Archiv

V únoru 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

6.2.ŽĎÁRÁCI ZÁŘILI NA ODM!Olympiáda dětí a mládeže byla pro žďárské hokejisty skvělá a to nejen v hokejové disciplíně! Václav Macek a David Putz se podíleli na vítězství v hokejovém turnaji, druhý jmenovaný zářil ve finále, když vstřelil branku a na tři přihrál! Velký úspěch ale zaznamenal i Jakub Doležal, jenž hraje za starší žáky Plamenů, ovšem ten zazářil v disciplíně rychlobruslení. V kategorii mladší chlapci vyhrál sprint na 111m, zlatou medaili i v disciplíně na 500m a k tomu ještě přidal zlatou medaili ve štafetě. Gratulujeme borci!
12.2.Starý pušky slaví zlatoParta bývalých žďárských hokejistů "Starý pušky" v čele s dlouholetým kapitánem Plamenů Jiřím Plachým, vybojovala v kanadském Plaster Rock titul mistrů světa v rybníkovém hokeji. Žďárská hokejová škola tak slaví úspěchy na všech frontách.
Posíláme do Kanady obrovské blahopřání a poděkování za reprezentaci našeho města i klubu!
13.2.VÝJEZD DO TÁBORA!Ve středu je volno, ale v sobotu se Plameny vydají k Jordánu! Atraktivní zápas s atraktivním soupeřem si nemusíte nechat ujít ani vy. Fanklub Šakal Patriots pořádá výjezd autobusem. V případě zájmu pište na telefonní číslo 732 574 667, přibližná cena 200 kč. Netradičně zápas začíná již v 16 hodin!
16.2.PYTLÍK STŘELCEM V REPREČeská sedmnáctka na turnaji ve Finsku prozatím zanechává dobrý dojem. V úvodním utkání porazila domácí Suomi 3:2, ve včerejším zápasem držela ještě dvě minuty před koncem vedení 2:1 proti Švédsku. Hokejisté Tre Kronor ale utkání vyrovnali a v nájezdech vyhráli. Vedoucí branku na 1:0 vstřelil Jaromír Pytlík. Dnes se čeští hokejisté utkají s Ruskem.
20.2.Změny zápasů SDUtkání B4 ZR-Chomutov se odehraje 9.3. od 17:00 na zimním stadionu v Telči. S Třincem došlo k výměně pořadatelství a zápas B5 11.3. se bude hrát v Třinci a odveta 29.3. od 17.30 v Telči. Utkání B11 ZR-Litvínov se bude hrát od 17:00 také v Telči.