Ke druhému zápasu vyjedou Plameny na led Vyškova

Zveřejněno 26.09.2023 | Anna Daňsová
Hokej Vyškov SKLH Žďár nad Sázavou
2., středa 27.9.2023 18:00
Hokej Vyškov - SKLH Žďár nad Sázavou VYS - ZNS
Přestože žďárskému celku nevyšel úvod prvního zápasu, nakonec si zaslouženě připsal tři body za vítězství 6:4 nad Šumperkem. Na úspěšný start do sezony mohou nyní Plameny navázat ve středu v dalším venkovním utkání, tentokrát na ledě Vyškova. Start je naplánován na 18:00 a vy jej opět můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!

Z KABINY PLAMENŮ

První utkání nové sezony Plameny sice nezačaly dobře, když v Šumperku prohrávaly už 0:2, ale podařilo se jim rychle vrátit do zápasu. Přestože skóre bylo dlouho vyrovnané, Plameny výrazně zlepšily svůj výkon a zejména díky skvěle fungujícím přesilovým hrám a ubráněnému pětiminutovému oslabení, v němž Šumperk téměř k ničemu nepustily, dokázaly nakonec zápas strhnout na svoji stranu a odvézt si domů všechny 3 body. „Pomohlo určitě i to, že jsme hráli na 4 útoky, měli jsme pak na konci zápasu víc sil,” dodává k hodnocení zápasu dvaatřicetiletý bek žďárského celku Richard Adam, který byl vyhlášen hráčem utkání.

Druhý duel sezony čeká Plameny opět na ledě soupeře, vyjedou do Vyškova, který v úvodním kole uspěl v přestřelce s Kopřivnicí. Sestava zůstává téměř stejná jako v prvním kole, do sestavy přibude obránce Miroslav Kukla, který v Šumperku nenastoupil kvůli pracovním povinnostem.

POSLEDNÍ ZÁPAS

1. kolo, 23. září 2023
Draci Pars Šumperk - SKLH Žďár nad Sázavou 4:6 (3:3, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Scheuter (Horký, Minařík), 4. Horký (Rutar, Minařík), 10. Křivohlávek, 37. Minařík (Horký, Rutar) - 7. Dušek (Půhoný, Rohlík), 9. Dušek (Adam, Půhoný), 15. Kulhánek (Půhoný, Rohlík), 28. Půhoný (Rohlík, Dušek), 42. Wasserbauer (Kadleček, Jícha), 54. Půhoný (Rohlík, Dušek). Rozhodčí: Šico - Bubela, Kučera. Vyloučení: 9:7 a navíc Chlubna (ZNS) 5 min + OK. Využití: 2:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 650. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6.

SESTAVA Z POSLEDNÍHO ZÁPASU

Sláma (Vít) - Grauer, Beran, Adam, Kulhánek, Pleva, Ludvík J., Půža - Wasserbauer, Kadleček, Dušek, Chlubna, Rohlík, Maštera, Ludvík T., Štola, Jícha, Půhoný, Gregar, Čejka.

HOKEJ VYŠKOV

Vyškov uplynulou sezonu jako nováček soutěže může jistě považovat za velmi úspěšnou. Po základní části skončili vyškovští na skvělém druhém místě tabulky a nakonec se probojovali až do semifinále play-off, kde nestačili na Letňany. Povedená premiérová sezona měla podle majitele vyškovského klubu, Roberta Hamrly, kořeny ve více faktorech: „Týmovost, soudržnost, výkon jednotlivých hráčů, těch pozitivních aspektů bylo hodně. Jednoduše řečeno, to mužstvo si prostě sedlo,” komentoval příčiny úspěchu majitel Vyškova v rozhovoru pro klubový web. Pro novou sezonu zůstává kádr Vyškova dost podobný tomu, který nastupoval v loňské sezoně. Z týmu odešel brankář Michal Kořének do Zlína a obránce David Vosátko do Havířova, ve Vyškově dále také nepokračují Vojtěch Dobiáš a Filip Weintritt. Novými jmény na soupisce Vyškova jsou útočníci Jakub Lehečka, který přišel z Nového Jičína, a Vojtěch Krejčiřík, jehož tým přivedl z Hodonína. Navíc do obrany přišel ze Zlína Jan Dluhoš.

Vyškov v prvním mistrovském utkání zajížděl na led Kopřivnice, kde se mu zejména díky povedené druhé třetině podařilo v divokém duelu bohatém na góly nakonec zvítězit. První třetina byla ještě vyrovnaná, nicméně o osudu zápasu rozhodla prostřední část, v níž vyškovští vstřelili 4 branky a dostali se do vedení 6:2, které i přes zlepšenou hru domácích ve třetí třetině nakonec udrželi a připsali si první 3 body do tabulky za výhru 8:5.

