Archiv

Posledních 30 aktualít

26.8.Začátky zápasůČSLH vydal oficiální začátky zápasů 2.ligy. Ve skupině Východ začínají všechny středeční zápasy v 18:00. Sotobní termín si vybrali Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Velké Meziříčí a Břeclav, ostatní týmy hrají své víkendové zápasy v neděli od 17:00, pouze Žďár nad Sázavou od 18:00.
29.8.Začátky zápasů 2.ligaVe skupině Východ začínají všechny středeční zápasy v 18:00. Sobotní termín si vybrali Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Velké Meziříčí a Břeclav, ostatní týmy hrají své víkendové zápasy v neděli od 17:00, pouze Žďár nad Sázavou od 18:00.
3.9.Vstupenky na NHL

Klub získal možnost zajistit omezený počet vstupenek na zahajovací utkání NHL v Praze 4. a 5.10.2008 New York Rangers vs. Tampa Bay Lightning.

Jedná se o velmi atraktivní místa za ceny 7.000,- až 8.000,- Kč.

Případní zájemci si mohou vstupenky objednat u p.Šimona na tel: 731 118 892.

3.9.Dresy pro fanouškyVe spolupráci s FanClubem připravujeme výrobu dresů pro fanoušky. Pro ty, kteří si jej objednají nejpozději do 12.9.2008 u p.Budína na tel: 732 746 473, bude platit mimořádně výhodná cena 550,- Kč. Navíc u těchto objednávek bude možnost na dres umístit jméno či přezdívku a vybrat si číslo. Budou vyrobeny i dresy na volný prodej, ale již beze jmen a s čísly bez výběru za cenu asi o 100,- Kč vyšší.
5.9.Rozlosování druhé ligyRozlosování druhé ligy 2008/09 - zápasy Žďáru

