Další úspěch žďárských mládežníků

Zveřejněno 06.09.2010 | mk, Jiří Rada, Antonín Prokop
P E L H Ř I M O V - Ve dnech 3. – 5. září se nejmenší žďárské Plamínky zúčastnily turnaje 3. tříd v Pelhřimově s názvem „Hodina H Cup 2010“, kde se utkali s dalšími 11 stejně starými soupeři. Během tří dnů naši mladíci pod vedením trenéra Miloslava Čermáka absolvovali 10 utkání, v nichž pouze jedenkrát zaváhali, čímž dosáhli celkového triumfu. Kromě poháru a zlatých medailí pro celý tým, si odvezl Michal Trejbal také individuální ocenění.

HODINA H CUP 2010


Turnaj žáků 3. tříd v minihokeji

Turnaje se zúčastnilo celkem dvanáct týmů (Pelhřimov, Jihlava, Ledeč nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Prostějov, Havířov, Opava, Havlíčkův Brod, Zbraslav, Kolín, Tábor a Jindřichův Hradec), které byly nejprve rozděleny do dvou skupin, ve kterých se utkal každý s každým a poté první tři týmy z obou základních skupin postoupili do "Velkého finále" a zbylých šest mužstev do "Malého finále". V těchto finálových skupinách se opět střetl každý s každým a o vítězi rozhodl počet bodů.

Celkovým vítězem Hodina H Cupu 2010 se stal celek SKLH Žďár nad Sázavou, jenž nejprve svoji základní skupinu vyhrál a poté si zcela jasně poradil i se svými soupeři ve "Velkém finále". Za sebou nechal celky jako Opava, Havířov, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, či překvapení turnaje Ledeč nad Sázavou.

Výsledky SKLH Žďár nad Sázavou

Základní část
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Tábor 13 : 1
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Dukla Jihlava 8 : 3
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Jestřábi Prostějov 10 : 2
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Opava 12 : 1
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Ledeč nad Sázavou 0 : 2

Finálová skupina
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Ledeč nad Sázavou 8 : 2
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Opava 8 : 0
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Havířov 10 : 4
SKLH Žďár nad Sázavou – HC Rebel Havlíčkův Brod 6 : 1
SKLH Žďár nad Sázavou – Spartak Pelhřimov 7 : 1

SKLH Žďár nad Sázavou reprezentovali: Petr Brož, Jan Čermák, Matěj Jindra, Barbora Machalová, Martin Nedvěd, Lukáš Němec, Adam Prokop, Vojtěch Škába, Michal Trejbal a Jaroslav Vokoun.

Rozdána byla také individuální ocenění, která ovládl žďárský Michal Trejbal, jenž se stal jak nejrychlejším hráčem, tak i nejlepším střelcem turnaje. Nejlepším brankářem byl vyhlášen opavský gólman Aleš Straka. Vyhlašován byl i benjamínek turnaje, kterým se stal v dresu Tábora Matyáš Ert. Titul nejsympatičtějšího trenéra převzal zbraslavský kouč Radek Kubišta.