Archiv

V únoru 2016 byly zveřejněné tyto aktuality

7.2.MD:SKLH-KOMETA BRNO 3:2Mladší dorostenci dnes udělali další významný krok k udržení extraligové příslušnosti, když doma porazili brněnskou Kometu 3:2. Na poslední Havlíčkův Brod mají již čtrnáctibodový náskok a zápas k dobru. Dvě branky si připsal ONDŘEJ POUL a vítězný gól vsítil ŽAN PRIMOŽIČ. Podrobnosti zde.
11.2.ČSLH o PE nerozhodlČSLH zatím v případu neodehraných zápasů HC Lední Medvědi Pelhřimov nedokázal rozhodnout. Podle našich informací měl věc projednávat včera, ale rozhodnutí údajně bylo odloženo až na příští týden.
12.2.MD: KOMETA - SKLH 2:3pMladé Plameny dokázaly vyhrát také na ledě brněnské Komety. Žďárští dlouho sahali po třech bodech a téměř celý zápas vedli. Pouhých 28 sekund před koncem však domácí vyrovnali. Po brankách MICHALA TREJBALA a DAVIDA MATĚCHY rozhodl v prodloužení o zisku dvou důležitých bodů ONDŘEJ POUL. Podrobnosti na onlajny.com.
17.2.EXTRALIGA ZACHRÁNĚNAMladší dorostenci zaútočili poslední třízápasovou vítěznou sérií k rozhodujícímu trháku před pronásledujícím Havlíčkovým Brodem a čekali, jak zareaguje tento soupeř. Havlíčkův Brod však dnes prohrál v Jihlavě (3:1) a definitivně ztratil jakoukoli i teoretickou šanci k záchraně. Žďár nad Sázavou, tak má již nyní jistotu, že se zde i v příští sezóně bude hrát nejvyšší soutěž.
18.2.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKPro velký zájem bude na sobotní derby ŽR-HB dnes zahájen předprodej vstupenek. Ty je možné zakoupit v prodejně hokejových potřeb "SOBISPORT", která je hned vedle (vpravo) hlavního vchodu na ZS. Otevírací doba je 9:00 -12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu 9:00 – 11:30.
18.2.MD: ZR-ČB 2:0Mladší dorostenci dnes potvrdili dobrou formu a přestože již mají jistotu udržení nejvyšší soutěže, tak rozhodně nepolevují a potvrzují právo extraligové příslušnosti. Dnes porazili vedoucí tým tabulky budějovický Motor 2:0 a DENIS VACEK si připsal další vychytané čisté konto. Branky a nahrávky: 33. Pachl (Tobiáš), 60. Tobiáš (Primožič)
19.2.WU16: CZE - SUI 2:1snČEŠKY SI ZAHRAJÍ O OLYMPIJSKÉ ZLATO! Hokejové reprezentantky do 16 let dnes zvládly dramatické semifinále a porazily Švýcarsko 2:1 na nájezdy. Na výhře se nahrávkou podílela také žďárská BARBORA MACHALOVÁ. O zlato se Bára se svými spoluhráčkami utkají v neděli v 11:00 se Švédkami. Více na onlajny.com.
21.2.MACHALOVÁ VEZE STŘÍBROČeská děvčata nedokázala ve finále olympijského turnaje v norském Lillehammeru přetlačit favorizované Švédky a po porážce 3:1, si na krk pověsí stříbrné medaile. Blahopřejeme Báře a děkujeme jí za skvělou reprezentaci Plamenů i našeho města!Více na onlajny.com.
22.2.POTVRZENO! Neodehrané zápasy Pelhřimova budou kontumovány ve prospěch soupeřů. Tuto informaci dnes získalo vedení klubu z ČSLH. Z toho vyplývá, že SKLH Žďár n.S. obsadil v základní části 9. místo a předkolo play-off začne ve čtvrtek 25.2. v Nymburku. Odveta se bude hrát na žďárských Bouchalkách v sobotu 27.2. v 17:30. Případný třetí zápas by byl na programu znovu v Nymburku v pondělí 29.2.
23.2.Info z ČSLHPlay-out se hrát nebude a nikdo letos nespadne. Místo současných dvou skupin, budou zřejmě příští sezónu čtyři skupiny. Zlatá střední cesta osvědčeného modelu tří skupin zřejmě opět nedopadne. Více v článku na hokej.cz.
24.2.PŘEDPRODEJ VSTUPENEKDnes bude zahájen předprodej vstupenek na první domácí zápas play-off (Žďár - Nymburk sobota 27.2. v 17:30). Vstupenky (50,- Kč) je možné zakoupit v prodejně hokejových potřeb "SOBISPORT", která je hned vedle (vpravo) hlavního vchodu na ZS. Otevírací doba je 9:00 -12:00, 13:00 - 17:00 a v sobotu 9:00 – 11:30.