Dostupné kategorie

V prosinci 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.12.ZNS - VAL 1:2 - Plameny se rozloučily s rokem 2021 těsnou prohrouZNS - VAL 1:2, 26.kolo | Redakce, foto: Petr NedvědPoslední zápas roku 2021 bohužel nedopadl pro Plameny dle jejich představ. Souboj dvou týmů z vrcholku druholigové skupiny Východ rozhodl lídr první formace hostů Tomáš Vávra dvěma přesnými zásahy, a také skvělý výkon hostujícího brankáře Danečka. Valaši tak i díky nim odmítli Plameny v možném přiblížení se v tabulce a naopak jim odskočili na rozdíl 11 bodů. Další utkání čeká naše hokejisty až v novém roce, když 5. ledna přivítají na svém ledě brněnskou Kometu.
29.12.Lístky budou v prodeji i před samotným utkánímRedakceUtkání s Valašským Meziříčím, které vede tabulku naší skupiny, začne již za pár hodin a my bychom Vás chtěli informovat o tom, že lístky budou k dispozici i před začátkem utkáním na pokladně zimního stadionu.
28.12.Vánoční utkání díl #3: Z kabiny PlamenůZNS - VAL 1:2, 26.kolo | Redakce, foto: Aleš KoželuhJiž zítra se naši fanoušci dočkají souboje třetího celku s prvním, na Bouchalky totiž dorazí lídr tabulky a velký favorit - HC Bobři Valašské Meziříčí. Podaří se svěřencům Martina Sobotky napravit zaváhání z posledního vzájemného duelu na domácím ledě a oplatí Bobrům porážku? Úvodní buly je naplánováno na 18. hodinu. Lístky by měly být nakonec k dispozici na pokladně i před samotným utkáním.
27.12.Vánoční utkání díl #2: Statistiky a představení soupeřeRedakceVčera jsme Vám podali informace o tom, jak se na vánoční utkání dostat a dnes, jak jsme slíbili, Vám představíme soupeře Plamenů pro tento zápas. Jsou jím Bobři z Valašského Meziříčí, kteří dle původních předpokladů patří k favoritům a zaslouženě vedou tabulku druhé ligy skupiny Východ. Kdo bude patřit k hlavním hrozbám Bobrů? Nebo jaké jsou nové tváře našeho soupeře? To se dozvíte v dnešním článku. A zítra se už blíže podíváme na naše Plameny.
26.12.Vánoční utkání díl #1: Omezený počet vstupenek je již v prodejiRedakceVánoční utkání proti Valašskému Meziříčí se pomalu blíží, a tak je nyní čas Vám dát, našim fanouškům, více informací k tomuto souboji. Ten se odehraje již následující středu, a tak je nejvyšší čas si zrekapitulovat informace, které jste již mohli do této doby již vídat na sociálních sítích, ve Žďárském deníku či na plakátech po našem městě. A nezapomeňte, v prodeji je již pouze 500 ks vstupenek! V dalším díle se zaměříme na představení našeho soupeře.
24.12.Přejeme vám veselé Vánoce a šťastný rok 2022RedakceJménem vedení SKLH Žďár nad Sázavou a naší redakce, přejeme všem partnerům, fanouškům, hráčům i všem jejím blízkým příjemné prožití vánočních svátků a co nejlepší rok 2022!
22.12.VEL - ZNS 3:5 - Plameny dokázaly otočit nepříznivý stav a z derby berou zasloužené tři bodyVEL - ZNS 3:5, 25.kolo | Redakce, foto: Aleš KoželuhSouboj dvou okresních rivalů přinesl velice urputný hokej hned od prvních minut utkání. Plameny byly od jeho začátku sice mírně aktivnějším celkem, ale domácí se dostáli šťastně během první třetiny do dvoubrankového vedení. Ve druhé třetině sice snížil svým prvním gólem v sezoně Chlubna, ale domácí opět navýšili náskok díky nejlepšímu střelci soutěže Ondřeji Malcovi. Poté však přišel ze strany hostů uragán a během čtyř minut dokázali skóre otočit na svoji stranu, a do kabin tak šli přece jen spokojenější. V závěrečné fázi utkání se sice Horáci snažili o vyrovnání, ale pozorná obrana Plamenů spolehlivě odolávala, a když se v poslední minutě do odkryté branky trefil Bureš, bylo o vítězi utkání rozhodnuto. Nyní je na programu Vánoční utkání, v němž Plameny vyzvou na Bouchalkách lídra z Valašského Meziříčí. Tak neváhej a kupuj vstupenky!