POSLEDNÍ ZÁPAS

1. kolo, sobota 23. září 2023
HC ISMM Kopřivnice - Hokej Vyškov 5:8 (2:2, 0:4, 3:2)

Branky a nahrávky: 9. Suchý (Pindel), 17. M. Mach (J. Mach), 45. Pindel (A. Urban, Hlaváč), 49. Pastor (Petrek), 59. Pastor (Bartošák) – 4. Sebera (Vašíček, Holemý), 16. Sebera (Mikulík, Štefka), 31. Štefka (Vašíček, Synek), 25. Lehečka (Komínek, Krejčiřík), 30. Komínek (Krejčiřík, Dluhoš), 38. Komínek (Krejčiřík, Lehečka), 44. Komínek (D. Hohl), 49. Popelka (Kořenek). Rozhodčí: Václav Šutara – Milan Gančarčík, Kamila Smetková. Vyloučení: 6:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 635. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:7, 3:7, 3:8, 5:8.

SESTAVA Z POSLEDNÍHO ZÁPASU

Synek (Šarman) – Hefka, Holemý, Dluhoš, Studený, Mikulík, Hohl, Žižka – Kořenek, Vašíček, Ramert, Janeček, Tomajko, Sebera, Štefka, Popelka, Lehečka, Krejčiřík, Komínek.

PERMAMENTKY V PRODEJI

Prodej permanentních vstupenek na utkání A-týmu žďárských Plamenů byl zahájen v pátek 4. srpna 2023. Koupit si jej můžete osobně v Klubové prodejně a fanshopu (vedle vchodu do zimního stadionu).

AKČNÍ PERMANETNKA
Dospělí:1650,-22 domácích zápasů základní části
JAKÉ JSOU VÝHODY POŘÍZENÍ AKČNÍ PERMANENTKY?
  • Finanční úspora oproti nákupu vstupenky
  • 200 Kč kupon na nákup v klubovém fanshopu
  • Zdarma klubová šála (v hodnotě 199 Kč)
  • Žádné fronty u pokladen

Akce platí do ZAČÁTKU prvního DOMÁCÍHO mistrovského zápasu A-týmu (3. kolo ZČ, 30. září 2023). Po uplynutí této doby prodej permanentky pokračuje, ale již bez kuponu a šály.

PERMANENTKA PRO AKTIVNÍ FANOUŠKY
Dospělí:1320,-22 domácích zápasů základní části
JAKÉ JSOU VÝHODY POŘÍZENÍ PERMANENTKY PRO AKTIVNÍ FANOUŠKY?
  • Finanční úspora oproti nákupu vstupenky
  • 200 Kč kupon na nákup v klubovém fanshopu
  • Žádné fronty u pokladen

Zde je podmínka předložení platné fanouškovské karty. Akce platí do ZAČÁTKU prvního DOMÁCÍHO mistrovského zápasu A-týmu (3. kolo ZČ, 30. 9. 2023). Po uplynutí této doby prodej permanentky pokračuje, ale již bez kuponu.

Czech Ice Hockey TV

Už během loňské sezony spustila společnost Perinvest Media hokejový streamovací projekt s názvem CZECH ICE HOCKEY TV, jehož cílem je dostat lední hokej do více českých domácností a umožnit široké veřejnosti sledovat utkání z pohodlí domova či na cestách. S touto službou můžete sledovat živě zápasy nejen 2. ligy!

Podmínkou je registrace a platba za zvolené služby (je možné zakoupit členství sezónní nebo měsíční). „Navíc je super, že zakoupením můžete podpořit i svůj oblíbený klub, protože od 21. zaplacení celoročního členství jde 15% do pokladny klubu. Je zde ale nutné uvést jako oblíbený klub Plameny," vysvětluje další pozitivum tohoto partnerství generální manažer klubu Martin Nečas.

DO KONCE ZÁŘÍ SLEVA 20%

Jako poděkování za Vaši přízeň si společnost Perinvest Media pro Vás navíc připravila slevu 20 % při zakoupení ročního předplatného. Slevový kód ZARI20 je platný po dobu celého měsíce září.

Jak můžu zápasy začít sledovat?

1) Zaregistrujete se na stránkách www.czechicehockey.tv.

2) Vyberte si typ předplatného. Máte na výběr ze dvou možností. Obě ale poskytují přístup jak k živým přenosům, tak k archivu.
Sezónní předplatné za 1990 Kč je platné 12 měsíců od okamžiku nákupu. Platnost se automaticky neobnovuje.
Měsíční předplatné je za 320 Kč/měsíc. Toto předplatné se automaticky obnovuje, ale lze jej kdykoli zrušit.

3) Sledujte vysílání a fanděte svému týmu!

Má služba i mobilní aplikaci?

Službu můžete využívat i díky mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout v App Store a Google Play. Jestli se chcete přihlásit, musíte se nejprve k službě zaregistrovat na adrese www.czechicehockey.tv.