Dostupné kategorie

V říjnu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
30.10.Členská schůze zvolila nové členy vedení klubuRedakceV předminulém týdnu proběhla schůze členů klubu, které se zúčastnilo celkem 34 členů klubu s právem volby. Díky nadpoloviční většině mohla schůze proběhnout, včetně volby nového složení Výboru, který je nevyšším orgánem klubu.
28.10.ZNS - OPA 4:5sn - Plameny z vypjatého duelu s Opavou berou jeden bodZNS - OPA 4:5, 11.kolo | Anna DaňsováV jedenáctém kole přivítaly Plameny na Bouchalkách opavský Slezan, který se dokázal prosadit hned po 27 vteřinách zápasu a otevřel tak skóre. Plamenům se podařilo ve druhé třetině otočit stav na svoji stranu, bohužel hned na začátku třetí části hosté rychle srovnali a pak se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. Diváci mohli vidět skvělý, velmi vyrovnaný duel, v jehož vypjatém závěru Plameny zásluhou gólů Martina Plevy a Jiřího Půhoného během 45 sekund dokázaly vyrovnat na 4:4 a dostat tak zápas do prodloužení. V něm měli domácí převahu na puku, gól ale nepadl, a tak o výsledku musely rozhodnout až samostatné nájezdy, v nichž byl šťastnější Slezan, který si tak odváží bonusový bod. Další utkání čeká Plameny až za týden, v sobotu 4. listopadu přivítají na Bouchalkách Šumperk.
27.10.KADLEČEK: Doufám, že v sobotu přijde hodně diváků a pomůžou nám k vítězství HOM - ZNS 2:3, 10.kolo | Anna Daňsová, RedakceVe středečním duelu proti Hodonínu byl nejlepším hráčem vyhlášen Slavomír Kadleček, který vstřelil dvě ze tří branek a velkou měrou tak přispěl k tříbodovému vítězství, proto jsme si jej pozvali k rozhovoru. „Před zápasem jsme si v kabině řekli, že když to půjde, budeme se snažit všechno střílet na bránu, tak jsem to zkusil a naštěstí to tam padlo,” říká o své první brance mladý útočník Plamenů.
27.10.Plameny v sobotu zahájí sérii tří domácích zápasů, přivítají OpavuZNS - OPA 4:5, 11.kolo | Anna DaňsováPo velmi dobrém zodpovědném výkonu v Hodoníně čeká Plameny v sobotu opět domácí utkání, na Bouchalky přijede nepříjemná Opava. Podaří se družině kolem kapitána Martina Plevy navázat na středeční úspěch a přidají další tři body do tabulky? Úvodní buly je naplánováno na 17:30!
25.10.HOM - ZNS 2:3 - Plameny vezou z Hodonína tři body! HOM - ZNS 2:3, 10.kolo | Anna DaňsováV desátém kole Plameny zavítaly na led Baníku Hodonín, s nímž sehrály vyrovnanou partii. První třetina branku nepřinesla, přestože Plameny nepředvedly vůbec špatný výkon. Hned na začátku druhé části otevřel skóre Slavomír Kadleček, hra se více otevřela a byl k vidění dobrý hokej. Baník sice ve 27. minutě odpověděl gólem Krejčího, ale vyrovnané skóre vydrželo pouhých 33 vteřin, když chybu domácí obrany potrestal Jiří Půhoný a vrátil Plamenům vedení, o které už nepřišly. V 54. minutě na 3:1 zvyšoval Slavomír Kadleček, domácí sice ještě vstřelili kontaktní branku, k vyrovnání už je ale Plameny nepustily. Zodpovědným výkonem podpořeným skvělým Jirkou Slámou v brance svěřenci Milana Řehoře dovedli zápas zaslouženě do vítězného konce a zapsali další tři body do tabulky. Příští utkání čeká Plameny v sobotu, kdy na Bouchalkách přivítají Opavu.
24.10.Plameny čeká další venkovní utkání, ve středu se představí na ledě Hodonína HOM - ZNS 2:3, 10.kolo | Anna DaňsováDobře rozehrané sobotní utkání v Kopřivnici, kde Plameny vedly už 4:2, nakonec vyznělo lépe pro domácí, a tak si žďárský celek může spravit chuť ve středu, kdy je čeká cesta do Hodonína. Úvodní buly je naplánováno na 18:00 a vy zápas jako obvykle můžete sledovat přes Czechicehockey.tv!
