Dostupné kategorie

V listopadu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
1.11.Mládeži se o uplynulém víkendu dařiloRedakce, Anna DaňsováPoslední říjnový víkend přinesl další várku zápasů mládežnických kategorií, které tentokrát byly úspěšné. Až na starší žáky, kteří podlehli Třebíči, si všechny kategorie ve svých utkáních připsaly vítězství, devátá třída ze dvou zápasů neztratila ani bod, dorostenci se v tabulce bodově dotáhli na Znojmo a patří jim čtvrtá příčka.
3.11.Mezi hlavní partnery klubu vítáme španělskou firmu LANARedakceMáme zprávu, kterých není nikdy dost. Mezi naše hlavní partnery klubu vítáme Španělskou firmu LANA, se svoji českou divizi ve Ždírci nad Doubravou.
3.11.Plameny zahajují druhou čtvrtinu základní části, přijede Šumperk ZNS - SUM 5:0, 12.kolo | Anna DaňsováPo týdnu volna čeká Plameny další domácí utkání, na Bouchalkách v sobotu přivítají Draky ze Šumperka, jejichž výsledky se pod novým trenérem začínají zlepšovat. Přidají Plameny proti Šumperku letos druhé vítězství? Začínáme v 17:30 hodin!
4.11.ZNS - SUM 5:0 - Plameny po skvělém výkonu berou tři body!ZNS - SUM 5:0, 12.kolo | Anna DaňsováVe dvanáctém kole přivítaly Plameny na Bouchalkách Draky ze Šumperka, kteří přijeli také se třemi novými posilami. Od počátku vyrovnané utkání otevřel trefou ze 12. minuty Kukla po parádní křížné přihrávce Rohlíka. Vedení navýšil v 19. minutě Čejka v přesilové hře, a tak Plameny po první části vedly 2:0. Hosté přesto byli dále nebezpeční a nastřelili několik tyček, žádnou ze svých šancí ale nedokázali využít, a tak se znovu trefovali pouze domácí. Střelecké skóre uzavřel v 56. minutě Rohlík, který po parádní souhře využil přesilovou hru 5 na 3 a zvýšil na konečných 5:0. Fantastickým výkonem se opět blýskl chytající Štěpán Maleček, který po zásluze udržel druhé čisté konto v dresu Plamenů. Plameny se na Bouchalkách představí znovu ve středu, kdy v utkání s charitativním podtextem přivítají Vyškov.
6.11.ROHLÍK: O síle týmu jsem nepochybovalRedakce, Anna DaňsováPo měsíci pauzy kvůli zranění se do zápasového tempa v sobotu vrátil šikovný útočník Miroslav Rohlík, který si v něm hned připsal svou první branku sezony a předvedl velmi dobrý výkon. Také proto jsme si ho pozvali k rozhovoru.
6.11.První listopadový víkend přinesl další zápasy mladých PlamínkůRedakce, Anna DaňsováTaké mladí Plamínci odehráli o víkendu svoje soutěžní utkání, úspěšní byli mladší žáci, kteří po dobrém výkonu porazili Bystřici nad Pernštejnem. Jedno vítězství ze dvou zápasů zapsala také 9. třída, která porazila Znojmo, naopak dorostenci doma vysoko podlehli Scorpions Brno.
7.11.Bomba! Proti Vyškovu v sestavě (nejen) se dvěma mistry světa a k tomu i dar pro Azylový dům JečmínekRedakcePřesně za týden se chystá (nejen) pro fanoušky žďárských Plamenů velký sportovní zážitek. V dresu se „žetkem“ na hrudi se představí na Bouchalkách, proti ambicióznímu Vyškovu, hned trojice našich odchovanců: Petr Koukal, Petr Vampola a Tomáš Kaut! Klub SKLH Žďár nad Sázavou se navíc rozhodl podpořit pomocí tohoto výjimečného zápasu i Azylový dům Ječmínek. EXISTUJE LEPŠÍ POZVÁNKY NA STŘEDEČNÍ SOUBOJ?
7.11.Plameny i se slavnými odchovanci v sestavě přivítají VyškovZNS - VYS 10:4, 13.kolo | Anna DaňsováUtkání, na které se mnozí fanoušci jistě obzvlášť těší, je tady! Ve středu přijede Vyškov, proti němuž v sestavě Plamenů nastoupí naši odchovanci Petr Koukal, Petr Vampola a Tomáš Kaut. Zápas s charitativním podtextem začíná v 18:00!
