Archiv

V březnu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

1.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKOd pátku 2.března začne předprodej vstupenek na sobotní úvodní zápas play-off. Vstupenky bude možné zakoupit v hokejové prodejně SobiSport (hned vedle vchodu do ZS) v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu od 9:00 do 11:30. Vyhněte se frontám a zajistěte si vstupenky včas!
2.3.VÝJEZD DO KLATOV!Netradičně v pondělí bude pokračovat druhým zápasem play-off. Ačkoliv se ještě vyřazovací boje nerozjely, fanklub Šakal Patriots pořádá výjezd na 2. utkání série s Klatovy. Přestože se jedná o dalekou vzdálenost, věříme, že pojedete Plameny podpořit ve velkém počtu! Odjezd od zimního stadionu je ve 13.30, a hlavně příznivá cena 170,- Kč, včetně vstupenky! V případě zájmu volejte na telefonní číslo 732 574 667.
6.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Na středeční třetí osmifinálové utkání je možné od úterý i během středy opět zakoupit vstupenky v předprodeji a to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 60,- Kč
6.3.ZMĚNY V MLÁDEŽIČSLH včera schválil novou strukturu mládežnických kategorií. Zásadní změnou je, že místo tří kategorií (MD, SD, JUN) budou od příští sezóny jen dvě (dorost a junioři). Podrobnosti se dočtete na stránkách ČSLH. My se této problematice budeme věnovat i v souvislosti s našim klubem detailněji v nejbližší době.
9.3.DAVID VÍTEK OTCEM !!!Dalším novopečeným otcem mezi hráči žďárských Plamenů se dnes v noci stal útočník DAVID VÍTEK, kterému se narodila dcera Karolínka. Blahopřejeme a přejeme dcerce pevné zdraví a rodičům hodně radosti!
10.3.1/4 finále ZNS - KOLSoupeřem Plamenů ve čtvrtfinále bude SC Kolín. Všechny čtvrtfinálové dvojice společné skupiny Západ + Střed: Sokolov - Moravské Budějovice, Havlíčkův Brod - Děčín, Žďár n.S. - Kolín, Jablonec n.N. - Vrchlabí
12.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Napětí roste a již od úterý si můžete zajistit vstupenky na první duel série s Kolínem! A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
16.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Také na třetí čtvrtfinálový zápas s Kolínem, který se hraje v neděli na Bouchalkách, si můžete zakoupit vstupenky v předprodeji. A to již tradičně v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) v pátek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu od 9:30 do 11:30. Zajistěte si vstupenky včas a předejděte frontám před zápasem. Cena vstupenky je 70,- Kč
20.3.DNES POKRAČUJE PLAY-OFFAčkoliv Plameny mají splněno, čekají na soupeře pro závěrečné kolo vyřazovacích bojů ve kterém se žďárští hokejisté utkají o postup do kvalifikace o WSM ligu. Ve hře jsou stále tři varianty. Pokud dnes Moravské Budějovice využijí na domácím ledě mečbol v sérii proti Sokolovu, narazí Plameny na vítěze z dvojice Jablonec - Vrchlabí. Pokud se tomu tak stane a vyhraje čtvrtý duel v sérii Jablonec, žďárští hokejisté budou znát již dnes soupeře pro finálové kolo a to budou právě Vlci. Sérii však Vrchlabí může ještě zvrátit, dnes navíc hraje doma. V případě, že Sokolov odvrátí konec sezony a otočí sérii se Žihadly ve svůj prospěch, tak na řadu přijde velké derby Vysočiny s Havlíčkovým Brodem - bez ohledu na výsledek další série.
20.3.PLAMENY VYZVOU JABLONECŽďárští hokejisté již znají svého soupeře a tím je Jablonec. Poslední kolo play-off, ve kterém se dva soupeři utkají o místo v kvalifikaci o WSM ligu začne v neděli. Plameny budou mít výhodu domácího prostředí. Teď je ta pravá chvíle v sobě probudit patriotismus a podpořit své město a žďárské hokejisty, kteří mají na dosah historický úspěch!
28.3.PŘEDPRODEJ VSTUPENEK Včerejším srovnáním série Jabloncem, dostalo poslední kolo play-off ještě větší náboj. Ve čtvrtek nás čeká klíčový duel celé série a tak si zajistěte vstupenky v hokejové prodejně SobiSport (nyní provizorně v 1.patře hlavní budovy ZS - dřevěné dveře ve vchodu do stadionu) středa a čtvrtek od 9:30 - 12:00, 13:00 - 17:00.