Archiv

V červnu 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

17.6.Dnes fotbalová exhibiceDnes se od 18:00 utká na fotbalovém stadionu na Bouchalkách tým SKLH proti výběru ElGordo Stars (bývalí i současní fotbalisté). Srdečně zveme fanoušky a příznivce hokeje i fotbalu.
18.6.První výhra SKLHŽďárští hokejisté včera zaznamenali první výhru sezóny i když zatím pouze ve fotbale. Z trávníku na Bouchalkách doslova smetli výběr bývalých i současných fotbalistů ElGordo Stars 9:3.
20.6.Model 2.ligy potvrzenVýkonný výbor ČSLH na svém včerejším zasedání potvrdil navržený model 2.ligy pro sezónu 2013/14. S definitivní platností se tak bude nadcházející ročník třetí nejvyšší soutěže hrát ve dvou skupinách s tím, že SKLH Žďár nad Sázavou bude soupeřit ve skupině "A" (Západ).
20.6.Foto z fotbaluSpolečnou fotku aktérů pondělního fotbalového utkání mezi SKLH Žďár n.S. a ElGordo Stars (9:3), kterou pořídila Pavla Havelková najdete zde.
27.6.Železný JíchaŽďárský obránce Martin Jícha, aktuálně ve službách Dukly Jihlava, obhájil svůj loňský triumf v tradičním dukláckém triatlonu Železný muž, který je již několik let nedílnou součástí letní přípravy Dukly Jihlava. 800 metrů plavání, 36 kilometrů jízdy na kole a 8200 metrů běhu absolvoval ve vítězném čase 2 hodiny a 4 minuty. Podrobné informace najdete v článku na oficiálních stránkách Dukly.