Archiv

Dostupné kategorie

V květnu 2019 vyšly tyto články:

15.5.OBRAZEM: Plameny podstupují letní přípravu i s novými tvářemiOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U — Žďárští hokejisté zahájili úderem května letní přípravu, velmi neoblíbenou část pro každého hokejistu. Kromě známých tváří jsou pod drilem trenérů Radka Hamana a Martina Nečase i tváře nové. Foto: Petr Nedvěd
3.5.Legendární „Tráva“ slaví sedmdesátkuredakceŽ Ď Á R   N A D   S Á Z A V O U – Jedna z nejvýraznějších postav celé historie žďárského hokeje, vynikající obránce a jedna z hlavních opor slavného prvoligového období na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let pan Bohumil Trávník se v tomto týdnu dožívá významného životního jubilea.
1.5.Další návraty odchovanců? Kdyby byla možnost oslovím je, prozrazuje nový kouč Radek HamanOndřej KrásnýŽ Ď Á R  N A D  S Á Z A V O U - Radek Haman naskočil v loňské sezoně do rozjetého vlaku a od prosince plnil funkci asistenta trenéra na střídačce žďárských Plamenů. V pátek začne letní přípravu již v roli hlavního kouče žďárských hokejistů. Jak sám říká, na sezonu se hodně těší, i přesto, že finanční situace klubu je velmi nejistá. Radek Haman patří k našim slavným odchovancům, kteří si loni zahráli na srpnové exhibici a potvrzuje, že kdyby byla možnost, aby se připojili další, určitě je osloví.

Foto: Petr Nedvěd