Archiv

V červnu 2012 byly zveřejněné tyto aktuality

29.6.Dnes fotbalové utkání V pátek 29.června odehrají hokejisté žďárského "A" mužstva v rámci letní přípravy další fotbalové utkání. Poté co před týdnem deklasovali v Hamrech místní Kladiváře 1:7, nastoupí dnes v 16:30 na Bouchalkách proti TJ Mars Svratka.
22.6.Složení skupin 2.ligyNový výkonný výbor ČSLH dnes definitivně rozhodl o složení skupin 2.ligy, které budou nově čítat po 10ti účastnících. Oproti původnímu stavu opouští nejen naši skupinu, ale i 2.ligu Trutnov, podle předpokladů přibyly Moravské Budějovice a Tábor se stěhuje na Západ. Nové rozlosování se teprve připravuje. Podrobnosti k rozhodnutí VV ČSLH najdete v článku na www.hokej.cz.
18.6.Hokejové aukceNa sportaukce.cz probíhají mimo aukcí klubových dresů nebo českých reprezentačních (hokejbalových) dresů též aukce hraných dresů Romana Čechmánka či Josefa Vašíčka, hokejky Jana Marka a oficiální české vlajky z olympiády.
18.6.MS v hokejbaleOd pondělí 18.6. do soboty 23.6. probíhá v Písku a Strakonicích MS v hokejbale juniorů ve třech věkových kategoriích. Bližší informace naleznete na wjc2012.com.
18.6.2.HL stále nemá jistotuVzhledem k tomu, že doposud nejsou dořešeny převody licencí od odstupivších klubů Uherského Hradiště a Benešova, nebylo zatím definitivně potvrzrno rozdělení do skupin a provedeno rozlosování s termínovou listinou. Více v článku na hokej.cz.
8.6.Martin Jícha do DuklyTalentovaný obránce žďárských Plamenů Martin Jícha podepsal profesionální smlouvu s jihlavskou Duklou, kde se popere o místo v sestavě "A" mužstva. Zároveň však bude mít střídavý start do žďárského SKLH.Celý článek zde.
3.6.Konec hokeje v K.HořeOficiální stránky kutnohorských Sršňů dnes přinesly informaci o definitivním konci dospělého hokeje v tomto městě. Mužstvo mužů nebude po sestupu z 2.ligy pokračovat ani v nižší soutěži. Celý článek zde.