Pokračuje spoupráce s CZECH ICE HOCKEY TV. Do konce září můžete získat 20% slevu

Zveřejněno 03.09.2023 | Redakce
I v letočním roce bude pokračovat spolupráce s CZECH ICE HOCKEY TV, jehož cílem je dostat lední hokej do více českých domácností a umožnit široké veřejnosti sledovat utkání z pohodlí domova či na cestách. S touto službou tak můžete sledovat živě zápasy nejen 2. ligy, ale také mládežnických soutěží. Díky tomu můžete kdekoliv a kdykoliv fandit svému týmu, svým dětem či vnoučatům. Do konce září navíc můžete získat i slevu 20%!
Léto se chýlí ke konci, což znamená jediné – hokej je zpátky a sezóna 2023/2024 se nezadržitelně blíží. Opět se můžete těšit na celou řadu zápasů od mládežnického hokeje až po zápasy A-týmů. Fanouškům budou zápasy přístupné jak v reálném čase, tak i s možností zpětného zhlédnutí. Podmínkou je registrace a platba za zvolené služby (je možné zakoupit členství sezónní nebo měsíční). „Navíc je super, že zakoupením můžete podpořit i svůj oblíbený klub, protože od 21. zaplacení celoročního členství jde 15% do pokladny klubu. Je zde ale nutné uvést jako oblíbený klub Plameny," vysvětluje další pozitivum tohoto partnerství generální manažer klubu Martin Nečas.

DO KONCE ZÁŘÍ SLEVA 20%

Jako poděkování za Vaši přízeň si společnost Perinvest Media pro Vás navíc připravila slevu 20 % při zakoupení ročního předplatného. Slevový kód ZARI20 je platný po dobu celého měsíce září.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Co je to Czechicehockey.tv?

Czechicehockey.tv je streamovací služba podobná službám Netflix a Viaplay. Všechny zápasy ve jsou streamovány v reálném čase a ukládány do archivu, kde je lze zpětně zhlédnout.

Jaké zápasy můžu sledovat

V sezóně 2023/2024 by měly být v nabídce všechny zápasy SKLH Žďár nad Sázavou, jak A-týmu, tak i všech mládežníků. U venkovních zápasů mládeže však záleží na tom, zda má klub s Czechicehockey.tv dohodu o vysílání.

Jak můžu zápasy začít sledovat?

1) Zaregistrujete se na stránkách www.czechicehockey.tv.

2) Vyberte si typ předplatného. Máte na výběr ze dvou možností. Obě ale poskytují přístup jak k živým přenosům, tak k archivu.
Sezónní předplatné za 1990 Kč je platné 12 měsíců od okamžiku nákupu. Platnost se automaticky neobnovuje.
Měsíční předplatné je za 320 Kč/měsíc. Toto předplatné se automaticky obnovuje, ale lze jej kdykoli zrušit.

3) Sledujte vysílání a fanděte svému týmu!

Má služba i mobilní aplikaci?

Službu můžete využívat i díky mobilní aplikaci, kterou si můžete stáhnout v App Store a Google Play. Jestli se chcete přihlásit, musíte se nejprve k službě zaregistrovat na adrese www.czechicehockey.tv.

Jaké technologie služba využívá k přenosu?

Technika se skládá z kamery se čtyřmi pevnými objektivy umístěnými na delší straně u středové čáry. Když je kamera zapnutá, automaticky sleduje hru podobně jako hlavní kamera při televizním přenosu. Systém je integrován s výsledkovou službou Svazu a v obraze se automaticky zobrazují statistiky a grafika hry.