8.11.ZNS - VYS 10:4 - Plameny v parádní atmosféře sestřelily VyškovZNS - VYS 10:4, 13.kolo | Anna DaňsováPlameny ve třináctém kole přivítaly na Bouchalkách v utkání s charitativním podtextem ambiciózního soupeře z Vyškova. Od začátku první třetiny zaplněné tribuny mohly vidět velmi rychlý a atraktivní duel. Hosté se dostali v první části dvakrát do vedení, přesto ale Plameny první třetinu nakonec vyhrály. Hostům se ve 27. minutě podařilo vyrovnat na 3:3, jenže o 19 sekund později vrátil Plamenům vedení Tomáš Kaut. Vyškov pak dostal šanci znovu vyrovnat v přesilové hře, ta se jim ale hrubě nepovedla. Plameny v ní vstřelily dva góly a odskočily do tříbrankového vedení, které navíc o minutu později navýšil Půhoný a ve stejné minutě ještě Čejka, takže po druhé části se šlo do kabin za stavu 8:3. Ve třetí části pak Plameny dosáhly dvouciferného skóre a hosté už dokázali pouze korigovat na konečných 10:4. Zejména díky skvělé druhé třetině tak Plameny doslova sestřelily Vyškov 10:4 a zaslouženě si připsaly další tři body do tabulky i díky gólovému příspěvku všech tří slavných odchovanců Žďáru, Koukala, Vampoly a Kauta. Opět fantastický byl dnes v brance Štěpán Maleček! Plameny čeká v sobotu další utkání, tentokrát zajíždí na led Valašského Meziříčí.
10.11.Po třech domácích zápasech Plameny čeká cesta do Valašského MeziříčíVAL - ZNS 7:3, 14.kolo | Anna DaňsováVe třech domácích duelech v řadě Plameny předváděly skvělý hokej a připsaly si 7 z 9 možných bodů. Nyní je opět čeká utkání venku, zajíždí na led Bobrů z Valašského Meziříčí, kde je start naplánován na 17:00. Zápas jako obvykle můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
11.11.VAL - ZNS 7:3 - špatná první třetina rozhodla o vysoké prohře PlamenůVAL - ZNS 7:3, 14.kolo | Anna DaňsováK utkání 14. kola zajížděly Plameny na led Valašského Meziříčí, kde jim absolutně nevyšla první třetina, kterou prohrály 0:6. Domácí dokázali využít velké množství šancí, které si vytvořili, a donutili Štěpána Malečka ještě před koncem první části vystřídat, do branky Plamenů se pak postavil Jiří Sláma. Od druhé třetiny se pak hra mírně vyrovnala, a tak přestože ještě Bobři dávali na 7:0, pak už se trefovali pouze hosté, kteří ale zvládli pouze korigovat nepříznivé skóre na konečných 7:3 pro Valachy. Ti si tak připsali zasloužené tři body. Šanci na nápravu budou mít Plameny ve středu, kdy je čeká derby v Havlíčkově Brodě.
14.11.Mládeži se o víkendu dařilo. Zaváhali pouze starší žáciAnna DaňsováDruhý listopadový víkend přinesl další zápasy mladých Plamínků, v nichž si kromě starších žáků, kteří doma podlehli Ledči nad Sázavou, všichni vedli dobře, deváťáci a dorostenci dovezli vysoké výhry z ledů soupeře, mladší žáci si doma poradili s Ledčí.
14.11.Druhé derby je tu! Plameny ve středu zajíždí do Havlíčkova BroduHBR - ZNS 3:1, 15.kolo | Anna DaňsováPo nepovedené první třetině ve Valašském Meziříčí Plameny už mohly pouze korigovat výsledek, z Valašska ale odjely s prázdnou. Šanci spravit si chuť dostanou hned ve středu, kdy se vydají do nedalekého Havlíčkova Brodu ke druhému derby této sezony! Úvodní buly je naplánováno na 18:00!
15.11.HBR - ZNS 3:1 - druhé derby vyznělo lépe pro BruslařeHBR - ZNS 3:1, 15.kolo | Anna DaňsováVe 14. kole sehrály Plameny v Kotlině druhé derby s Havlíčkovým Brodem, který se dokázal zásluhou Tecla prosadit po 10 sekundách hry. I díky rychle vstřelenému gólu byli Bruslaři první třetinu daleko aktivnějším celkem a začátkem druhé části ještě navýšili skóre na 2:0. Na to sice o minutu a půl později reagoval kontaktní brankou Půhoný, Bruslaři si ale rychle vzali dvoubrankové vedení zpátky. Zejména ve třetí části si Plameny vytvořily mnoho šancí, nedokázaly ale bohužel proměnit žádnou z nich a domácí si tak pohlídali tři body. Další utkání čeká svěřence Milana Řehoře v sobotu, kdy na Bouchalkách přivítají Havířov.
