Dostupné kategorie

V lednu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
31.1.Plameny přivítají suverénní ŠumperkZNS - SUM 1:8, 37.kolo | RedakceSouboj Davida s Goliášem. I tak by se dalo nazvat utkání 37. kola druhé ligy skupiny Východ mezi domácími Plameny a hostujícími Draky ze Šumperka. Ti suverénně vedou, naopak naši hokejisté okupují až předposlední pozici a potřebují každý bod. Podaří se Plamenům porazit Draky podruhé v sezoně a připíší si tak do tabulky další důležité body? Utkání začíná v sobotu 1. února od 17:30. A nezapomeň! VEM KÁMOŠE NA HOKEJ!
30.1.NJI - ZNS 3:4 - Plameny berou v důležitém utkání tři bodyNJI - ZNS 3:4, 36.kolo | RedakceVe 36. kole zajížděly Plameny na led Ďáblů z Nového Jičína, kteří jsou jejich přímým konkurentem v souboji o play-off. Naši hokejisté dokázali navázat na poslední domácí utkání s Valašským Meziříčím a po bojovném výkonu si připisují do tabulky velice cenné tři body, když dokázali v závěrečné třetině otočit skóre díky brankám Davida Čermáka a Ondřeje Kovářů. V dalším kole přivítají na svém ledě suveréna naši skupiny ze Šumperka.
29.1.Plameny čeká velice důležité utkání na ledě Nového JičínaNJI - ZNS 3:4, 36.kolo | RedakcePo posledním povedeném domácím utkání s Bobry z Valašského Meziříčí čeká naše hokejisty další utkání, a to velice důležité. V rámci 36. kola se totiž koná utkání s Ďábly z Nového Jičína a jakékoliv bodové zaváhání by bylo velkou komplikací s případným postupem do play-off. Plameny tuto sezonu s Ďábly ještě neprohrály v normální hrací době. Jak to bude tentokrát? Utkání startuje ve středu v 18:00.
28.1.Přehled víkendových zápasů mládeže (4/2020)RedakcePoslední lednový víkend byly na programu další zápasy našich mládežnických kategorií. Nejhůře dopadl pro tu naši nejstarší, když naši junioři prohráli oba víkendové zápasy a na předposlední Chrudim ztrácí již osm bodů. Zato dorostenci vyhráli již čtvrtý zápas v řadě a vyhoupli se do čela své skupiny.
27.1.PLAMEŇÁK #4: JÁ, nebo ON?RedakcePo delší odmlce Vám přinášíme další díl našeho pořadu Plameňák. V dnešním díle uvidíte souboj „JÁ, NEBO ON?“, ve kterém se utkali útočníci Dominik Adam a Slavomír Kadleček, kteří do našeho týmu přišli před letošní sezonou z jihlavské juniorky. Kdo si myslí, že je hezčí, kdo je zase lepší hokejista nebo dokonce kdo má hezčí mámu? To se dozvíte v následujícím videu.
26.1.Další díl akce Pojď hrát hokej navštívilo přes 30 nových nadějíRedakce, foto: Petr Nedvěd, video: Josef BártaV úterý 21. ledna 2020 uspořádal SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem náborovou akci Pojď hrát hokej, konanou v rámci celostátní kampaně Týden hokeje. Celkově se sešlo třiatřicet dětí, které udělaly své první hokejové krůčky.
25.1.ZNS - VAL 4:1 - Plameny nedaly Bobrům šanciZNS - VAL 4:1, 35.kolo | Tomáš MasařŽďárští hráči si po předchozích nezdarech nutně potřebovali napravit reputaci před domácími diváky a v souboji s Bobry se jim to podařilo na výbornou. Navíc po všech stránkách zlepšený výkon přinesl i 3 body do tabulky a oživil tak naděje, že se hráčům s plamenným Ž přece jen ještě podaří vybojovat play-off. Svěřenci trenéra Hamana se hned na začátku utkání ujali v přesilovce vedení a i když soupeř krátce po polovině první třetiny srovnal skóre, odpověď žďárských hokejistů přišla prakticky vzápětí. Do konce první části se jim podařilo vsítit ještě další gól a dvoubrankové vedení držely po celou druhou a po velkou většinu třetí třetiny. V závěru pak ještě završily skóre čtvrtým gólem, který zpečetil jejich výhru nad Valašským Meziříčím.
