Dostupné kategorie

V prosinci 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.12.Plameny v sobotu přivítají Kopřivnici ZNS - KOP 5:4, 20.kolo | Anna DaňsováAni okresní derby s Velkým Meziříčím nepřineslo Plamenům body do tabulky. O ty tak musí zkusit zabojovat v sobotu, kdy je čeká domácí zápas proti Kopřivnici. Přijďte vytvořit skvělou atmosféru, pomoci Plamenům prolomit krizi a dostat se zpět na vítěznou vlnu! Začátek je naplánován na 17:30.
2.12.ZNS - KOP 5:4p - Plameny v prodloužení vítězí, bonusový bod vystřelil Půhoný!ZNS - KOP 5:4, 20.kolo | Anna DaňsováVe 20. kole přivítaly Plameny na Bouchalkách Kopřivnici. Zápas začal v dobrém tempu a Plameny se hned ve 3. minutě zásluhou Duška dostaly do vedení, které opět Dušek navýšil už na 2:0. Hosté ale o minutu později odpověděli a snížili na 2:1, na začátku druhé třetiny pak navíc vyrovnali na 2:2. Diváci mohli sledovat vyrovnaný a atraktivní duel s mnoha šancemi na obou stranách. Domácím vrátil vedení po parádní akci Jícha a těsně před koncem druhé části završil Dušek hattrick, a tak Plameny vedly už 4:2. Ve třetí třetině ale Kopřivnice dokázala opět vyrovnat, a tak zápas muselo rozhodovat prodloužení. V něm byli od začátku aktivnější hosté, ale ve 4. minutě prodloužení po dlouhé přihrávce Duška rozhodl o vítězství Plamenů přesnou trefou Jiří Půhoný. Skvělý výkon dnes předvedl také Lukáš Vít v brance. O další body mohou svěřenci Milana Řehoře zabojovat ve středu, kdy budou hostit Hodonín.
4.12.DUŠEK: kdyby mi někdo před sezonou řekl, jak se mi bude dařit, nevěřil bych muZNS - KOP 5:4, 20.kolo | Anna DaňsováLídrem kanadského bodování Plamenů je šestadvacetiletý forvard Dominik Dušek, který ve 20 zápasech zapsal 41 bodů, díky čemuž je na třetím místě bodování celé druhé ligy! V sobotním duelu s Kopřivnicí navíc k vítězství přispěl hattrickem a přihrával na vítězný gól v prodloužení. Šikovného útočníka jsme tak museli vyzpovídat.
4.12.Mládeži se o prvním prosincovém víkendu dařilo Anna DaňsováPrvní víkend v prosinci má za sebou také mládež, které se tentokrát velmi dařilo. Starší žáci v okleštěné sestavě vybojovali remízu s Velkým Meziříčím, všechny ostatní kategorie zapsaly vítězství.
5.12.Plameny se pokusí přidat další výhru, ve středu přijede HodonínZNS - HOM 4:9, 21.kolo | Anna DaňsováPlameny v sobotu vstoupily do utkání dobře a po zlepšeném výkonu braly 2 body za výhru v prodloužení, nyní mohou navázat na dobrý výkon a přidat další body z domácího ledu, kde přivítají Baník Hodonín. Úvodní buly je naplánováno na 18:00!
6.12.ZNS - HOM 4:9 - Baník nastřílel devět branek a odvezl si všechny bodyZNS - HOM 4:9, 21.kolo | Anna DaňsováPlameny ve 21. kole přivítaly Baník Hodonín, s nímž první třetinu odehrály vyrovnaně a do kabin se šlo za stavu 1:2. Bohužel ve druhé třetině hostům napadalo do brány prakticky vše, na co sáhli, a na to už Plameny nedokázaly zareagovat. Konečné skóre se tak nakonec zastavilo na 4:9 a všechny tři body putují do Hodonína. Další utkání čeká Plameny v sobotu, kdy zajíždí na led nepříjemné Opavy.
