Archiv

V červenci 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

3.7.Chotěboř zřejmě nebudeJiž tak problematický systém nového ročníku 2.ligy skupiny Západ dostává další ránu. Podle neoficiálních informací Chotěboř nezaplatila v termínu startovné a dle řadů ČSLH byla vyřazena. Počet účastníků se tak snížil na 17 a počet zápasů na velmi skromných 32, což je méně než v krajských přeborech. Plameny se tak poprvé představí na domácím ledě až 28.září.
4.7.Chotěboř vyřazenaDohady a spekulace o vyřazení Chotěboře z 2.ligy vedení klubu již oficiálně potvrdilo na svých internetových stránkách.
10.7.Žďárský deníkRozhovor s Martinem Sobotkou dnes ve Žďárském deníku.
10.7.Přijde 2liga i o Kolín?Kolín je mezi třemi kandidáty o získání licence na 1.ligu od Hradce Králové. V tom případě by počet účastníků 2.ligy skupiny "A" klesl na pouhých 16. O zájmu Kozlů o profesionální soutěž informoval včera Českobudějovický deník.
12.7.Kolín ve "finále"Posun Kolínských Kozlů o patro výš do prvoligové profesionální soutěže nabírá stále reálnějších rozměrů. O královéhradeckou licenci jsou ve hře již jen České Budějovice a středočeský klub. Na svých oficiálních stránkách o tom před chvílí informoval manažer SC Kolín Jakub Plašil. Celý článek zde.
13.7.Bude 2liga přelosována?O problémech s letošním ročníkem 2.ligy se dočtete v článku na www.hokej.cz.
17.7.Kádr Plamenů finalizujeŽďárský deník dnes přinesl informaci o téměř jistém působení Michala Kaňky ve žďárském dresu i v nové sezóně a o velmi pravděpodobném návratu žďárského odchovance Radka Hamana do rodného klubu. Obě tyto informace však nejsou zatím stoprocentní a jakmile bude vše s jistotou potvrzeno, budeme vás informovat. Článek Deníku čtěte zde.
19.7.Rolinek do SpartyŽďárský odchovanec a kapitán mistrů světa 2010 Tomáš Rolinek bude v nadcházející sezóně oblékat dres pražské Sparty.
19.7.Kolín zůstává ve 2.lizeHokejový klub Královští lvi Hradec Králové dnes odtajnil jméno klubu, kterému přenechá prvoligovou licenci. Tu získaly České Budějovice a na jihu Čech tak zůstane profesionální hokej i když na nižší úrovni než zde byli zvyklí. Naopak zklamání panuje v Kolíně, který zůstává v západní skupině 2.ligy. Více zde.