UTKÁNÍ Z POHODLÍ DOMOVA

Nebaví vás stát frontu těsně před utkáním nebo raději platíte kartou, či jen chcete jít na utkání už se vstupenkou v ruce? V tom případě je nový ticketingový systém právě pro vás. Se společností Enigoo klub SKLH Žďár nad Sázavou spouští internetový prodej vstupenek.

Postup je jednoduchý. Na přiloženém banneru, který odkazuje na internetový prodej si jednoduše vyberete, zda si chcete zakoupit vstupenku na jednotlivé utkání nebo celoroční permanentku. Na email vám po výběru, zda chcete dospělé nebo dětské vstupné a platbě kartou přijde potvrzení se vstupenkou, v případě permanentky voucher. Vstupenku si jednoduše s unikátním QR kódem vytisknete, nebo jen ukážete kód na svém chytrém telefonu při vstupu na stadion. „Přinese nám to detailní přehled o prodeji vstupenek, o tom kolik diváků je na stadionu a to vše v reálném čase. Pro fanoušky to přinese větší pohodlí a věřím, že si na online systém zvyknou a přivítají tuto možnost,“ prozrazuje krok kupředu Ondřej Krásný.

PERMANENTKA JAKO PLNOHODNOTNÁ KARTIČKA

Pokud jste do teď byli držitelem permanentky, měli jste jistě u sebe zalaminátovanou papírovou kartičku s nepohodlným rozměrem. To se nyní změní, po zakoupení permanentky na internetu, vám přijde na email voucher, oproti kterému vám před začátkem druholigové soutěže bude na pokladně ZS nebo v obchodě se sportovními potřebami Sobi Sport vydána plastová kartička s běžným rozměrem jako má občanský průkaz nebo kreditní karta. Nemusíte mít ale strach, že první utkání zmeškáte, voucher totiž bude obsahovat váš unikátní QR kód a můžete na utkání přijít pouze s voucherem.

Pokud vám nákup na internetu nevyhovuje a raději kupujete permanentku osobně, můžete využít obchod Sobi Sport, kde vám vystaví rovněž voucher s QR kódem. Před začátkem sezony vám bude také vydána plastová kartička jako permanentka na celou sezonu. Ta je zpoplatněna vratnou zálohou 50 Kč.

Z technických důvodů však letos nejsme schopni zajistit slevu, při výměně stávající permanentky za novou, jak bylo v minulých sezonách zvykem. Od příští sezony, ale znovu může držitel permanentky počítat se slevou, v případě že si přijde permanentku prodloužit. „Fanoušci, kteří si stihnou permanentku pořídit před posledním přátelským zápasem, budou odměněni vstupem zdarma, neboť na toto přípravné utkání bude nová permanentka již v platnosti,“ prozrazuje mluvčí Ondřej Krásný.

CO SE ZMĚNÍ PŘI PŘÍCHODU NA STADION?

Prakticky nic. Pokud budete nadále preferovat koupi vstupenky na místě, nemusíte se ničeho bát. Pokladna bude nadále otevřená, nicméně místo papírové vstupenky, která byla vydávána do teď, vám bude vydána vstupenka s QR kódem na tvrdším papíru. Právě onen QR kód je alfou omegou nového ticketingu. U vstupu na stadion vám byla do teď vstupenka trhána či permanentka štípána. Nyní vám obsluha u stadionu speciální čtečkou zkontroluje platnost vstupenky nebo permanentky a pustí na stadion.

SYSTÉM SPUŠTĚN, PREMIÉRA PROTI TRUTNOVU

Systém ticketingu je již zprovozněn, tudíž můžete bez okolků objednávat permanentky na novou sezonu. V systému již najdete i vstupenky na jednotlivá utkání, tím vůbec prvním bude poslední přátelské domácí utkání proti Trutnovu 3. září, na utkání s Havlíčkovým Brodem se ještě půjde po staru. K dispozici jsou již s předstihem vstupenky na ligová utkání se Šumperkem, Kopřivnicí a Moravskými Budějovicemi.

CENY PERMANENTEK A JEDNOTNÝCH VSTUPENEK

Od nové sezony jsme upustili od vstupenek TEN. Naopak jsme zavedli dětské vstupné, lépe řečeno levnější vstupné pro děti do věku 15 let včetně. Klub si přitom vyhrazuje právo pro možnost vyžádání občanského průkazu v případě potřeby. Děti do 120cm mají nadále vstup ZDARMA, je ovšem potřeba na pokladně vyzvednout vstupenku, pro vstup přes čtečku na stadion. Případně jde tato sleva uplatnit i na internetu. Volná vstupenka platí ve stylu 1+1, což znamená s doprovodem platné vstupenky dospělého.

PERMANENTKY
Permanentka nová:900,-20 domácích zápasů základní části
Permanentka – děti do 15 let:600,-20 domácích zápasů základní části
JEDNORÁZOVÉ VSTUPENKY
Dospělí - základní část:60,-
Děti do 15 let - základní část:40,-