Archiv

V září 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

23.9.Nová kolekce JAKOVe FANSHOPU najdete novou kolekci značkového sportovního oblečení německého výrobce JAKO v klubovém provedení žďárských Plamenů.
22.9.Onlajn z BřeclaviMáme potvrzeno, že z dnešního zápasu Břeclav - Žďár, bude na onlajny.com podrobný přenos.
15.9.Úspěchy ZR odchovancůŽďárská hokejová škola slaví úspěchy hned v úvodu sezóny. Jan Wasserbauer si odbyl extraligovou premiéru v dresu Komety Brno, když nastoupil proti dalšímu odchovanci Žďáru Milanu Řehořovi, který hájil branku extraligového nováčka Chomutova. V třebíčském dresu vstřelil Tomáš Kaut první branku sezóny, Petr Štěpánek přispěl Rebelům v prvních dvou zápasech třemi brankami a asistencí a Martin Jícha dnes dubutoval v 1.lize v dresu Jihlavy.
13.9.2. liga může začít !Obvodní soud pro Prahu 8 ZAMÍTL návrh HC Trutnov na vydání předběžného opatření (nezahájení soutěže 2.liga). Navrhovatel má sice 15 dnů lhůtu na odvolání, ale vzhledem k termínu začátku ligy je velmi nepravděpodobné, že by mohlo ještě dojít k jeho zmaření.
13.9.Gratulujeme Sobovi !Trenér "A" mužstva, šéftrenér mládeže a sekretář klubu MARTIN SOBOTKA dnes slaví své 38. narozeniny. Jménem vedení klubu a redakce hokejzr.cz mu srdečně blahopřejeme a přejeme mu pevné zdraví a hodně radosti a úspěchů.
13.9.Plameny představí DeníkPáteční vydání Žďárského Deníku přinese podrobné představení týmu SKLH vč.rozhovoru s Martinem Sobotkou a dalších zajímavostí před víkendovým startem 2.ligy.
6.9.Přichází Michal Kaňka!Vedení SKLH Žďár potvrdilo podepsání nové posily. Na hostování přichází benešovský kapitán Michal Kaňka, jeden z nejlepších hráčů druhé ligy. Podrobnosti přineseme už za chvíli.