Archiv

V září 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

24.9.Souhrn 2.kolaTaké v letošní sezóně bude jindřichohradecká redakce přinášet pravidelné souhrny kola. Nyní si můžete přečíst informace o 2.kole.
21.9.MD prohrál v PardubicícV 5.kole ELIOD extraligy mladšího dorostu nestačili žďárští mladíci na výběr Pardubic a z města perníku vezou porážku 5:2. Viz onlajny.com
12.9.Aukce dresů ze Zlatého utkáníNa webu sportovniaukce.cz můžete vydražit hrané dresy protagonistů Zlatého utkání, kdy se 30. srpna na Horáckém zimním stadionu v Jihlavě střetly týmy Nagana a Zlatého hattricku.
8.9.2.liga bez BerounaHokejisté Berouna se nakonec ve druhé lize nepředstaví, západní skupina tak bude mít pouze sedmnáct účastníků. "Vzhledem k prokazatelným dluhům vůči hokejovým subjektům, které nebyly uhrazeny ani v náhradním, prodlouženém termínu, rozhodl výkonný výbor o vyloučení družstva HC Berounští Medvědi ze soutěže," píše se v tiskové zprávě. Hokej.cz o tom informoval Zdeněk Zikmund. (zdroj hokej.cz)
1.9.MD zahájil vítězněV prvním kole ELIOD extraligy mladšího dorostu si žďárští mladíci připsali první dva body za výhru 4:5 na nájezdy nad Duklou Jihlava. Úctyhodnou bilanci si připsali Martin Kaut za čtyři branky a Martin Nečas za čtyři asistence. V nájezdech rozhodl Ondřej Trejbal.