23.10.Mládežnické celky o víkendu odehrály další zápasy, úspěšná byla devátá třída a mladší žáciAnna DaňsováTaké mládež o víkendu sehrála další soutěžní utkání, v nichž se dokázala prosadit devátá třída, která zapsala vysokou výhru 12:6 ve Velkém Meziříčí, a mladší žáci, jenž doma porazili Havlíčkův Brod 4:2. Dorostencům ani starším žákům jejich zápasy nevyšly podle představ.
21.10.KOP - ZNS 5:4 - Plameny ztratily dvoubrankové vedení a z Kopřivnice se vrací bez boduKOP - ZNS 5:4, 9.kolo | Anna DaňsováV devátém kole Plameny zajížděly na led Kopřivnice, kde se už v 6. minutě první třetiny ujaly vedení díky využité přesilovce. Domácí ale odpověděli o půl minuty později a ve druhé třetině otočili stav na svoji stranu. Ve druhé části poznamenané častým vylučováním ale nakonec Plameny znovu převzaly vedení, když nejprve Půhoný využil dvojnásobnou přesilovou hru a pak těsně po návratu z trestné lavice využil chybu domácí obrany Chlubna po přihrávce Půhoného, když se ocitli sami před domácím brankářem. Kopřivničtí ale zvýšili aktivitu a odměnou jim bylo vyrovnání na 4:4. V 57. minutě pak dostali domácí přesilovou hru, kterou dokázali využít a dovést utkání do vítězného konce, takže Plameny se vrací domů bez bodu. Další utkání je čeká ve středu, kdy zavítají na led Hodonína.
20.10.Plameny v sobotu zajíždí na led Kopřivnice KOP - ZNS 5:4, 9.kolo | Anna DaňsováStředeční okresní derby vyznělo lépe pro Plameny, které díky tomu zapsaly třetí výhru v řadě. V sobotu budou mít příležitost prodloužit vítěznou sérii, když sehrají utkání v Kopřivnici. Start je naplánován na 17:00 a vy zápas můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
18.10.ZNS - VEL 5:4 - vyrovnané derby vyznělo lépe pro PlamenyZNS - VEL 5:4, 8.kolo | Anna DaňsováV osmém kole přivítaly Plameny na Bouchalkách v okresním derby Velké Meziříčí. Ve vyrovnaném utkání otevřel skóre bývalý hráč Horáckého klubu, Vojtěch Maštera, hosté ale dokázali ještě v první třetině vyrovnat a na začátku druhé dokonce otočit skóre. Plameny odpověděly o tři minuty později, kdy při hře 4 na 4 vyrovnával Dušek na 2:2, a znovu si vzaly vedení na svou stranu, když se před bránu hostí dostal Půhoný a parádním způsobem zakončil. Domácí odskočili do dvoubrankového vedení, které sice hosté ještě dokázali snížit, ale v napínavé koncovce třetí třetiny nakonec Plameny odolaly tlaku a připsaly si velmi cenné tři body do tabulky. Další zápas mají žďárští hokejisté na programu tuto sobotu, kdy zajíždí na led Kopřivnice.
17.10.Plameny ve středu čeká okresní derby s Velkým Meziříčím ZNS - VEL 5:4, 8.kolo | Anna DaňsováPo skvělém sobotním výkonu proti Novému Jičínu Plameny odehrají další domácí utkání, ve středu přijede Velké Meziříčí. Podaří se žďárské družině uhájit domácí led a zapsat další tři body do tabulky? Úvodní buly je naplánováno na 18:00!
16.10.Mládež má za sebou další víkend, výhru tentokrát zapsali jen starší žáci Anna DaňsováO víkendu odehráli další zápasy také mladí Plamínci, byť jich tentokrát nebylo mnoho. Deváťáci na Bouchalkách v sobotu nestačili na Břeclav, mladší žáci si přivezli debakl od Dukly Jihlava, kterou v neděli starší žáci dokázali těsně porazit.
16.10.KULHÁNEK: Doufám, že si letos užijeme spoustu děkovačekZNS - NJI 5:2, 7.kolo | Anna DaňsováVe středu vstřelil dvě branky a byl vyhlášen hráčem utkání, proto jsme si Tomáše Kulhánka pozvali i k rozhovoru. Jak viděl mladý obránce Plamenů zápas s Novým Jičínem? A jaké jsou jeho ambice do budoucna? „Snad se mi podaří vyvarovat dalším zraněním a odehraju toho co nejvíc, to je teď můj cíl,” říká Kulhánek.
