Archiv

V srpnu 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

2.8.Na ZS se začalo mrazitHrací plocha žďárského zimního stadionu dnes dostala první vrstvičku ledu. Plnohodnotně by mělo být kluziště připravené na pondělí 6.srpna, kdy se naplno rozjede příprava všech kategorií žďárských Plamenů. Co je na Bouchalkách nového a jak začne příprava na nadcházející sezónu, vás budeme v nejbližších dnech informovat.
7.8.Na ZS se již bruslíS jednodenním zpožděním oproti původnímu plánu, začala dnes pro SKLH příprava na ledě. Od mládežníků až po "A" tým si vyzkouší postupně žďárští hokejisté letošní led. Kvůli extrémně teplému počasí a drobným technickým obtížím se jeho příprava o den opozdila a i když zatím není ledový povrch úplně dokonalý, přípravu hokejistů umožňuje. Na našich stránkách již najdete i rozpis ledu na tento a příští týden včetně veřejného bruslení.
8.8.Fotky z fotbaluVe fotogalerii se obrazově vracíme k červnovému fotbalovému utkání, ve kterém v rámci letní přípravy žďárští hokejisté porazili fotbalisty Hamrů vysoko 1:7. Autor snímků: Tomáš Marek
8.8.Číhal v novém působištiZde můžete shlédnout rozhovor se žďárským extrenérem Svatoplukem Číhalem v jeho novém působišti HC Slovan Bratislava.
9.8.Úspěšný Jan WasserbauerŽďárský odchovanec Jan Wasserbauer má za sebou úspěšná vystoupení v národních reprezentačních výběrech U19 a U20. Rozhovor z talentovaným hokejistou najdete na webu jeho současného klubu HC Rebel Havlíčkův Brod.
19.8.Nové fotkyDo fotogalerie byly přidány nové obrázky. Najdete zde snímky Veroniky Markové z prvního přípravného utkání Žďár - Břeclav a byly přidány i nové fotky z tréninku Plamenů od Jiřího Bárty.
22.8.Chotěboř zůstává ve 2.LHC Lvi Chtěboř dnes na svém oficiálním facebookovém profilu zveřejnil informaci o zdárném ukončení jednání a pokračování klubu ve 2.lize pro nadcházející sezónu. Viz odkaz.
22.8.Chotěboř podruhéPodrobné informace o aktuální situaci v chotěbořském klubu přinesl server www.hokej.cz.
22.8.Jíra o střelcích ŽďáruPelhřimovský brankář Jan Jíra se posměšně strefoval do žďárských střelců v rozhovoru pro spartakovský klubový web "Musel bych se stydět, kdybych pustil gól proti Žďáru, směje se Jan Jíra" po včerejším přípravném zápase.
25.8.Čachotský uznal kvalityPochvalně se o výkonu žďárských Plamenů ve čtvrtečním vzájemném duelu, vyjádřil jihlavský forvard Tomáš Čachotský v rozhovoru pro web Dukly Jihlava.
29.8.Jáchymov na Marken.czZ olympiády do pekla uranových dolů. Příběh Bohumila Modrého, hvězdného brankáře československého hokejového týmu, který nemohl uniknout svévoli komunistického režimu, nyní v knize Jáchymov na Marken.cz.
31.8.Prodej permanentekDnes byl zahájen prodej permanentních vstupenek na novou sezónu. Ceny najdete v sekci KLUB - VSTUPENKY. Zakoupit si je můžete v pokladně ZS při zápasech anebo od pondělí 3.září také v prodejně SOBI SPORT (BAUER) v 1.patře zimního stadionu.