23.1.MBU - ZNS 5:4 - Totální výbuch a Plameny znovu bez boduMBU - ZNS 5:4, 34.kolo | RedakceTotální výbuch. Jinak se ani prohra na ledě suverénně nejhoršího celku naší skupiny nazvat nedá. Plameny nastoupily do zápasu velmi vlažně a domácí se ujali během první třetiny dvoubrankového vedení, které dokázali během té druhé ještě o jednu branku navýšit. Ve třetí třetině si sice Plameny vytvořily místy velký tlak, ale stačilo to pouze na dvě branky za zády Helešice, a tak se vracejí domu s ostudnou prohrou.
21.1.Plameny vyrazí na led posledních Moravských BudějovicMBU - ZNS 5:4, 34.kolo | RedakceSouboj dvou celků, které uzavírají druholigovou tabulku skupiny Východ, přinese zápas 34. kola, v němž Plameny zavítají na led Moravských Budějovic, kde se střetnou s místními Žihadly. Naši hokejisté mají jednu z posledních šancí, kdy mohou nastartovat větší šňůru vítězství a pokusit se tak ještě o proklouznutí na místa zaručující play-off. Utkání startuje ve středu v 18:30.
20.1.Přehled víkendových zápasů mládeže (3/2020)RedakcePřinášíme vám další přehled výsledků naší mládeže. Junioři po páteční prohře s Kobrou Praha zabrali, porazili na domácím ledě Ústí nad Labem a připsali si tak velice důležité tři body. Dorostenci se po výhrách v Náchodě a Lanškrouně udrželi v kontaktu s vedoucí trojicí a jsou na čtvrté místě tabulky ve skupině o postup.
18.1.Žďárský nábor v rámci akce Týden hokeje je opět zde!RedakceV úterý 21. ledna od 16 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na Bouchalkách akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!
18.1.ZNS - OPA 3:4sn - Ve vyrovnaném utkání byli nakonec šťastnější SlezanéZNS - OPA 3:4, 33.kolo | Tomáš MasařVe vyrovnaném zápase se oba týmy přetahovaly o vedení. Jako první se prosadili v 1. třetině hosté. Krátce po polovině však domácí dvěma brankami v rychlém sledu za sebou skóre otočili. Opavským se však ještě před druhou sirénou podařilo vyrovnat. Nástup do třetí část měly naopak lepší Plameny, které se opět dostaly do jednogólového trháku, ale na začátku 51. minuty už bylo zase srovnáno. Vzhledem k tomu, že do konce řádné hrací doby a ani během prodloužení již další branka nepadla, musely o vítězi utkání rozhodnout samostatné nájezdy. V těch byli nakonec šťastnější hosté a získali tak druhý bod pro sebe.
17.1.Vyhrají Plameny konečně za tři body? Do cesty se jim postaví OpavaZNS - OPA 3:4, 33.kolo | RedakcePo nevydařeném středečním derby přivítají naši hokejisté ve druhém domácím utkání v řadě Opavu. A asi nemusíme ani zmiňovat, o jak důležité utkání se bude jednat. Plameny potřebují již bezpodmínečně získat tři body, aby se udržely v kontaktu s týmy, kteří jsou jejich konkurenty v boji o vyřazovací boje. Heslo? VEM KÁMOŠE NA HOKEJ! Utkání začíná v sobotu 18. ledna od 17:30.
16.1.ZNS - HBR 3:6 - Špatná druhá třetina rozhodla o prohře PlamenůZNS - HBR 3:6, 32.kolo | RedakceAni ve čtvrtém derby v letošní sezoně se Plamenům nepodařilo rivala z Havlíčkova Brodu porazit. Po vyrovnané první třetině přišel kolaps v té druhé, když brankář Čáp pětkrát inkasoval a havlíčkobrodští se dostali do pohodlného čtyřbrankového vedení. V závěrečné třetině měli sice domácí místy velký tlak, ale na více než jednu branku to nestačilo a připisují si tak na své konto další porážku. V dalším utkání přivítají na svém ledě Opavu.
