Archiv

V únoru 2014 byly zveřejněné tyto aktuality

4.2.Souhrn 30.kolaNa webu KLH Vajgar Jindřichův Hradec najdete tradiční souhrn 30.kola 2.ligy Západ.
11.2.Sleva kalendářeNa Marken.cz jsme pro všechny hokejové fanoušky připravili slevu stolního kalendáře českého hokeje pro rok 2014. Jeho cena je nyní pouze 99 Kč.
11.2.Souhrn 31.kolaNa webu KLH Vajgar Jindřichův Hradec najdete tradiční souhrn 31.kola 2.ligy Západ.
16.2.Plameny mají 4.místoPo dnešní prohře Vrchlabí v Praze (5:3), mají hokejisté žďárského SKLH jistotu čtvrtého místo po základní části, bez ohledu na výsledek posledního zápasu. O osmifinálovém soupeři Plamenů pravděpodobně rozhodne až poslední kolo, které se hraje v sobotu 22.února. Může jím být Jindřichův Hradec nebo Děčín a teoreticky také Klatovy.
19.2.Play-off proti DěčínuPo dnešní prohře Vajgaru je již definitivně znám soupeř Plamenů pro osmifinále play-off. SKLH Žďár nad Sázavou se utká s HC Děčín.
22.2.Videopozvánka PLAY-OFFAdrenalin stoupá, napětí vrcholí... Už jen tři dny... Nalaďte se na play-off naší videopozvánkou.
25.2.Dnes se zlatou MartinouZlatá MARTINA SÁBLÍKOVÁ dnes podpoří žďárské Plameny!!! Olympijská vítězka poctí svojí návštěvou dnešní slavnostní zahájení play-off. První zápas osmifinále začíná dnes v 18:00 na žďárském zimním stadionu.