21.12.Již tuto středu Plameny odcestují k derby do Velkého MeziříčíVEL - ZNS 3:5, 25.kolo | Redakce, foto: Petr NedvědSvěřence Martina Sobotky čeká již tuto středu derby ve Velkém Meziříčí. Opět tak můžeme očekávat velice urputný hokej na atypickém malém kluzišti, které u našich okresních rivalů je. Podaří se Plamenům navázat na výhru s Opavou? Pomoci se jim pokusí i skupina Šakal Patriots, která vypravuje autobus. Tak neváhej a jeď Plameny podpořit i ty! Utkání startuje v 17:00.
20.12.Naši žáci dostali v nadstavbě lekci od Mladé BoleslaviRedakce, foto: Petr NedvědBěhem uplynulého víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.
18.12.ZNS - OPA 7:6p - V utkání plném branek byly nakonec úspěšnější PlamenyZNS - OPA 7:6, 24.kolo | RedakcePlameny po dvou prohrách přivítaly ve 24. kole druhé ligy na domácím ledě konkurenta v tabulce - HC Slezan Opava. Domácí byli od počátku utkání aktivnějším celkem, ale po první třetině vedli hosté z Opavy 1:2. Pak ale svěřenci Martina Sobotky díky čtyřem trefám odskočil do tříbrankového trháku, jenomže Slezané se postupně dokázali vrátit zpátky do hry a utkání dospělo do prodloužení. V něm ale nakonec rozhodl útočník Martin Gregar, a naši hokejisté si tak připisují důležité dva body do tabulky východní skupiny.
17.12.Plameny vyzvou na Bouchalkách opavský Slezan! A tentokrát v dřívějším časeZNS - OPA 7:6, 24.kolo | Redakce, foto: Petr NedvědPo nepovedeném středečním utkání na ledě Hodonína vyzvou Plameny v rámci 24. kola druhé ligy na svém ledě nepříjemnou Opavu. Odčiní svěřenci Martina Sobotky dvě prohry z posledních utkání? A pozor! Utkání startuje již v 16:00 na zimním stadionu na Bouchalkách.
16.12.Mladí Plamínci bohužel na liberecké Tygry nestačili, naopak junioři opět zvítěziliRedakce, foto: Petr NedvědO minulém víkendu měli na programu svoje zápasy také naši Plamínci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou.
16.12.SOBOTKA: Musíme se na sobotu nachystat a s Opavou opět bodovatHOD - ZNS 4:1, 23.kolo | Redakce, foto: Petr NedvědNašim hokejistům středeční duel na ledě Hodonína nevyšel, a tak jsme se rozhodli vyzpovídat hlavního trenéra A-týmu Martina Sobotku. Ten se vyjádřil k aktuální situaci ohledně očkování hráčů, k nepovedené první třetině, ale také dokázal uznat sílu soupeře, jehož výkony mají v posledních týdnech stoupající tendenci.
15.12.HOD - ZNS 4:1 - První třetina rozhodla o osudu utkáníHOD - ZNS 4:1, 23.kolo | RedakcePlamenům středeční utkání 23. kola druhé ligy skupiny Východ nevyšlo. Slovácký celek oplatil našim hokejistům porážku z minulého týdne i díky třem gólům v úvodní části, která de facto rozhodla o osudu celého utkání. Plameny tak prohrály podruhé v řadě a tuto minisérii se pokusí zastavit již tuto sobotu, kdy přivítají na svém ledě opavský Slezan.
