Archiv

V září 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

4.9.PERMANENTKY OD ÚTERÝOd úterý 4.9. budou mít fanoušci možnost zakoupit si permanentky či vstupenky TEN na novou sezonu 2018/2019. Prodej bude probíhat v hokejové prodejně Sobi Sport a při domácích utkáních na pokladně zimního stadionu. Více informací o cenách pro letošní sezonu, naleznete zde.
7.9.VÝJEZD DO SALZBURGU!Fanklub Šakal Patriots plánuje výjezd na utkání DHL extraligy juniorů do rakouského Salzburgu. Předběžně zjišťuje zájem, v případě tedy, že byste chtěli vyrazit na hokejový výlet spojený s prohlídkou města a hokejem nejvyšší juniorské kvality, napište na adresu fanclubsklh@seznam.cz. Předběžná cena dopravy 1 000,-.
11.9.DOR A JUN V TELČIČtvrteční zápas extraligy dorostu proti Českým Budějovicím, se odehraje v Telči. Důvodem je kolize s domácím utkání juniorky s Kometou Brno. Nedělní zápas juniorky se Salzburgem se rovněž odehraje v Telči.
16.9.ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ vstupenek na středeční derby! Už od pondělí bude možné zakoupit vstupenky na středeční velké derby Vysočiny. Předprodej bude probíhat tradičně v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
29.9.Nečas zůstává v NHLMartin NEČAS figuruje na soupisce pro NHL! Vedení Carolina Hurricanes dnes potvrdilo, že náš odchovanec bude členem sestavy "A" týmu. Viděli jste skutečnou hvězdu NHL.