Archiv

V březnu 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

2.3.Dnešní program mládežeV 11:00 rozehráli starší dorostenci zápas proti Chrudimi. Junioři od 14:15 nastoupí proti Prostějovu a budou se snažit zvrátit již velmi reálnou sestupovou situaci. Poslední dnešní zápas na Bouchalkách sehrají extraligoví mladší dorostenci od 17:00 proti Pardubicím.
5.3.5plus2 před 5.zápasem"Kvůli takovým zápasům hokej hrajeme", říká před rozhodujícím duelem žďárský obránce Pleva pro týdeník 5plus2.
7.3.Souhrn osmifináleJindřichohradecká redakce připravila souhrn celého osmifinále západní skupiny. Celý článek zde.
7.3.Šok v PelhřimověPo úspěšném osmifinále, vedení Ledních Medvědů překvapivě odvolalo trenéra Aleše Tottera. Důvodem byly údajně neshody s hráči. Na pelhřimovskou střídačku se po necelých dvou měsících vrací Martin Meloun a asistentem bude Martin Tecl. Uvedl to dnešní Deník a oficiální klubový web.
10.3.Rozšířené PARKOVÁNÍDíky vstřícnosti města bylo domluveno využití autocvičiště za zimním stadionem pro parkování při úterním zápase play-off proti Vrchlabí. Přesto klub vyzývá, aby návštěvníci přijížděli i přicházeli na stadion s dostatečným časovým předstihem.
13.3.Na Žďár čeká SokolovPo dnešní výhře Kolína v Moravských Budějovicích jsou jasné semifinálové dvojice. Žďár se utká se Sokolovem a Tábor s Kolínem.
14.3.Zájezd do SokolovaFanKlub SKLH Žďár nad Sázavou pořádá v pondělí 17.března zájezd na první semifinálové utkání do Sokolova. Zájemci hlaste se u předsedy Michala Ostrejše na tel: 722 302 554.
15.3.Junioři udrželi nadějiŽďárští junioři včera porazili brněnský Warrior 6:4 a stále tak drží naději na udržení ligové soutěže. K záchraně však musí zvítězit v neděli v Opavě a doufat, že Frýdek-Místek vyhraje v Brně.
15.3.Souhrn čtvrtfináleJindřichohradecká redakce opět připravila souhrn čtvrtfinále 2.ligy - Západ.
16.3.Junioři ztratili nadějiPřesto, že žďárští junioři vyhráli oba víkendové zápasy, když v pátek porazili Warrior Brno 6:4 a v neděli uspěli v Opavě 3:5, neudrželi ligovou příslušnost. V posledním kole si Warrior Brno ohlídal svoji pozici a vítězstvím na domácím ledě si zajistil předposlední příčku, před sestupujícím Žďárem.
19.3.5plus2 před 2.semifnálePřijďte zatopit pod kotlem, zve týdeník 5plus2. Celý článek ZDE.
23.3.Tisková konferenceVedení SKLH Žďár nad Sázavou zve všechny zájemce o aktuální informace na VEŘEJNOU TISKOVOU KONFERENCI, která se uskuteční v úterý 25.března 2014 v 16:30 v klubových prostorách SKLH Žďár nad Sázavou na zimním stadionu.
26.3.Žďárský deník"Kádr by měl zůstat pohromadě," říká manažer Šimon pro Žďárský deník. Celý článek ZDE.
29.3.SKLH na TV PrimaPlameny a jejich fanoušci proslavili Žďár na Sázavou po celé ČR. Reportáž ze včerejší hokejové exhibice na žďárských Bouchalkách odvysílala dnes TV Prima v hlavní zpravodajské relaci. Sledujte ZDE. Čas 19:40.