Žádná z nejstarších mládežnických kategorií body nezískala

Zveřejněno 25.11.2013 | ok
Ž Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Předposledním listopadovým víkendem pokračovaly mládežnické soutěže. V pátek zažily Bouchalky derby staršího dorostu, zatímco junioři cestovali do Prostějova. V neděli Bouchalky hostily zápas juniorů proti přerovským Zubrům a utkání mladšího dorostu proti Hradci Králové. Starší dorostence čekal zápas v Táboře.

JUNIOŘI

V pátek čekala juniory cesta do Prostějova. Plameny nevstoupily do utkání nejlepším způsobem a již po patnácti minutách prohrávaly 3:1. Žďárským se povedlo do konce druhé třetiny srovnat stav na 3:3, ovšem ve 49. minutě Jestřábi rozhodli o svém vítězství.

15.kolo, pátek 22.11.2013
HK Jestřábi Prostějov - SKLH Žďár nad Sázavou 5:3 (3:1,0:2,2:0)
Branky a nahrávky: 1 Arnošt (Matoušek, Tomiga), 3 Mašek (Matoušek, Tomiga), 15 Kaluža, 49 Galeta (Medek), 58 Matoušek – 12 Bednář (Březka), 24 Peňáz (Březka), 38 Gregar (Pazourek)
SKLH Žďár nad Sázavou: Krásný – Vítek, Peška, Březka, Koláček, Pazourek – Gregar, Staněk, Mäki, Bednář, Navrátil, Škorpík, Vacek, Novotný

V neděli Plameny přivítaly Přerov, který dlouhodobě okupuje přední příčky tabulky. Zubři hned od začátku utkání diktovali tempo hry a domácí téměř k ničemu nepustili. Vyrovnaný stav dlouho držel Zelený v domácí brance, ale hostující střelci přeci jen našli recept a došli si tak pro tři body.

16.kolo, neděle 24.11.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Zubr Přerov 0:5 (0:0,0:3,0:2)
Branky a nahrávky: 23 Šťastný (Hradil), 36 Kebza (Tomeček), 36 Šťastný (Šnicr), 49 Mašíček (Školoud, Tomeček), 55 Stuchlík (Spěvák, Vrána)
SKLH Žďár nad Sázavou: Zelený – Vítek, Peška, Koláček, Březka – Gregar, Staněk, Pazourek, Bednář, Škorpík, Švanda, Navrátil, Novotný, Vacek

STARŠÍ DOROST

Starší dorost v pátek přivítal Havlíčkův Brod. Hosté šli do rychlého vedení, ale zvýšit se jim podařilo až v polovině zápasu. Nakonec rozhodla třetí branka sedm minut před koncem. O minutu déle dokázal jen snížit Macky. V neděli se starší dorost vydal do Tábora. Kohouti se dostali do dvoubrankového vedení , které sice Plameny snížily hned v úvodu třetího dějství, ovšem dalšími dvěma brankami domácí zlomili odpor Žďáru.

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Rebel Havlíčkův Brod 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 54.Macky - 3.Křížek (Bancíř,Vlach), 32.Kraučuk (Cejpek,Abrent), 53.Cejpek (Kraučuk,Mendl)
SKLH Žďár nad Sázavou: Peška - Němec A., Mareček, Klíma, Macek, Trejbal, Macky - Prchal, Šmída, Němec R.(C) - Machovec, Rozmarín, Šlegl - Havránek, Nedvěd, Srnský.

HC Kohouti Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou 4:2 (1:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 16.Straka (Blažek), 31.Novák (Nehoda), 51.Straka (Blažek,Veřtát), 55.Prchal Voj. - 41.Prchal, 60.Šmída
SKLH Žďár nad Sázavou: Peška - Němec A., Machovec, Klíma, Macek - Prchal, Šmída, Němec R.(C) - Šimák, Mäki, Šlegl - Mareček, Rozmarín.

MLADŠÍ DOROST

Mladší dorostenci přivítali na svém ledě Hradec Králové. Plameny se dostaly v první třetině do vedení, ovšem Hradečtí ve druhé třetině dvěma brankami vývoj utkání zcela otočili. Slepenými góly ve 44. A 45. minutě se dostaly podruhé v zápase do vedení domácí. Hradec Králové však odpověděl okamžitě vyrovnávací brankou, na kterou navázal dvě minuty před koncem základní hrací doby i vítěznou.

SKLH Žďár nad Sázavou - Královští lvi Hradec Králové 3:5 (1:0, 0:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 16. Havránek (Kaut), 44. Zahradník (Nedvěd), 45. Nečas (Srnský, Švanda) – 32. Pavlík (Hejna, Šalda), 38. Matějček (Šalda), 45. Pavlík (Hejna), 59. Pavlík (Kynčl), 60. Matějček (Matouš, Pavlík)
SKLH Žďár nad Sázavou: Loubal – Jankovský, Trejbal – Švanda, Macky – Geba – Srnský, Nečas, Havránek – Kaut, Nedvěd, Štefka – Macek, Zahradník, Matys – Nový

STARŠÍ ŽÁCI

sobota 23.11.2013
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Lvi Chotěboř 3:2 (1:1,1:0,1:1)
Branky a nahrávky: 8.Křehlík (Trejbal), 29.Křehlík, 42.Křehlík (Hromádka).

MLADŠÍ ŽÁCI

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Lvi Chotěboř 8:5 (2:1,3:2,3:2)
Branky a nahrávky: 1.Malenovský (Pecka), 17.Štola (Doležal), 26.Macek (Machalová), 29.Malenovský (Machalová), 32.Machalová (Štola), 50.Štola (Machalová), 55.Bednář (Macek), 60.Malenovský (Brúha).

Další informace ze žďárského mládežnického hokeje (výsledky, tabulky, sestavy…) najdete v sekci MLÁDEŽ, kde je rozcestník soutěží a články z této kategorie.

Fotky ze zápasů mládeže si můžete prohlédnout ve fotogalerii.