Archiv

V červnu 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

3.6.Konec hokeje v K.HořeOficiální stránky kutnohorských Sršňů dnes přinesly informaci o definitivním konci dospělého hokeje v tomto městě. Mužstvo mužů nebude po sestupu z 2.ligy pokračovat ani v nižší soutěži. Celý článek zde.
8.6.Martin Jícha do DuklyTalentovaný obránce žďárských Plamenů Martin Jícha podepsal profesionální smlouvu s jihlavskou Duklou, kde se popere o místo v sestavě "A" mužstva. Zároveň však bude mít střídavý start do žďárského SKLH.Celý článek zde.
18.6.Hokejové aukceNa sportaukce.cz probíhají mimo aukcí klubových dresů nebo českých reprezentačních (hokejbalových) dresů též aukce hraných dresů Romana Čechmánka či Josefa Vašíčka, hokejky Jana Marka a oficiální české vlajky z olympiády.
18.6.MS v hokejbaleOd pondělí 18.6. do soboty 23.6. probíhá v Písku a Strakonicích MS v hokejbale juniorů ve třech věkových kategoriích. Bližší informace naleznete na wjc2012.com.
18.6.2.HL stále nemá jistotuVzhledem k tomu, že doposud nejsou dořešeny převody licencí od odstupivších klubů Uherského Hradiště a Benešova, nebylo zatím definitivně potvrzrno rozdělení do skupin a provedeno rozlosování s termínovou listinou. Více v článku na hokej.cz.
22.6.Složení skupin 2.ligyNový výkonný výbor ČSLH dnes definitivně rozhodl o složení skupin 2.ligy, které budou nově čítat po 10ti účastnících. Oproti původnímu stavu opouští nejen naši skupinu, ale i 2.ligu Trutnov, podle předpokladů přibyly Moravské Budějovice a Tábor se stěhuje na Západ. Nové rozlosování se teprve připravuje. Podrobnosti k rozhodnutí VV ČSLH najdete v článku na www.hokej.cz.
29.6.Dnes fotbalové utkání V pátek 29.června odehrají hokejisté žďárského "A" mužstva v rámci letní přípravy další fotbalové utkání. Poté co před týdnem deklasovali v Hamrech místní Kladiváře 1:7, nastoupí dnes v 16:30 na Bouchalkách proti TJ Mars Svratka.