Archiv

V září 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

4.9.Nová gólová sirénaOd příští sezony bude po každém gólu Plamenů znít siréna, po které bude následovat písnička U Žďáru nad Sázavou. Tu složila známá regionální skupina Airback. "Goalhorn" jak se tomu říká za mořem, si můžete pustit ZDE.
10.9.BENEFIČNÍ DRES OZDOBILYPRVNÍ PODPISY
Unikátní dres, který má v internetové aukci aktuální hodnotu 3.300,- Kč, jako první podepsali při páteční tiskové konferenci trenéři Michal Konečný, Radovan Biegl a kapitán "A" mužstva Martin Pleva. Do středy přidají své autogramy ostatní hráči a také hosté akce PLAMENY HRAJÍ PRO VĚŽ jako např. Tomáš Rolinek, Petr Sýkora nebo Šárka Kašpárková, kteří jej také osobně vydražiteli o přestávce zápasu předají. To stojí za to o tento unikátní artefakt zabojovat a přihodit v aukci, co říkáte...?

AUKCE ZDE!
13.9.PRODEJ VSTUPENEK OD RÁNA POSÍLENÉ PARKOVIŠTĚ, PŘIJĎTE VČAS! Vstupenky na dnešní utkání lze zakoupit již od 9:30 v prodejně hokejových potřeb SobiSport vedle vchodu do zimního stadionu. Hlavní pokladna pak bude otevřena souběžně se startem doprovodného programu od 16 hodin. Vzhledem k očekávanému zájmu o utkání budou posílené parkovací plochy o prostory autocvičiště mezi oválem a fotbalovým stadionem. Přijďte už na doprovodný program, kde bude mimo skákacího hradu, minihokejových soutěží pro děti a dalšího programu, probíhat také autogramiáda s Tomášem Rolinkem, Petrem Sýkorou, Martinem Kautem, Šárkou Kašpárkovou, hráči "A" mužstva... Nejpozději však doražte kolem půl šesté, abyste nepřišli o působivé slavnostní zahájení akce, zápasu i celé sezóny, které vypukne v 17.45.

14.9.GRATULUJEME PARTNEROVIKlub SKLH Žďár nad Sázavou gratuluje generálnímu partnerovi firmě Cooper Standard za úspěšnou výstavbu nové výrobní haly v Bystřici nad Pernštejnem. Dnes proběhne slavnostní otevření i za účasti ministrů a předsedy vlády nebo nejvyššího globálního managementu společnosti. Přejeme ať je místní hala minimálně stejně tak úspěšná, jako ta žďárská.
15.9.2.liga získává stále více na atraktivitě. V článku na hokej.cz si všímají příchodu dalších hokejových osobností, včetně žďárského Petra Štěpánka, do nejvyšší neprofesionální soutěže, která tak získává stále vyšší prestiž i sportovní úroveň. Do 2. ligy jdou další osobnosti: Hruška, Hřebejk, Holub nebo Grebeňuk
21.9.Nečas poprvé bodovalVe svém druhém zápase v přípravě NHL si dnes v noci MARTIN NEČAS připsal první kanadský bod za nahrávku na vyrovnávací branku Hurricanes na 1:1. Nakonec však Nečasova Carolina prohrála na domácím ledě týmu Tampa Bay 3:4.
26.9.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA DERBY. Od středy 27.9. bude probíhat předprodej vstupenek na sobotní duel mezi Žďárem a Havlíčkovým Brodem. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) ve středu a v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu 9:30 - 11:30. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!