Klub bude v srpnu pořádat kemp Martina Nečase. Registrace začíná již tento čtvrtek

Zveřejněno 05.06.2024 | Redakce
KLUB SKLH ŽĎÁR NAD SÁZAVOU SE ROZHODL, VE SPOLUPRÁCI S ÚTOČNÍKEM ČESKÉ REPREZENTACE, MISTREM SVĚTA 2024 A HRÁČEM NHL MARTINEM NEČASEM, USPOŘÁDAT TRÉNINKOVÝ HOKEJOVÝ KEMP, KTERÝ SE USKUTEČNÍ JIŽ V PRVNÍ POLOVINĚ SRPNA. KEMPU SE ZÚČASTNÍ I NĚKTEŘÍ DALŠÍ HRÁČI A BRANKÁŘI NHL, ALE TAKÉ I MISTŘI SVĚTA Z POSLEDNÍHO ŠAMPIONÁTU V PRAZE. JIŽ ZÍTRA V 8:00 SE OTEVŘE REGISTRACE PRO ROČNÍKY 2011-2016, TAK SE NEVÁHEJ REGISTROVAT.
Kemp bude zaměřen na správné bruslení a herní činnosti jednotlivce. Na hráče budou čekat celkem čtyři tréninkové jednotky na ledě, plus čtyři na suchu, a navíc součástí kempu bude i beseda s hráči NHL. Hráčům se budou věnovat profesionální trenéři pod bedlivým dohledem jednoho z nejlepších hráčů současnosti a skvělého bruslaře Martina Nečase.

Své k nově vznikajícímu kempu má jistě co říct i jeho otec. „Martin je přesně v té pozici, kdy je správný čas na to, aby se malinko podělil o své hokejové zážitky a mladým hokejistům předal své zkušenosti. Zároveň aby ukázal i to, co mu jde velmi dobře, a to je kvalitní bruslení,“ vysvětluje generální manažer Plamenů.

Své si jistě najdou i brankáři, kteří budou mít svůj speciální tréninkový program. O brankáře se postará trenérský tandem Milan Řehoř a Martin Sejpal. Kempu se navíc zúčastní i další hráči a brankáři, kteří mají zkušenost ze severoamerické NHL, takže o dobré učitele nebude nouze. „Pokud budeme mít po kempu pozitivní zpětnou vazbu a já věřím, že ano, dokáži si představit, že se v létě v následujících letech budeme potkávat na hokejovém kempu ve Žďáru pravidelně,“ přeje si nejvýše postavený muž žďárského hokeje.

REGISTRACE

Registrace bude spuštěna, jak jsme již zmínili, ve čtvrtek 6. června 2024 v 8:00 přes formulář na tomto odkaze. Po naplnění kvóty bude kemp uzavřen. Přesný harmonogram víkendového programu bude registrovaným účastníkům poslán s předstihem na uvedený email v registraci.

DETAILY KEMPU
Termín: 10. - 11. srpna 2024
Cena: 4 990,-Kč včetně DPH
Místo konání: Zimní stadion Žďár nad Sázavou
Počet účastníků v každé kategorii: 24 + 4 (útočníci a obránci + brankáři)
Každý účastník obdrží: tričko s krátkým rukávem, šortky, kšiltovku a lahev na pití
Trenéři: Martin Sobotka, Milan Řehoř, Martin Nečas, Vojtěch Šír, Jiří Plachý, František Dočekal, David Pazourek, Martin Sejpal, Dominik Dušek, Jiří Půhoný

KATEGORIE
1. kategorie | ročník 2016, 2015
2. kategorie | ročník 2014, 2013
3. kategorie | ročník 2012, 2011