8.12.Plameny zahájí sérii tří venkovních zápasů v Krnově duelem proti OpavěOPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Anna DaňsováStředeční zápas žďárskému celku vůbec nevyšel, což je nyní potřeba hodit za hlavu a pokusit se poprat o další důležité body do tabulky. První ze série tří zápasů na ledě soupeře před Vánoci sehrají Plameny v Krnově, který je dočasným azylem opavského Slezanu. Zápas začíná v 17:00 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
9.12.OPA - ZNS 4:6 - výhru Plamenů režíroval hattrickem Půhoný, z Krnova vezou všechny body!OPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Anna Daňsová22. kolo sehrály Plameny v dočasném působišti opavského Slezanu, na stadionu v Krnově. Začátek utkání vyšel lépe domácím, kteří si vypracovali dvoubrankové vedení, na to ale Plameny dokázaly ještě do konce první části zareagovat a vstřelit kontaktní gól. Ve druhé části Plameny srovnaly, Slezan sice ještě jednou vedl 3:2, ale pak už byl zápas v režii hostujícího celku, který ještě ve druhé třetině otočil na 3:5 a ve třetí třetině si zodpovědně pohlídal vedení, a tak mohl zaslouženě slavit tříbodové vítězství. K tomu výrazně pomohl hattrickem Jiří Půhoný, celý tým předvedl velmi zodpovědný a dobrý výkon. Na ten mohou svěřenci Milana Řehoře navázat příští sobotu, kdy odehrají zápas na ledě Šumperku.
12.12.Mládež má za sebou další úspěšný víkend, prohru zapsali jen mladší žáciAnna DaňsováTaké druhý prosincový víkend se mládežnickým kategoriím vydařil, dorostenci získali plný počet bodů z víkendového dvojzápasu, deváťáci si v okleštěné sestavě poradili se Znojmem. Pouze mladší žáci nestačili na Náměšť nad Oslavou.
13.12.VIDEO: Během nedělního náboru opět naděloval MikulášRedakce, foto: Aleš Koželuh (ilustrativní foto)Nedělní ráno bylo ve znamení tradičního Mikulášského tréninku nejmenších Plamínků. Za malými hokejisty a hokejistkami přišel Mikuláš i s anděly a samozřejmě nemohli chybět ani čerti. Jak si to děti, ale i rodiče, užívali a jak moc se některé děti bály, uvidíte v naší reportáži.
13.12.JÍCHA: Po první čtvrtině sezony jsme si asi mysleli, že to půjde samoOPA - ZNS 4:6, 22.kolo | Redakce, Anna DaňsováI když není ve statistikách vstřelených gólů nebo brankových asistencí žádný rok na předních příčkách, tak již sedmou sezonu patří k oporám útočných řad žďárských Plamenů. Osmadvacetiletého Lukáše Jíchu zdobí přednosti, díky kterým je i velkým oblíbencem všech fanoušků. Co říká na dosavadní výkony Plamenů a co za jeho roky v "Áčku" nepamatuje? To vše se dozvíte v rozhovoru s tímto neúnavným bojovníkem.
14.12.ŘEHOŘ: Letos tady není žádný lehký soupeřRedakceSpolečně se svými asistenty přišel k mužstvu až těsně před začátkem soutěže a po první polovině sezony můžeme říct, že se toho zhostil velmi dobře. Pod taktovou Milana Řehoře se zatím mužstvo pohybuje v horní polovině tabulky, což byl i předsezónní cíl. A co on sám říká na dosavadní výkony jeho týmu? To se dozvíte, a nejen to, v dnešním rozhovoru pro náš klubový web.
14.12.Druhou polovinu základní části zahájí Plameny na ledě Šumperku SUM - ZNS 9:3, 23.kolo | Anna DaňsováPlameny předvedly v zápase proti Opavě velmi dobrý a zodpovědný výkon, na nějž rozhodně budou chtít navázat tuto sobotu, kdy zavítají podruhé v této sezoně na led Draků ze Šumperku. Start utkání je naplánován na 17:00 a vy jej můžete sledovat opět prostřednictvím Czechicehockey.tv!
