Archiv

Posledních 30 aktualít

16.9.ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ vstupenek na středeční derby! Už od pondělí bude možné zakoupit vstupenky na středeční velké derby Vysočiny. Předprodej bude probíhat tradičně v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
11.9.DOR A JUN V TELČIČtvrteční zápas extraligy dorostu proti Českým Budějovicím, se odehraje v Telči. Důvodem je kolize s domácím utkání juniorky s Kometou Brno. Nedělní zápas juniorky se Salzburgem se rovněž odehraje v Telči.
7.9.VÝJEZD DO SALZBURGU!Fanklub Šakal Patriots plánuje výjezd na utkání DHL extraligy juniorů do rakouského Salzburgu. Předběžně zjišťuje zájem, v případě tedy, že byste chtěli vyrazit na hokejový výlet spojený s prohlídkou města a hokejem nejvyšší juniorské kvality, napište na adresu fanclubsklh@seznam.cz. Předběžná cena dopravy 1 000,-.
4.9.PERMANENTKY OD ÚTERÝOd úterý 4.9. budou mít fanoušci možnost zakoupit si permanentky či vstupenky TEN na novou sezonu 2018/2019. Prodej bude probíhat v hokejové prodejně Sobi Sport a při domácích utkáních na pokladně zimního stadionu. Více informací o cenách pro letošní sezonu, naleznete zde.
9.8.NEČAS NA RADIOŽURNÁLUŽďárský odchovanec Martin Nečas je dnes od 11 hodin hostem tradičního pořadu Dobré dopoledne na stanici Český rozhlas Vysočina. Povídání souvisí se zítřejší exhibicí žďárských legend proti A týmu Plamenů, ovšem mluvit se bude i o kariéře nadějného talentu.
6.8.PŘEDPRODEJ I NA ZSOd pondělí začíná předprodej na páteční exhibiční utkání i v prodejně hokejových potřeb Sobi Sport na zimním stadionu na Bouchalkách.

Otevírací doba: 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00

4.7.ZEMŘEL PAN MILAN MÁTLS lítostí oznamujeme, že ve věku 80 let zemřel dlouholetý žďárský hráč, trenér i funkcionář pan Milan Mátl. Klub mu při prvním utkání letošního play-off proti Klatovům gratuloval k narozeninám. Čest jeho památce.
22.6.KAUT JDE NA DRAFTDnes v noci z pátku na sobotu se kolem druhé hodiny ranní dozvíme, jaký tým si vybral žďárského odchovance Martina Kauta. Draft nejslavnější hokejové ligy světa si již loni prošel Martin Nečas, jenž byl vybrán Carolinou Hurricanes na 12. místě. Letos budou manažeři NHL vybírat v americkém Dallasu.
30.4.NEČAS A KAUT NA MS!Žďárští hokejový odchovanci Martin Nečas a Martin Kaut se probojovali na soupisku České hokejové reprezentace. Národní dres obléknou na mistrovství světa v Dánsku. Gratulujeme k nominaci, ale přejeme hodně štěstí na šampionátu!
1.4.TK PROBĚHNE V ÚTERÝShrnutí letošní sezony proběhne v kanceláři klubu v úterý v sedmnáct hodin. Tisková konference bude veřejná jak pro novináře, tak pro fanoušky. Vysílaná bude živě na internetu a vaše dotazy, které chcete zodpovědět můžete již teď posílat na mailovou adresu horimehokejem@gmail.com. V průběhu play-off se jak na sociálních sítích, tak i na fóru objevilo množství spekulací a dotazů, na které třeba ať už z taktického hlediska (např. zdraví hráčů) nemohlo být zodpovězeno. Dotazy ale pište na jakékoliv téma, které vás zajímá, ať získáte relevantní informace.
28.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Včerejším srovnáním série Jabloncem, dostalo poslední kolo play-off ještě větší náboj. Ve čtvrtek nás čeká klíčový duel celé série a tak si zajistěte vstupenky v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) středa a čtvrtek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.
