Archiv

V květnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

1.5.Česko - ŠvédskoVe čtvrtek 1. května startují Švédské hokejové hry. Česká republika se na úvod postaví domácímu celku od 16:00. Online přenos můžete sledovat na Onlajny.com!
3.5.Česko - RuskoDruhý zápas na Švédských hokejových hrách odehrají Češi v sobotu proti Rusku. Zápas startuje v 16:00, online přenos můžete sledovat zde.
4.5.Česko - FinskoÚčinkování na Švédských hokejových hrách zakončí čeští hokejisté duelem proti Finsku. Online přenos od 12:30 sledujte zde.
9.5.Bez barážeOd příští sezóny zmizí z českých hokejových soutěží baráže. Kromě extraligy se bude postupovat a sestupovat přímo. Na svém zasedání to schválil Výkonný výbor hokejového svazu. Celá zpráva z jednání VV ČSLH zde.
12.5.MS: Česko - KanadaČtvrtý den MS v Minsku a třetí zápas pro českou reprezentaci. Již v pondělí od 19:45 se svěřenci trenéra Růžičky utkají s Kanadou. Zápas můžete sledovat online zde!
18.5.Žďárští mladíci v repreCelkem čtyři hokejisté mladšího dorostu SKLH Žďár nad Sázavou obdrželi pozvánky do reprezentačního výběru ČR do 16ti let. Kromě Martina Nečase, Ondřeje Trejbala, Martina Kauta a Karla Geby byl vybrán i další Žďárák Ondřej Machala, který již dnes působí v Pardubicích. Všem blahopřejeme a přejeme jim hodně štěstí.
30.5.Podoba 2ligy se odkládáDnešní aktiv druholigových klubů nepřinesl definitivní podobu třetí nejvyšší soutěže pro příští ročník. Žďáru hrozí přeřazení do skupiny Východ. Podrobnosti připravujeme...