Archiv

V květnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

30.5.Podoba 2ligy se odkládáDnešní aktiv druholigových klubů nepřinesl definitivní podobu třetí nejvyšší soutěže pro příští ročník. Žďáru hrozí přeřazení do skupiny Východ. Podrobnosti připravujeme...
18.5.Žďárští mladíci v repreCelkem čtyři hokejisté mladšího dorostu SKLH Žďár nad Sázavou obdrželi pozvánky do reprezentačního výběru ČR do 16ti let. Kromě Martina Nečase, Ondřeje Trejbala, Martina Kauta a Karla Geby byl vybrán i další Žďárák Ondřej Machala, který již dnes působí v Pardubicích. Všem blahopřejeme a přejeme jim hodně štěstí.
12.5.MS: Česko - KanadaČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
9.5.Bez barážeOd příští sezóny zmizí z českých hokejových soutěží baráže. Kromě extraligy se bude postupovat a sestupovat přímo. Na svém zasedání to schválil Výkonný výbor hokejového svazu. Celá zpráva z jednání VV ČSLH zde.
4.5.Česko - FinskoÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 sledujte zde.
3.5.Česko - RuskoDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00, online přenos můžete sledovat zde.
1.5.Česko - ŠvédskoVe čtvrtek 1. května startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!