20.3.DNES POKRAČUJE PLAY-OFFAčkoliv Plameny mají splněno, čekají na soupeře pro závěrečné kolo vyřazovacích bojů ve kterém se žďárští hokejisté utkají o postup do kvalifikace o WSM ligu. Ve hře jsou stále tři varianty. Pokud dnes Moravské Budějovice využijí na domácím ledě mečbol v sérii proti Sokolovu, narazí Plameny na vítěze z dvojice Jablonec - Vrchlabí. Pokud se tomu tak stane a vyhraje čtvrtý duel v sérii Jablonec, žďárští hokejisté budou znát již dnes soupeře pro finálové kolo a to budou právě Vlci. Sérii však Vrchlabí může ještě zvrátit, dnes navíc hraje doma. V případě, že Sokolov odvrátí konec sezony a otočí sérii se Žihadly ve svůj prospěch, tak na řadu přijde velké derby Vysočiny s Havlíčkovým Brodem - bez ohledu na výsledek další série.
20.3.PLAMENY VYZVOU JABLONECŽďárští hokejisté již znají svého soupeře a tím je Jablonec. Poslední kolo play-off, ve kterém se dva soupeři utkají o místo v kvalifikaci o WSM ligu začne v neděli. Plameny budou mít výhodu domácího prostředí. Teď je ta pravá chvíle v sobě probudit patriotismus a podpořit své město a žďárské hokejisty, kteří mají na dosah historický úspěch!
16.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Také na třetí čtvrtfinálový zápas s Kolínem, který se hraje v neděli na Bouchalkách, si můžete zakoupit vstupenky v předprodeji. A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu od 9:30 do 11:30. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
12.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Napětí roste a již od úterý si můžete zajistit vstupenky na první duel série s Kolínem! A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
10.3.1/4 finále ZNS - KOLSoupeřem Plamenů ve čtvrtfinále bude SC Kolín. Všechny čtvrtfinálové dvojice společné skupiny Západ + Střed: Sokolov - Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod - Děčín, Žďár n.S. - Kolín, Jablonec n.N. - Vrchlabí
9.3.DAVID VÍTEK OTCEM !!!Dalším novopečeným otcem mezi hráči žďárských Plamenů se dnes v noci stal útočník DAVID VÍTEK, kterému se narodila dcera Karolínka. Blahopřejeme a přejeme dcerce pevné zdraví a rodičům hodně radosti!
6.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Na středeční třetí osmifinálové utkání je možné od úterý i během středy opět zakoupit vstupenky v předprodeji a to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 60,- Kč
6.3.ZMĚNY V MLÁDEŽIČSLH včera schválil novou strukturu mládežnických kategorií. Zásadní změnou je, že místo tří kategorií (MD, SD, JUN) budou od příští sezóny jen dvě (dorost a junioři). Podrobnosti se dočtete na stránkách ČSLH. My se této problematice budeme věnovat i v souvislosti s našim klubem detailněji v nejbližší době.
2.3.VÝJEZD DO KLATOV!Netradičně v pondělí bude pokračovat druhým zápasem play-off. Ačkoliv se ještě vyřazovací boje nerozjely, fanklub Šakal Patriots pořádá výjezd na 2. utkání série s Klatovy. Přestože se jedná o dalekou vzdálenost, věříme, že pojedete Plameny podpořit ve velkém počtu! Odjezd od zimního stadionu je ve 13.30, a hlavně příznivá cena 170,- Kč, včetně vstupenky! V případě zájmu volejte na telefonní číslo 732 574 667.
1.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKOd pátku 2.března začne předprodej vstupenek na sobotní úvodní zápas play-off. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu od 9:00 do 11:30. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
20.2.Změny zápasů SDUtkání B4 ZR-Chomutov se odehraje 9.3. od 17:00 na zimním stadionu v Telči. S Třincem došlo k výměně pořadatelství a zápas B5 11.3. se bude hrát v Třinci a odveta 29.3. od 17.30 v Telči. Utkání B11 ZR-Litvínov se bude hrát od 17:00 také v Telči.