14.10.ZNS - NJI 5:2 - Plameny po skvělém výkonu zaslouženě berou tři bodyZNS - NJI 5:2, 7.kolo | Anna DaňsováV sedmém kole Plameny přivítaly na Bouchalkách Nový Jičín, s nímž od začátku hrály velmi dobrý zápas. Zásluhou Tomáše Kulhánka se žďárští hokejisté dostali v 11. minutě do vedení, které kuriózní trefou z úhlu navíc navýšil před koncem první části Maštera na 2:0. Také do druhé třetiny vstoupili lépe domácí, kteří přidali další dva góly a vedli už 4:0, hostující tým ale v divoké druhé třetině zápas ještě dokázal zdramatizovat snížením na 4:2. Třetí třetinu zvládly ale daleko lépe Plameny, pohlídaly si vedení a parádním sólem Tomáše Kulhánka přidaly pátou branku, na kterou už hosté odpovědět nedokázali. Kulhánek byl pak po zásluze vyhlášen hráčem utkání. Další zápas čeká svěřence Milana Řehoře ve středu, kdy přivítají v okresním derby Velké Meziříčí.
13.10.MALEČEK: Všechno v týmu funguje, jak máTEC - ZNS 0:3, 6.kolo | Anna Daňsová, RedakceV duelu s Technikou Brno vychytal Štěpán Maleček čisté konto a byl výrazným faktorem, který se podepsal na vítězství Plamenů 3:0. A jak se těší na první domácí utkání v dresu se Ž na prsou? „Těším se moc, jsem zvědavý, jací budou domácí fanoušci, jelikož na fanoušky nejsem z juniorské soutěže moc zvyklý,” říká šikovný mladý brankář.
13.10.V sobotu Plameny přivítají Nový Jičín ZNS - NJI 5:2, 7.kolo | Anna DaňsováPo dvou zápasech na ledě soupeřů se Plameny představí zase domácím fanouškům na Bouchalkách, když v sobotu přivítají Ďábly z Nového Jičína. Naváže žďárský celek na úspěch v Brně a získá další tři body do tabulky? Start utkání je naplánován na 17:30!
12.10.Mládež má za sebou úspěšný víkend Anna DaňsováMládežnické celky Plamenů o víkendu odehrály další ligová utkání, v nichž si vedly velmi dobře. Jedinou prohru zapsala devátá třída v nedělním zápase na ledě Třebíče, ve všech ostatních duelech byli mladí Plamínci úspěšní.
11.10.TEC - ZNS 0:3 - Plameny z Brna vezou tři bodyTEC - ZNS 0:3, 6.kolo | Anna DaňsováV šestém kole Plameny zavítaly na led Techniky Brno, která nebyla vůbec snadným soupeřem. V první třetině Technika byla herně jasně aktivnějším celkem, navíc měla příležitost tří přesilových her, přesto se jí nepodařilo skórovat. Hned začátkem druhé třetiny naopak udeřili hosté, kteří dokázali proměnit přesilovou hru a zásluhou přesné trefy Tomáše Kulhánka šli do vedení, které už nepustili. Domácí nastřelili asi pět tyček a střelecky byli daleko aktivnější, ale skvěle chytající Štěpán Maleček nepustil ani jeden gól a Plamenům dnes obrovsky pomohl k zisku tří bodů. Další utkání čeká Plameny v sobotu, kdy na Bouchalkách přivítají Nový Jičín.
10.10.Plameny ve středu zajíždí na led Techniky Brno TEC - ZNS 0:3, 6.kolo | Anna DaňsováPo solidním výkonu v sobotním utkání na ledě Havířova Plameny ve středu zavítají opět na led soupeře, tentokrát nováčka druhé ligy, Techniky Brno. Podaří se svěřencům Milana Řehoře přivézt z Brna body? Utkání začíná v 18:30 a vy jej můžete sledovat prostřednictvím Czechicehockey.tv!
7.10.HAV - ZNS 6:3 - Plameny statečně vzdorovaly, na Havířov ale nakonec nestačily HAV - ZNS 6:3, 5.kolo | Anna Daňsová, foto: Michal PolákV pátém kole sehrály Plameny utkání v dalekém Havířově, který prozatím neztratil ani bod. Žďárští hokejisté vstoupili do zápasu velmi dobře a hned v 5. minutě vstřelili první branku, domácím ale netrvalo dlouho odpovědět a srovnat na 1:1. Plameny se pak ještě dvakrát dostaly do vedení, AZet ale pokaždé vyrovnal a nakonec také otočil vývoj zápasu na svoji stranu. I přes velmi dobrý výkon Plamenů tak nakonec domácí potvrdili roli velkého favorita a všechny tři body zůstávají v Havířově, který nadále drží stoprocentní úspěšnost. Další šanci na zisk bodů budou mít svěřenci Milana Řehoře již ve středu, kdy je čeká utkání na ledě Techniky Brno.