Archiv

V září 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

28.9.Důležitý zápas čeká MDDnes od 15 hodin čeká na mladší dorostence jeden z nejdůležitějších zápasů letošního ročníku. Na Bouchalky přijede poslední Havlíčkův Brod a úkol bude jasný. Poodskočit na rozdíl šesti bodů a udělat tak další krok k záchraně! Přijďte se naladit na večerní duel a podpořit mladé hokejisty! Onlajn přenos bude připraven zde: MD: SKLH - BK Havlíčkův Brod
21.9.Denisa Pytlíková -repreObránkyně mladšího dorostu SKLH Žďár nad Sázavou Denisa Pytlíková, se probojovala do reprezentačního výběru ČR žen do 18 let. Na turnaji v německém Selbu vybojovala s národním týmem skvělé 2.místo za vítězným Ruskem. Blahopřejeme!
15.9.Kukla v reprezentaciPlameny mají dalšího reprezentanta. Dnes dorazila z ČSLH nominace na kemp hokejové reprezentace ČR do 16 let. Mezi vybranými nechybí kapitán mladšího dorostu SKLH Miroslav Kukla. Blahopřejeme!
10.9.Plameny v DeníkuDnešní vydání Žďárského deníku přináší podrobný rozhovor s trenérem "A" mužstva SKLH Martinem Sobotkou a velký plakát celého týmu s rozpisem zápasů. V pátečním vydání bude předsezónní prezentace Plamenů pokračovat detailním představením hráčů, rozhovorem s nejproduktivnějším hráčem přípravy Martinem Gregarem a dalšími zajímavými informacemi.
10.9.Změny v kádruNa soupisku Plamenů přibyly dvě nové posily. Do zdárného konce se podařilo dotáhnout hostování obránce Adama Rašnera z Pelhřimova. V dresu Plamenů bude nastupovat i žďárský odchovanec Lukáš Jícha, jenž má vyřízené střídavé starty z Dukly Jihlava.
9.9.Dnes startuje WSM liga V letošním ročníku ponese druhá nejvyšší hokejová soutěž (dříve 1.liga) nový název WSM liga podle nového partnera, kterým je americká společnost World Systems Market, Inc. Oba zástupci Vysočiny dnes začínají na ledech soupeřů. Jihlavská Dukla míří do Litoměřic a HS Třebíč se představí v Šumperku.
7.9.Rozhovor se SobotkouBěhem dneška přineseme tradiční rozhovor s trenérem Plamenů Martinem Sobotkou. Dozvíte se o letošní přípravě, novinkách v kádru a výhledu na novou sezónu a další zajímavé informace.