Archiv

V srpnu 2015 byly zveřejněné tyto aktuality

21.8.Zranění Tomáše PlachéhoPodle aktuální informace, utrpěl ve včerejším zápase mezi Pelhřimovem a Žďárem, domácí útočník Tomáš Plachý, oboustrannou zlomeninu kotníku a ještě dnes jej čeká operace. Za vedení klubu, redakci i žďárské fanoušky mu přejeme co možná nejrychlejší uzdravení!
17.8.ČR U17 - 2.místoČeská "sedmnáctka" byla úspěšná i v posledním zápase, ve kterém si jasně poradila s domácími Švýcary 8:2. Ani tentokrát nechyběli v brankových zápisech žďárští odchovanci Nečas (2+1), Kaut (1+1) a Machala (0+1). Kapitán Martin Nečas dovedl národní tým ČR do 17 let ke skvělému 2.místu za vítěznými USA. Můžeme jen litovat, že z vážných zdravotních důvodů nemohl žďárskou enklávu v reprezentaci rozšířit ještě Ondřej Trejbal.
13.8.Žďáráci v reprezentaciZatímco Tomáš Havránek se do nominace "osmnáctek" na Memoriál Ivana Hlinky nakonec těsně nedostal a skončil mezi náhradníky, v národním týmu do 17 let se na turnaji pěti ve Švýcarsku bodově prosadili hned v prvním zápase tři žďárští odchovanci. V zápase proti USA sice Česko prohrálo těsně 4:5, ale Martin Kaut vstřelil branku a Martin Nečas a Ondřej Machala si připsali asistence. Dnes od 15:30 nastoupí český výběr proti Slovensku.
13.8.Žďáráci v repre řádí...V dnešním utkání na turnaji pěti ve Švýcarsku, byli opět hodně vidět žďárští odchovanci. Ve vítězném zápase proti Slovensku (7:1) zaznamenal Martin Kaut (na snímku) dvě branky a dvě nahrávky, dvě trefy přidal Ondřej Machala a třemi asistencemi přispěl kapitán týmu Martin Nečas.