17.11.Plameny v sobotu přivítají lídra soutěže Havířov! ZNS - HAV 1:4, 16.kolo | Anna DaňsováAni druhé venkovní utkání pro Plameny nedopadlo dobře, když ve středu v derby podlehly Havlíčkovu Brodu, nyní se Plameny vrací na domácí led. V sobotu je na Bouchalkách čeká velmi těžký duel, protože přivítají lídra tabulky Havířov. Úvodní buly je naplánováno na 17:30!
18.11.ZNS - HAV 1:4 - Plameny dlouho statečně vzdorovaly, favorita nakonec ale nepřekvapilyZNS - HAV 1:4, 16.kolo | Anna DaňsováV 16. kole přivítaly Plameny na Bouchalkách lídra soutěže Havířov. Od prvních minut zápasu byl vidět rychlý a aktivní hokej, oba celky si vytvořily několik šancí. AZet první třetinu byl aktivnější, Plameny mu ale zodpovědným výkonem nedovolily dát branku a samy se díky několika brejkům dostaly do šancí, nejblíže ke gólu měl Dušek, jenž nastřelil tyčku. Ve druhé části si domácí opět vytvořili větší šance, bohužel první se radoval Havířov, když ve vlastním oslabení využil chybu domácích Jakub Mrva a mezi betony překonal Malečka. Plameny sice dokázaly využít dvojnásobnou přesilovou hru a velmi brzy srovnat na 1:1, o necelé dvě minuty později se ale hosté opět dostali do vedení. Třetí třetina přinesla emotivnější hokej, hostující celek bohužel předvedl svoje kvality a dokázal přidat třetí gól, při risku bez brankáře pak navíc AZet potvrdil vítězství gólem do prázdné branky. Plameny tak přidávají třetí prohru v řadě. Sérii proher se budou moct pokusit zlomit ve středu, kdy na Bouchalky přijede Technika Brno.
20.11.9. třída a dorostenci se o víkendu radovali z vítězství, žákům se nedařiloMartin Pleva, Anna DaňsováDalší víkend přinesl novou várku mládežnických zápasů, v nichž se dařilo dorostu i deváťákům, kteří zapsali plný počet bodů. Starším žákům utkání v Humpolci hrubě nevyšlo a mladší žáci i přes solidní výkon padli ve Světlé nad Sázavou.
21.11.Plameny v 17. kole přivítají Techniku BrnoZNS - TEC 5:2, 17.kolo | Anna DaňsováPlameny po sobotní prohře s Havířovem čítají už tři porážky v řadě, a tak si ve středu mohou spravit chuť a vrátit se na vítěznou vlnu v zápase, v němž přivítají na Bouchalkách Techniku Brno. Přijďte podpořit Plameny a pomoct jim k vítězství! Start utkání je naplánován na 18:00.
22.11.ZNS - TEC 5:2 - Plameny z vyrovnaného zápasu vydolovaly tři body!ZNS - TEC 5:2, 17.kolo | Anna DaňsováPlameny v 17. kole přivítaly Techniku Brno, která od začátku utkání byla velmi vyrovnaným soupeřem. Plameny se zásluhou Dominika Duška dostaly hned ve 4. minutě do vedení 1:0, které vydrželo do konce první třetiny. Krátce po vstupu do druhé části opět Dušek navyšoval už na 2:0 a ve vlastním oslabení navíc domácí přidali třetí gól. Technika nakonec ještě totéž vyloučení Plamenů potrestala a snížila na 3:1 zásluhou Pavla Tomaníka. O pár minut později Račický poslal přesnou přihrávku Tomaníkovi, který vstřelil kontaktní branku Techniky. Do třetí třetiny se šlo za těsného stavu 3:2 pro domácí, krátce po jejím začátku ale parádní trefou vrátil Plamenům dvoubrankové vedení Půža. Krátce nato přidal pátý gól Půhoný a domácí si zbytek zápasu již pohlídali a zlomili sérii tří proher v řadě zápisem tří bodů do tabulky. Příležitost připsat si další body do tabulky budou mít Plameny opět v sobotu, kdy zajíždí k utkání do Nového Jičína.
23.11.PŮHONÝ: Myslím si, že můžeme být zatím s průběhem sezony docela spokojeniZNS - TEC 5:2, 17.kolo | Anna DaňsováJeden z tahounů týmu je jednoznačně útočník Jiří Půhoný, který je druhým nejproduktivnějším hráčem Plamenů. Zkušeného útočníka jsme proto pozvali k rozhovoru a vyzpovídali jej.