14.12.Plameny opět po týdnu vyzvou Hodonín, tentokrát na jejich leděHOD - ZNS 4:1, 23.kolo | RedakceVe 23. kole druhé ligy skupiny Východ zavítají Plameny na led posledního Hodonína, s nímž se utkaly i před týdnem a zápas to byl velice vyrovnaný. Podaří se svěřencům Martina Sobotky odčinit sobotní prohru s Novým Jičínem? Utkání startuje v 18:00 na zimním stadionu Václava Nedomanského.
12.12.ZNS - NJI 6:7 - Plameny mocně dotahovaly, ale výhru si nakonec odvážejí ĎáblovéZNS - NJI 6:7, 22.kolo | RedakceTak to byla divočina. Plameny v první dvou třetinách utkání 22. kola druhé ligy gólově ztrácely a ve 38. minutě zvyšoval hostující Lehečka dokonce na rozdíl pěti branek. Poté však přišel z domácí strany uragán a díky čtyřem brankám to bylo najednou, deset minut před koncem utkání, už pouze o jeden gól. Naši hokejisté dál tlačili, ale Šimonů v brance hostí už za svá záda další puk nepustil, a tak se se svými spoluhráči mohl radovat ze zisku tří bodů. Plameny v dalším utkání zajíždí na led Hodonína.
9.12.Třetí domácí utkání v řadě. Plameny vyzvou lídra soutěžeZNS - NJI 6:7, 22.kolo | RedakcePrvní polovina soutěže je za námi a Plameny nemohou vstoupit do té druhé s těžším možným soupeřem. Již tuto sobotu totiž přivítají na Bouchalkách, v rámci 22. kola druhé ligy, lídra skupiny z Nového Jičína. Podaří se svěřencům Martina Sobotky zdolat suverénní Ďábly? Přijď i ty našim hokejistům vytvořit skvělou atmosféru a pomoct jim k dalšímu tříbodovému vítězství. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.
9.12.Starší žáci "A" vybojovali postup mezi 24 nejlepších týmůRedakce, foto: Petr NedvědHráči ročníku 2007/2008 bojovali v Jihočeské skupině žákovské ligy starších žáků a vedli si více než dobře, když dokázali postoupit mezi 24 nejlepších týmů v rámci celé České republiky. Díky nim si postupovou skupinu zahrají i hráči naší 7. třídy (mladší žáci „C“), která byla vázána právě na postup jejich starších vrstevníků. Ovšem i naši sedmáci obsadili čtvrtou, a tedy i postupovou příčku.
8.12.ZNS - HOD 5:2 - Plameny se protrápily ke třem bodůmZNS - HOD 5:2, 16.kolo | RedakceV dohrávce 16. kola druhé ligy skupiny Východ přivítaly Plameny na svém ledě poslední celek tabulky - SHK Drtiči Hodonín. Hosté bez několika hráčů základní sestavy kladli velký odpor a dokonce se dvakrát během první třetiny dostali do vedení, ale naši hokejisté dokázali skóre ještě během téhož dějství otočit. Ve druhé části přidal čtvrtou branku domácích mladíček Štola, a když domácí přežili několik šancí hostů díky jistému Slámovi v brance, přidal pátou branku Štěpánek a domácí se mohl radovat z dalšího tříbodového vítězství. V dalším kolem přivítají svěřenci Martina Sobotky na svém ledě lídra z Nového Jičína.
7.12.V dohrávce 16. kola vyzvou Plameny poslední HodonínZNS - HOD 5:2, 16.kolo | RedakcePlameny v dohrávce 16. kole druhé ligy skupiny Východ vyzvou na svém ledě poslední Hodonín. Podaří se svěřencům Martina Sobotky navázat na poslední vítězná utkání a připíší si do tabulky další tři body, které je udrží v kontaktu se špičkou soutěže? Utkání startuje v 18:00 na žďárských Bouchalkách. Přijď i ty našim hokejistům vytvořit skvělou atmosféru!