Archiv

V září 2017 byly zveřejněné tyto aktuality

26.9.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA DERBY. Od středy 27.9. bude probíhat předprodej vstupenek na sobotní duel mezi Žďárem a Havlíčkovým Brodem. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) ve středu a v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu 9:30 - 11:30. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!

21.9.Nečas poprvé bodovalVe svém druhém zápase v přípravě NHL si dnes v noci MARTIN NEČAS připsal první kanadský bod za nahrávku na vyrovnávací branku Hurricanes na 1:1. Nakonec však Nečasova Carolina prohrála na domácím ledě týmu Tampa Bay 3:4.
15.9.2.liga získává stále více na atraktivitě. V článku na hokej.cz si všímají příchodu dalších hokejových osobností, včetně žďárského Petra Štěpánka, do nejvyšší neprofesionální soutěže, která tak získává stále vyšší prestiž i sportovní úroveň. Do 2. ligy jdou další osobnosti: Hruška, Hřebejk, Holub nebo Grebeňuk
14.9.GRATULUJEME PARTNEROVIKlub SKLH Žďár nad Sázavou gratuluje generálnímu partnerovi firmě Cooper Standard za úspěšnou výstavbu nové výrobní haly v Bystřici nad Pernštejnem. Dnes proběhne slavnostní otevření i za účasti ministrů a předsedy vlády nebo nejvyššího globálního managementu společnosti. Přejeme ať je místní hala minimálně stejně tak úspěšná, jako ta žďárská.
13.9.PRODEJ VSTUPENEK OD RÁNA POSÍLENÉ PARKOVIŠTĚ, PŘIJĎTE VČAS! Vstupenky na dnešní utkání lze zakoupit již od 9:30 v prodejně hokejových potřeb SobiSport vedle vchodu do zimního stadionu. Hlavní pokladna pak bude otevřena souběžně se startem doprovodného programu od 16 hodin. Vzhledem k očekávanému zájmu o utkání budou posílené parkovací plochy o prostory autocvičiště mezi oválem a fotbalovým stadionem. Přijďte už na doprovodný program, kde bude mimo skákacího hradu, minihokejových soutěží pro děti a dalšího programu, probíhat také autogramiáda s Tomášem Rolinkem, Petrem Sýkorou, Martinem Kautem, Šárkou Kašpárkovou, hráči "A" mužstva... Nejpozději však doražte kolem půl šesté, abyste nepřišli o působivé slavnostní zahájení akce, zápasu i celé sezóny, které vypukne v 17.45.

10.9.BENEFIČNÍ DRES OZDOBILYPRVNÍ PODPISY
Unikátní dres, který má v internetové aukci aktuální hodnotu 3.300,- Kč, jako první podepsali při páteční tiskové konferenci trenéři Michal Konečný, Radovan Biegl a kapitán "A" mužstva Martin Pleva. Do středy přidají své autogramy ostatní hráči a také hosté akce PLAMENY HRAJÍ PRO VĚŽ jako např. Tomáš Rolinek, Petr Sýkora nebo Šárka Kašpárková, kteří jej také osobně vydražiteli o přestávce zápasu předají. To stojí za to o tento unikátní artefakt zabojovat a přihodit v aukci, co říkáte...?

AUKCE ZDE!
4.9.Nová gólová sirénaOd příští sezony bude po každém gólu Plamenů znít siréna, po které bude následovat písnička U Žďáru nad Sázavou. Tu složila známá regionální skupina Airback. "Goalhorn" jak se tomu říká za mořem, si můžete pustit ZDE.