Archiv

V září 2016 byly zveřejněné tyto aktuality

8.9.OmluvaOmlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
9.9.Nový webDne 9. září byly spuštěny nové oficiální webové stránky klubu. V případě, že nedochází ke správnému zobrazování, současným stiskem kláves CTRL a F5 obnovte stránku. Pokud problém přetrvává, vymažte mezipaměť webového prohlížeče nebo zkontrolujte dostupnost aktualizací. Děkujeme.
11.9.Prosíme o strpeníNový oficiální klubový web byl spuštěn teprve před pár dny a až v průběhu provozu zjišťujeme nedostatky na kterých pracujeme. Prosíme proto o omluvu a pochopení, že vše ještě neběží úplně podle představ. Nedostatky a chyby budou během několika dní opraveny a web bude fungovat tak, jak má.
12.9.Zpráva z Jindř.HradceVzhledem k momentální provozně-ekonomické situaci klubu sdělujeme, že mužstvo KLH Vajgar Jindřichův Hradec nenastoupí k prvnímu ani druhému kolu soutěže 2. liga ČR ročníku 2016/2017 (v Táboře a doma s Havlíčkovým Brodem). Zároveň předpokládáme zahájení soutěže třetím kolem na ledě Nymburka (24. září). O aktuálním vývoji situace budeme naše příznivce průběžně informovat.
17.9.SDO: Krkonoše-SKLH 3:15Starší dorostenci odstartovali sezónu famózně. V Trutnově mladé Plameny deklasovaly HC Krkonoše 3:15!
18.9.MD: JIH-ZR 2:3Fantastická zpráva míří z Jihlavy! Mladší dorostenci na ledě lídra tabulky jako první obrali v letošní sezoně o body Duklu. A to rovnou o všechny tři! Vedení 0:2 po brankách Pytlíka a Puczka, deset minut před koncem domácí snížili, ale o vítězství rozhodl krátce na to Hromádka. Jak moc byl tento gól důležitý se ukázalo sedm sekund před koncem, kdy dala Dukla kontaktní branku. ONLAJNY.cz
18.9.SD: ZR-JNN 4:3snStarší dorostenci vyhráli i svůj druhý zápas, když dnes na domácím ledě porazili silný celk Jablonce 4:3 na samostatné nájezdy.
18.9.JE NÁM LÍTO...Zdravotní komplikace se nepřestávají vyhýbat Plamenům ani smolaři LIBORU STŘECHOVI. Poté kdy tento neústupný bek a obrovský bojovník strávil loňské play-off v nemocnici kvůli operaci hlavy a sotva se vrátil na led, byl ve včerejším utkání opět vážně zraněn. Utrpěl otřes mozku a poranění obratlů krční páteře, čímž pro něho zřejmě skončila minimálně letošní sezóna a možná i hokejová kariéra. LIBORE DĚKUJEME A DRŽ SE !!!
22.9.Vajgar zahajuje soutěžVedení KLH Vajgar Jindřichův Hradec dnes oznámilo, že od 3. kola zahajuje svoji účast ve druhé lize. Do ní vstoupí se zásadně obměněným a posíleným kádrem. Tuto informaci včetně kompletního kádru přinesl oficiální web klubu www.klhvajgar.cz.
24.9.JUN: Třebíč - Žďár 7:2Juniorům se vstup do soutěže nevydařil. V premiéře je však čekal hodně těžký soupeř HS Třebíč, která je na domácím ledě porazila 7:2.
28.9.SD: ZR-War.Brno 3:1Úspěšný sváteční den měli dnes také starší dorostenci SKLH, kteří na domácím ledě porazili brněnský Warrior 3:1 (1:0, 0:0, 2:1).
29.9.MD: ZR-MB 5:4pMladší dorostenci dnes prodloužili vítěznou sérii na šest zápasů. Výhra 5:4 v prodloužení nad Mladou Boleslaví a dvoubodový zisk posunul Plameny na vedoucí příčku extraligové tabulky.