17.12.SUM - ZNS 9:3 - Horký režíroval výhru Draků, Plameny vysoko padlySUM - ZNS 9:3, 23.kolo | Anna DaňsováVe 23. kole zavítaly Plameny na led Draků ze Šumperka, proti nimž první dvě třetiny neodehrály špatně. Domácí si v první části sice vypracovali vedení 3:1, to se ale Plamenům podařilo ve druhé třetině srovnat na 3:3 a dostat se zpět do zápasu, a tak přestože Drakům vrátil koncem druhé části vedení Danielčák, Plameny neměly zápas rozehraný špatně. Třetí třetina se jim ale absolutně nepovedla, inkasovaly 5 branek a konečný výsledek se tak zastavil až na vysokých 9:3 pro Draky. Parádním výkonem žďárský celek sestřelil Jakub Horký, který sedmi body (5+2) režíroval vítězství svého týmu. Poslední předvánoční zápas odehrají Plameny ve středu, kdy je čeká zápas na ledě Vyškova.
18.12.Mládež má za sebou poslední zápasy kalendářního roku, vítězství zapsali jen mladší žáciAnna DaňsováPoslední zápasy v tomto kalendářním roce odehrály mládežnické kategorie Plamenů v sobotu, bohužel se jim v nich příliš nedařilo. Devátá třída nestačila na Scorpions Brno, starší žáci schytali debakl, pouze mladším žákům se podařilo zakončit rok vítězně.
19.12.Poslední předvánoční zápas sehrají Plameny na ledě VyškovaVYS - ZNS 10:5, 24.kolo | Anna DaňsováVe 24. kole se Plameny představí na ledě ambiciózního celku z Vyškova, který se aktuálně nachází na 2. místě v tabulce. Spraví si naši hokejisté chuť po vysoké porážce od Šumperka a přivezou z Vyškova body? Start utkání je naplánován na 18:00 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
20.12.VYS - ZNS 10:5 - Vyškov nadělil Plamenům desítku VYS - ZNS 10:5, 24.kolo | Anna DaňsováPoslední předvánoční zápas se Plamenům ani trochu nepovedl. Představily se na ledě Vyškova, který na začátku 5. minuty hned otevřel skóre a o dvě a půl minuty později přidal druhou branku, díky čemuž se dostal do herní pohody. V 18. minutě už byl stav utkání 4:0 pro domácí, a přestože hosté dokázali v první části snížit na 4:1, hned v 1. minutě druhé třetiny domácím vrátil čtyřbrankový náskok Komínek. V zápase plném vylučování na obou stranách domácí tým kontroloval hru a pouze navyšoval vedení, které pak Plameny ve třetí třetině už jen korigovaly. Vyškov jim tak oplatil vysokou porážku z předchozího zápasu na Bouchalkách. Plameny domů odjely s debaklem 10:5 a budou mít rozhodně na čem pracovat. Další utkání je čeká ve středu 27. prosince, kdy na Bouchalky přijede Valašské Meziříčí.
21.12.PLEVA: Prostě je nyní všechno špatněVYS - ZNS 10:5, 24.kolo | RedakcePlameny v posledních dvou utkáních inkasovaly celkem 19 branek! a i předváděná hra má určitě k ideálu velmi daleko. My jsme si tak přizvali k mikrofonu kapitána Martina Plevu, který tak hodnotil nepříliš povedené období A týmu Plamenů. „Musíme změnit přístup k zápasům, něco změnit asi i po taktické stránce," říká zkušený obránce.
24.12.Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný rok 2024RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a naší redakce, přejeme všem partnerům, fanouškům, hráčům i všem jejím blízkým příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší rok 2024!
25.12.Nový muž mezi tři tyče. Na zkoušku přichází Martin SejpalRedakceV MINULÉM TÝDNU SE POPRVÉ NA TRÉNINKU OBJEVILA I MOŽNÁ POSILA DO BRANKOVIŠTĚ, KTEROU BY SE MOHL STÁT TŘICETILETÝ MARTIN SEJPAL. TEN KVŮLI ZRANĚNÍ VYNECHAL CELOU PRVNÍ POLOVINU SEZONY, A TAK BUDE V NÁSLEDUJÍCÍCH TÝDNECH HLAVNĚ DOHÁNĚT TRÉNINKOVÉ MANKO. „KDYŽ TO PŮJDE DOBŘE, BUDU SE CÍTIT A TRENÉŘI MĚ BUDOU CHTÍT, TAK SI MYSLÍM, ŽE BĚHEM LEDNA UŽ BYCH MOHL BÝT PŘIPRAVENÝ,“ DOUFÁ ZKUŠENÝ BRANKÁŘ, KTERÝ PROZATÍM PŘICHÁZÍ NA ZKOUŠKU.