Archiv

V září 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

26.9.Ml.dorost vyhrál v PUMladší dorostenci si před chvílí připsali další extraligové vítězství. Z Pardubic vezou tři body za vítězství 2:4. Blahopřejeme!
26.9.Žďár vede extraligu MD!Právě se mladé Plameny díky výhře Slávie na Kometou senzačně vyhouply do čela extraligové tabulky!
22.9.Nové fotky záp.mládežeVe FOTOGALERII najdete nové snímky Reného Rámiše ze zápasů mládeže. Přípravné zápasy staršího dorostu a juniorů proti HC Krkonoše a první domácí zápas extraligy mladšího dorostu proti HC Slavia Praha.
19.9.Zemřel Miroslav ŠvomaS hlubokým zármutkem oznamujeme, že 7. září 2013 náhle zemřel bývalý brankář pan Miroslav Švoma ve věku 65 let. Ve žďárském dresu se podílel na velkém vzestupu žďárského hokeje v 70.letech minulého století a na postupu do 1.NHL v roce 1979.
16.9.Opršal do ŽďáruStejně jako v loňské sezóně, bude v SKLH působit na střídavý start z Havlíčkova Brodu brankář Petr Opršal.
16.9.Souhrn 1.kolaČlánek shrnující výsledky 1.kola přináší web KLH Vajgar Jindřichův Hradec. Čtěte zde.
15.9.ELMD - ONLINESledujte další vystoupení mladých Plamenů v dorostenecké extralize. Online přenos z utkání v Havlíčkově Brodě, které začíná v neděli v 10:00, najdete na ONLAJNY.COM.
15.9.Dorost v HB neuspělČerný víkend žďárských Plamenů pokračuje i dnes. Po včerejší porážce "A" mužstva v Děčíne, se dnes vrací s prázdnou i mladší dorost z derby v havlíčkobrodské Kotlině. Místním Rebelům podlehli 3:2 a poprvé okusili hořkost porážky v extralize.
13.9.Žďárský deník - hokejSobotní vydání Žďárského deníku přinese rozsáhlé informace o startu 2.ligy. Těšit se můžete například na kompletní soupisku, rozhovor s Martinem Sobotkou a řadu dalších zajímavostí. Nezapomeňte si tedy včas zakoupit sobotní Žďárský deník.
12.9.MD opět vítězně!Mladší dorostenci dnes poprvé nastoupili na domácí půdě. Pražskou Slavii však značně přehráli a slaví vítězství v poměru 5:1. Po dvou odehraných kolech tak mají mladé Plameny plný počet bodů.
7.9.Rozhovor s R.HamanemŽďárský deník přináší rozhovor s Radkem Hamanem, který byl pořízen bezprostředně po čtvrtečním zápase. Přečíst si jej můžete ZDE.
3.9.V PEL Lední MedvědiTýdeník 5+2 přinesl horkou novinku. Do nové sezóny vstoupí pelhřimovský klub v novém kabátě (resp.kožichu). Místo Spartaku budou o ligové body soupeřit HC Lední Medvědi Pelhřimov. Podrobnosti v článku.