14.1.Přehled víkendových zápasů mládeže (2/2020)RedakceV minulém týdnu měli na programu svoje zápasy, kromě našeho A-mužstva, i naši mládežníci, a tak vám přinášíme souhrn výsledků, které zaznamenaly mládežnické kategorie SKLH Žďár nad Sázavou ve druhém kalendářním týdnu roku 2020.
13.1.Další derby se blíží! Ve středu Plameny přivítají na svém ledě Havlíčkův BrodZNS - HBR 3:6, 32.kolo | RedakcePovzbuzeni výhrou v Kopřivnici přivítají naši hokejisté ve 32. kole na svém ledě Bruslaře z Havlíčkova Brodu. Ti se nacházejí na druhém místě tabulky skupiny Východ, a tak je jasné, kdo bude v utkání favoritem. Plameny ale nyní potřebují každý bod, a tak se můžeme těšit na velice kvalitní utkání plné soubojů a emocí. Heslo? VEM KÁMOŠE NA HOKEJ! Derby startuje ve středu 13. ledna od 18:00.
12.1.KOP - ZNS 2:3p - Plameny vezou důležité dva bodyKOP - ZNS 2:3, 31.kolo | RedakceDruhý zápas v novém roce dopadl pro Plameny o mnoho lépe. Po první třetině sice ztrácely jednu branku, ale během druhé dokázaly díky Lukáši Burešovi skóre otočit a do závěrečného dějství šly s jednobrankovým náskokem. Ten se jim dařilo držet až do 57. minuty, kdy zápas poslal do prodloužení domácí Suchý. V něm naši hokejisté dokázali ubránit oslabení a v poslední minutě rozhodl o transportu dvou bodů do Žďáru kapitán Martin Pleva. Ve středu čeká Plameny derby, v němž přivítají na svém ledě Havlíčkův Brod.
10.1.Plameny vyzvou v důležitém utkání KopřivniciKOP - ZNS 2:3, 31.kolo | RedakcePo nepovedeném středečním utkání proti Drtičům z Hodonína zajíždí naši hokejisté v rámci 31. kola druhé ligy skupiny Východ do daleké Kopřivnice, kde se pokusí získat své první body v novém roce. Proti moravskoslezskému týmu se bude jednat o velice klíčový souboj, protože právě oni jsou konkurenti Plamenů v souboji o play-off. Utkání začíná v 17:00.
9.1.ZNS - HOD 2:5 - První zápas v roce 2020 Plamenům příliš nevyšelZNS - HOD 2:5, 30.kolo | Tomáš MasařO důležité body v boji o postup do play-off se dnes střetly domácí Plameny s hostujícími Drtiči z Hodonína. Soupeř se před zápasem nacházel na 5. místě tabulky, přičemž na třetí Valašské Meziříčí ztrácel jen 2 body. Předchozí zápasy v této sezoně vždy skončily velice těsně a dvakrát se dokonce muselo rozhodovat až v prodloužení. Tentokráte však konečné skóre jasně hovoří pro Drtiče. Významný podíl na tom měly především dvě branky, které v druhé třetině hosté vsítili ve vlastním oslabení. Výsledek utkání pak soupeř pojistil v posledních pěti minutách dalšími dvěma góly.
7.1.První zápas v novém roce je tu! Přijedou Drtiči z HodonínaZNS - HOD 2:5, 30.kolo | RedakceČekání je u konce a první zápas nového roku je tu. Plameny čeká v rámci 30. kola domácí souboj s Drtiči z Hodonína, které vede již jako hlavní trenér Michal Konečný. Žďárští hokejisté potřebují každý bod a samozřejmě i Vaši podporu. Vezmi svého kamaráda, partnerku, partnera či příbuzného a přijď je podpořit i ty. Zápas startuje v 18:00.