Rozlosování druhé ligy - všechny zápasy
15.9.Hledáme redaktoryNově vznikající redakce web hokejzr.cz hledá redaktory. Práce je vhodná pro studenty středních škol či hokejové fanoušky. Důležitá je znalost českého jazyka a pravidel ledního hokeje. Redaktoři budou za svou práci odměněni. Zájemci nechť se ozývají na mail firma@esports.cz.
16.9.Led a dětiAktuální rozpisy ledu naleznete v sekci Klub - Rozpis ledu. V sekci Klub - Ke stažení naleznete aktuální leták s informacemi o náboru mladých hokejistů.
18.9.Hokej.cz po druhém kolePřed sedmi sty diváky (bylo jich 1000 - pozn.redakce ZR) se ve Žďáru nad Sázavou opět po roce odehrál druholigový zápas. Domácí SKLH hostil na úvod Velké Meziříčí a po tuhém boji ho dokázal porazit v poměru 4:2. Na výhře má lví podíl kapitán Jiří Plachý, jenž si připsal za gól a asistenci dva kanadské body. Žďár pod novým trenérem a někdejším československým reprezentantem dlouholetým hráčem jihlavské Dukly Jaroslavem Benákem, již získal pět bodů a mohl by patřit ke štice druhé ligy. Celý článek zde: http://www.hokej.cz/index.php?lng=CZ&webid=244&view=clanek&id=40099
18.9.Bitka fanoušků v PVPodívejte se jak může také vypadat derby. Včera ukázali naši i meziříčští fandové větší kulturní a sportovní úroveň než tito rivalové na derby Prostějov vs. Šternberk
19.9.Odstávka serveruPo půlnoci z pátku na sobotu dojde k první ze dvou plánovaných odstávek serveru kvůli zvýšení jeho výkonu. Za krátkodobou nedostupnost webu se omlouváme.
21.9.Sobotní výsledky 3.kola2.liga: Břeclav - Hodonín 1:3, Velké Meziříčí - Opava 3:2(SN), Nový Jičín - Pelhřimov 5:4(SN)
22.9.DVD Extraliga 2007/08V internetovém obchodě Marken.cz můžete nakupovat nové DVD mapující loňský ročník hokejové extraligy s názvem Extraliga 2007/08.
24.9. Vsetín posílilV s e t í n – Novou posilu hlásí seniorský tým Valašského hokejového klubu: Na střídavý start přichází ze Zlína útočník Filip Čech, který by měl nahradit zraněného Dalibora Gergelu. Dnes by s nimi měl odcestovat k mistrovskému utkání do Žďáru nad Sázavou.
25.9.Nový hokejový manažerHrajete si rádi na generálnío manažera svého klubu? PowerPlay Manager, nejnovější online hokejový manažer, právě odstartoval ostrý provoz. Vyzkoušejte si svoje schopnosti proti tisícům hráčů z celého světa!
27.9.Nový web PřerovaHokejový klub HC Zubr Přerov spustil nové internetové stránky na adrese www.hokejprerov.cz
27.9.Výsledky2.liga 5.kolo: Břeclav - Uničov 0:1, Val.Meziříčí - Šternberk 4:2, Vel.Meziříčí - Pelhřimov 5:3, Přerov - Nový Jičín 5:3, Vsetín - Opava 2:7, Prostějov - Žďár n.S. 3:5, Orlová - Technika Brno 5:3, Šumperk - Hodonín 1:3
30.9.HHK posilujeKlub HHK Velké Meziříčí posílí mladý útočník jihlavské Dukly Libor Bezděk, který má z Jihlavy vyřízeny střídavé starty.
2.10.M.Sobotka v All-stars !Martin Sobotka byl vybrán do All-stars sestavy 6. kola 2.ligy. V tomto projektu, který organizuje šumperská redakce se žďárský zástupce ojevuje již podruhé. Tím prvním byl Vráťa Vajner ve 2.kole. Podrobné informace o sestavě All-stras 6.kola. Detailní výsledky všech kol a průběžný celkový stav All-stras najdete zde.
4.10.Dosavadní výsledky 2.liga 7.kolo : Břeclav - Opava 4:5sn, Val.Meziříčí - Technika 4:2
5.10.Aktualizace STATISTIKV sekci STATISTIKY byly aktualizovány údaje za prvích šest kol. Zatím pouze kanadské bodování a tresty. Ještě budou průběžně doplněny +/- body.
9.10.PRO DRŽITELE PERMANENTEPodle informací od některých majitelů permanentek, došlo při středečním zápase k chybě pořadatele při označení čísla zápasu a byl některým procvaknutý kupón č.5 místo č.4. Za tuto chybu se jménem klubu omlouváme a při příštím utkání bude naopak použitý kupón č.4.
10.10.POMŮŽETE S PLAKÁTY ?Jelikož je nyní před volbami a všechny plakátovací plochy jsou obsazené politickými stranami, nemůžeme touto tradiční formou informovat diváky a fanoušky o našich zápasech. Na předminulý zápas bylo vylepeno jen pár plakátů, na minulý a na příští dokonce žádný. Po volbách by se mělo již vše vrátit k normálu. Zatím se pokoušíme to řešit náhradním způsobem. Proto se tímto obracíme na naše příznivce se žádostí o pomoc. Šlo by o umístění plakátů různě do podniků, škol, obchodů, restaurací apod. Každý podle svých možností. Když by někdo dal plakát do zaměstnání, jiný do svého obchodu, další do své oblíbené hospůdky, tak by to mělo možná ještě větší efekt než výlepové plochy. Tak co, můžete nám prosím někdo pomoci? Pokud ano, obraťte se prosím na mně nebo pana Šimona(viz KLUB - vedení, kontakty). DĚKUJEME !!!
10.10.All-stars 8.kolaBrankář - Radek Masný (OPA), Obránci - Pavel Zavrtálek (VSE), Alexej Denisov (UNI), útočníci - Tomáš Brunec (SUM), Michal Hoza (HOD), Josef Liška (TEB) Podrobnosti zde.
11.10.Změny v kádru "A" Na základě dohody s HC Chotěboř bylo prodlouženo hostování Jana Fibikara v SKLH Žďár výměnou za Tomáše Ptáčka, zatím do 31.12.2008. Střídavý start do stejného klubu byl dojednán pro Ondřeje Šulce. Do kádru "A" mužstva byl zařazen junior Petr Štěpánek.
13.10.All-stars 9.kola Brankář - Dušan Šafránek (ORL), Obránci - Tomáš Halouska (PRE), Aleš Holík (SUM), útočníci - Dalibor Sochorek (VAL), Václav Klabačka (VSE), Tomáš Kárný (BRE) Podrobnosti zde.
15.10.Aukce dresůNa SportAukce.cz naleznete aukci hraných dresů Aleše Kotalíka (NHL), Milana i Zbyňka Michálka (NHL), Josefa Straky (repre) a dalších známých hokejistů.
19.10.All-stars 10.kola Brankář - Dušan Šafránek (ORL) Obránci - Tomáš Vlček (PRE), Michal Fabián (VSE) útočníci - Petr Jurča (UNI), Zdeněk Mráz (TEB), Lukáš Černý (OPA) Podrobnosti zde.
19.10.Sobotní výsledkyV dosavadních utkáních 11.kola moravské skupiny došlo k překvapením v obou zápasech, které se v sobotru hrály. Vedoucí Bobři z Valašského Meziříčí sice dokázali v závěru zápasu s Novým Jičínem zásluhou Rostislava Zrníka vyrovnat, ale v samostatných nájezdech rozhodl o výhře hostujícího Gedosu Kamil Glabazňa. Břeclav se odpoutala, alespoň dočasně, od předposledního místa, když porazila Vsetín 3:1. Vítězný gól vstřelil třebíčský odchovanec Štěpán Hrůza.
20.10.Žďár také v rádiuPo té, co jsme si mohli přečíst různě více či méně pravdivé články o středečním zápase v tisku jako např. Denník, MFD, Sport i Blesk, přichází nyní i elektronická média. Dnes (20.10.08) se bude tato aféra probírat i v pořadu "Fandíme s vámi" na stanici Český rozhlas - Region 87,9 FM od 17:00.
21.10.All-stars 11.kola Brankář - René Urbánek (NJI) Obránci - Jiří Paška (PRO), Jan Krajíček (PRO) útočníci - Štěpán Hrůza (BRE), Martin Zábranský (HOD), Tomáš Měch (OPA) Podrobnosti zde.