16.2.PYTLÍK STŘELCEM V REPREČeská sedmnáctka na turnaji ve Finsku prozatím zanechává dobrý dojem. V úvodním utkání porazila domácí Suomi 3:2, ve včerejším zápasem držela ještě dvě minuty před koncem vedení 2:1 proti Švédsku. Hokejisté Tre Kronor ale utkání vyrovnali a v nájezdech vyhráli. Vedoucí branku na 1:0 vstřelil Jaromír Pytlík. Dnes se čeští hokejisté utkají s Ruskem.
13.2.VÝJEZD DO TÁBORA!Ve středu je volno, ale v sobotu se Plameny vydají k Jordánu! Atraktivní zápas s atraktivním soupeřem si nemusíte nechat ujít ani vy. Fanklub Šakal Patriots pořádá výjezd autobusem. V případě zájmu pište na telefonní číslo 732 574 667, přibližná cena 200 kč. Netradičně zápas začíná již v 16 hodin!
12.2.Starý pušky slaví zlatoParta bývalých žďárských hokejistů "Starý pušky" v čele s dlouholetým kapitánem Plamenů Jiřím Plachým, vybojovala v kanadském Plaster Rock titul mistrů světa v rybníkovém hokeji. Žďárská hokejová škola tak slaví úspěchy na všech frontách.
Posíláme do Kanady obrovské blahopřání a poděkování za reprezentaci našeho města i klubu!
6.2.ŽĎÁRÁCI ZÁŘILI NA ODM!Olympiáda dětí a mládeže byla pro žďárské hokejisty skvělá a to nejen v hokejové disciplíně! Václav Macek a David Putz se podíleli na vítězství v hokejovém turnaji, druhý jmenovaný zářil ve finále, když vstřelil branku a na tři přihrál! Velký úspěch ale zaznamenal i Jakub Doležal, jenž hraje za starší žáky Plamenů, ovšem ten zazářil v disciplíně rychlobruslení. V kategorii mladší chlapci vyhrál sprint na 111m, zlatou medaili i v disciplíně na 500m a k tomu ještě přidal zlatou medaili ve štafetě. Gratulujeme borci!
29.1.VÝJEZD DO PELHŘIMOVA!Ve středu jedou Plameny do Pelhřimova. Výjezd tentokrát nebude Šakal Patriots organizovat autobusem, ale pojede se auty. Proto prosíme, kdo by měl zájem jet podpořit žďárské hokejisty v malém derby Vysočiny, tak volejte na telefonní číslo 732 574 667.
26.1.SD: ZR-MB 4:3pStarší dorostenci dnes v Telči vybojovali vítězství nad třetí Mladou Boleslaví. O výhře v prodloužení a zisku dvou bodů do extraligové tabulky rozhodl v prodloužení Daniel Poizl, jenž zítra nastoupí také za "A" tým Plamenů proti Nymburku.
23.1.SD: ZR-MB v TelčiJiž podruhé se v rámci propagace mládežnického hokeje na Vysočině, SKLH a jeho partnerů a spolupráce s HTC Telč, odehraje utkání extraligy staršího dorostu na ZS v Telči. Zápas 16. kola nadstavbové části mezi SKLH Žďár nad Sázavou a BK Mladá Boleslav bude odehráno 26.1. od 17:00 na zimním stadionu v Telči.
18.1.VÝJEZD DO KOLÍNA!V sobotu fanklub Šakal Patriots vypravuje autobus na utkání do Kolína! Na zápasy s tímto tradičním soupeřem si jistě pamatujete, v play-off před dvěma lety jsme byli u Kozlů jako doma, tak proč to nezopakovat! Pojeďte fandit, přihlásit se můžete na čísle 732 574 667. Odjezd je ve 14.30 od zimního stadionu!