Archiv

V únoru 2013 byly zveřejněné tyto aktuality

6.2.Kalendář za akční cenu!Oficiální stolní kalendář Český hokej 2013 je nyní na Marken.cz k dispozici za speciální cenu 99 Kč! Marken.cz nabízí nejširší výběr sportovní literatury a DVD na českém internetu.
6.2.Zápas KO - ŽR odloženNa žádost soupeře, bylo dnes dohodnuto odložení zápasu 32.kola Kolín - Žďár, který se měl hrát v neděli 10.2. v Kolíně. Důvodem je chřipková epidemie v týmu Kolína. Zároveň byl domluven náhradní termín ve středu 20.2.2013.
8.2.Zpráva k MČR krajůKCTM (Krajské centum talentované mládeže) Vysočina vydalo oficiální zprávu z úspěšného Mistrovství České republiky krajů. Ke stažení zde.
9.2.Broušení bruslí o prázdBěhem jarních prázdnin bude broušení bruslí každý den, vždy 30 minut před každým veřejným bruslením.
11.2.Vítečková je 2.v EvropěŽďárská basketbalistka EVA VÍTEČKOVÁ, byla organizací FIBA Europe vyhlášena druhou nejlepší basketbalistkou Evropy. Blahopřejeme!
15.2.Žďár je týmem 33.kolaSKLH Žďár n.S. se stal v hlasování druholigových redaktorů TÝMEM 33.KOLA. Ondřej Ježek obsadil druhé místo v hodnocení hráč kola. Celé zhodnocení 33.dějství skupiny střed přinesla tradičně hodonínská redakce.
19.2.Aukce repredresůNa serveru sportaukce.cz právě probíhá aukce originálních dresů národního týmu, ve kterých čeští hokejisté 9. února odehráli utkání Oddset Hockey Games Česko - Finsko. Jedná se o jedinečné dresy s připomínkou patnácti let od olympijského vítězství v Naganu 1998. Konec aukce je naplánován na neděli 24. února. Výtěžek bude věnován Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, který se věnuje podpoře bývalých hráčů a ostatních činovníků ledního hokeje, kteří se nacházejí v sociálně obtížné životní situaci.
21.2.Město podpoří sportPřed malou chvílí schválilo jednomyslně zastupitelstvo města Žďár nad Sázavou podporu sportovních reprezentantů města - oddílů dospělých formou grantu v celkové výši 1,5 mil.Kč. Oznámil to garant sportu - místostarosta Bc. Ladislav Bárta. Za SKLH děkujeme představitelům města za tento pozitivní přístup.
22.2.PROSBA ! Prosíme fanoušky a příznivce žďárských Plamenů o pomoc při propagaci zápasů play-off. Jedná se o vyvěšení plakátů na různých veřejných místech. Zejména v podnicích a firmách, školách, restauracích, úřadech, obchodech a dalších místech, kde se pohybuje větší množství lidí (podle toho kde kdo pracuje, bydlí…). Obzvláště pak pokud má někdo možnost umístit plakát v menších okolních obcích, ale třeba i v Novém Městě apod. Kdo by mohl takto pomoci ke zvýšení návštěvnosti při vrcholu sezóny, ať si prosím vyzvedne připravené plakáty na první zápas po nedělním utkání s Pelhřimovem v kanceláři klubu (pravý horní roh ZS), případně jindy po telefonické dohodě (viz kontakty ). Všem, kteří mohou a jsou ochotni takto pomoci velmi děkujeme! Vedení SKLH
24.2.Klip PLAY-OFFOd zítřka (pondělí) bude na našich stránkách (na webTV) ke shlédnutí speciální videopozvánka na play-off...
25.2.Videoklip PLAY-OFFVrchol sezóny přichází. Nalaďte se na boje v play-off. href=http://tv.onlajny.cz/canal/index/id/49>Pozvánkový klip na Play-off SKLH Žďár nad Sázavou. Vyrobil jcgraphics.eu.
25.2.Videoklip PLAY-OFFVrchol sezóny přichází. Nalaďte se na boje v play-off. Videopozvánka na Play-off SKLH Žďár nad Sázavou. Vyrobil jcgraphics.eu.
26.2.Ždár týmem 35.kolaV anketě druholigových redakcí ovládl v předposledním kole hlasování SKLH Žďár nad Sázavou a stal se týmem kola. Celý článek najdete jako vždy na stránkách hodonínských Drtičů.
28.2.Zájezd do PelhřimovaFanklub SKLH Žďár nad Sázavou pořádá autobusový zájezd na druhé čtvrtfinálové utkání do Pelhřimova v pondělí 4.března. Zájemci hlaste se co nejdříve na tel: 734 276 430.
28.2.Ladění play-offPřijďte se v pátek 1.března od 14:00 naladit na nadcházející play-off na žďárské náměstí Republiky. Čekají na vás soutěže o ceny, zajímavé rozhovory, pozvánky, pivní občerstvení, zkouška fandění a další zábava. Akci pořádá SKLH Žďár nad Sázavou ve spolupráci s Českým rozhlasem Region a pivovarem Ježek a moderuje ji Tamara Pecková z ČR Region. Hokejisté trénují - fanoušci musí ladit.