Archiv

V září 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

29.9.Nečas zůstává v NHLMartin NEČAS figuruje na soupisce pro NHL! Vedení Carolina Hurricanes dnes potvrdilo, že náš odchovanec bude členem sestavy "A" týmu. Viděli jste skutečnou hvězdu NHL.
16.9.ZAČÍNÁ PŘEDPRODEJ vstupenek na středeční derby! Už od pondělí bude možné zakoupit vstupenky na středeční velké derby Vysočiny. Předprodej bude probíhat tradičně v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
11.9.DOR A JUN V TELČIČtvrteční zápas extraligy dorostu proti Českým Budějovicím, se odehraje v Telči. Důvodem je kolize s domácím utkání juniorky s Kometou Brno. Nedělní zápas juniorky se Salzburgem se rovněž odehraje v Telči.
7.9.VÝJEZD DO SALZBURGU!Fanklub Šakal Patriots plánuje výjezd na utkání DHL extraligy juniorů do rakouského Salzburgu. Předběžně zjišťuje zájem, v případě tedy, že byste chtěli vyrazit na hokejový výlet spojený s prohlídkou města a hokejem nejvyšší juniorské kvality, napište na adresu fanclubsklh@seznam.cz. Předběžná cena dopravy 1 000,-.
4.9.PERMANENTKY OD ÚTERÝOd úterý 4.9. budou mít fanoušci možnost zakoupit si permanentky či vstupenky TEN na novou sezonu 2018/2019. Prodej bude probíhat v hokejové prodejně Sobi Sport a při domácích utkáních na pokladně zimního stadionu. Více informací o cenách pro letošní sezonu, naleznete zde.